18.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Witte cup, Vydáno dne: 06. 02. 2016

Vítězové :
DCH - P.Kokoř (Badminton VK Aš)
DD - P.Janošová (BaC Kladno)
ČCH - O.Šilhan/J.Hora (Jiskra Witte Nejdek, TJ Bílá Hora)
ČD - P.Janošová/A.Srbová (BaC Kladno)
MIX - O.Šilhan/A.Antošová (Jiskra Witte Nejdek, Astra Praha)



Turnaje se zúčastnilo 32 hráčů a hráček z Brna, Olomouce, Prahy, Kladna, Radotína, Mostu, Aše, Plzně, Karlových Varů a Nejdku.
Za Jiskru Witte Nejdek nastoupila třináctka - Anička Gruberová, Verča Nováková, Natálka Štěříková, Venda Pazderová, Klárka Košťálová, Matěj Šilhan, Láďa Lešták, Pavel Bršťák, Martin Lutsak, Matěj Cingroš, Tomáš Novák, Ondra Šilhan a Pepa Kozák s bilancí 2-2-2.

Pořadatelský team - děkujeme!

Klára a Dominik Flachs z Aše.

Naty a Pavel.

Ondra a Adéla Antošová z Astry ZM Praha.

1.O.Šilhan/A.Antošová (Jiskra Witte Nejdek, Astra ZM Praha)
2.J.Hora/E.Staňková (TJ Bílá Hora, Sokol Meteor Praha Radotín)
3.M.Chumchal/A.Srbová (BK Omega Olomouc, BaC Kladno)
3.V.Dvořák/P.Janošová (BaC Kladno)

První zlatá...

Naty prošla překvapivě až do finále (přes Mátlovou z Aše, Srbovou z Kladna, Horovou z Bílé Hory), kde již nestačila na kladenskou P.Janošovou 0:2 (8,7), krásné stříbro!

1.P.Janošová (BaC Kladno)
2.N.Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.E.Staňková (Sokol Meteor Praha Radotín)
3.E.Horová (TJ Bílá Hora)

Nejdecká děvčata...

Tom...

Ondra s trenérem Milošem K.
Bohužel nestačil na pozdějšího vítěze P.Kokoře 0:2 (12,17).

Usměvavý Miloš.

1.P.Kokoř (Badminton VK Aš)
2.J.Hora (TJ Bílá Hora)
3.O.Šilhan (Jiskra Witte Nejdek)
3.V.Dvořák (BaC Kladno)

Unavený byl i doprovod...

Venda a K.Suchomelová z Baníku Most.

Bronzová Verča a E.Staňková z Radotína.

Překvapivě stříbrné Naty s Klárkou.

1.P.Janošová/A.Srbová (BaC Kladno)
2.K.Košťálová/N.Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.V.Nováková/E.Staňková (Jiskra Witte Nejdek, Sokol Meteor Praha Radotín)
3.A.Antošová/E.Horová (Astra ZM Praha, TJ Bílá Hora)

Ondra s Honzou dokázali obhájit loňské zlato!

1.O.Silhan/J.Hora (Jiskra Witte Nejdek, TJ Bílá Hora)
2.V.Dvořák/M.Chumchal (BaC Kladno, BK Omega Olomouc)
3.Š.Tichý/P.Kokoř (Badminton VK Aš)
3.F.Josefik/O.Smažil (Slovan Karlovy Vary, SKP Kometa Brno)

Mnohonásobné vítězky Witte Cupu Máca a Miri se svým trenérem Standou.