23-24.3. 1.Celostátní GPB U17, Dobřany

Kvarteto s bilancí 0-0-2.

Bronzové trio Verča, Láďa a Natka

Na osmi kurtech tenisové haly v Dobřanech pořádal ZpčBaS celostátní GPB sedmnáctek na kterém startovalo 107 hráčů a hráček z celé ČR a mezi nimi i naše kvarteto – Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Veronika Nováková a Natalie Štěříková, které přivezlo dvě bronzové medaile.

Verča a Daniel Dvořák (TJ Sokol České Budějovice) skončili ve 2.kole.

Láďa s Natálkou také jen 2.kolo.

V 1.kole skončil Matěj s Bárou Šenfeldovou (TJ Sokol Doubravka Plzeň).

Matěj ve 2.kole.

Láďa také 2.kolo.

Verča jak jinak 2.kolo…

Natka skončila ve 3.kole na raketě později stříbrné A.Šolarové (TJ Montas Hradec Králové) 0:2 (15:21,19:21).

Matěj se svým kladenským parťákem skončili ve čtvrtfinále na raketách pozdějších vítězů, páru J.Diviš/V.Poříz (Badminton FSpS MU Brno, Start Jihlava) 0:2 (15:21,11:21), 5-8.místo.

Ládík se svým novým parťákem Tomášem Pospíšilem (Super Stars Most) vyválčili bronz, škoda v boji o finále těsně podlehli páru P.Maňásek/D.Smutný 0:2 (20:22,15:21).

Láďův (prozatimní) životní bronz.

Verča s Natkou došly až do nedělního semifinále, kde bohužel nejen um soupeřek, ale i poraněné Verči koleno stálo proti postupu do finále, mrzí prohra s později zlatým párem K.Šilhavá/M.Ševčíková (SK Hamr Praha, Badminton FSpS MU Brno) 1:2 (21:14,16:21,16:21).