1-2.4. 1.Celostátní GPB U13, Praha – Radotín

…dvě čtvrtfinále v párovkách.

Celostátního GPB U13tek se zúčastnilo 147 chlapců a dívek z celé ČR včetně našeho dua – Michal Bršťák a Adéla Dvořáčková.

Míša nastoupil s Gábinou Kuptíkovou (SK Prosek Praha) a prošli až do 3.kola, kde jim bohužel vystavil stopku pár M.Waliszewski,L.Skupařová (Sportclub Metalurg Ostrava, SK Badminton Přerov) 0:2 (17:21,16:21), slušné 9-16.místo.

Napínavý zápas předvedli už o kolo dříve, kde porazili „o prsa“ pár D.Dvořák/N.Hálková (Sokol České Budějovice) 2:0 (22:20,22:20)!

Adélka s Danem Ickertem skončili ve druhém kole.

Ve dvouhře skončil Míša ve 3.kole na raketě klimkovického M.Oswalda 0:2 (12:21,15:21), 9-16.místo.

Adélka skončila ve 2.kole, nestačila po třísetové bitvě na K.Zsilayovou ze Slovanu Vesec 1:2 (16:21,21:14,14:21), 17-32.místo.

Áďa s Klárkou Benediktovou (USK Plzeň) skončily před branou semifinále, podlehly pozdějším vítězkám, páru A.Bártová/A.Vašíčková (Sokol Pardubice Polabiny, BK DDM Holice) 0:2 (13:21,16:21), dělené 5.místo.

Míša s karlovarským Honzou Štafflem napodobili holky a skončili také na děleném 5.místě po prohře s párem J.Frýdek/D.Pešát (Badminton Akademie Olomouc) 0:2 (10:21,14:21).