30.4. 25.Thun Cup GPC, Nejdek

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Thun cup, Vydáno dne: 30. 04. 2016


Přehled vítězů :
DM - Marek Teller (Sokol Meteor Praha)
- Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
ČM - Martin Nevečeřal/Ladislav Oros (TJ Proboštov)
ČZ - Miroslava Růžičková/Soňa Königsmarková (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
MIX - Marek Teller/Soňa Königsmarková (Sokol Meteor Praha, TJ Bílá Hora)

Domácí "dvanáctka" badmintonistů s bilancí 1-1-3.

Turnaje se zúčastnili hráči a hráčky - TJ Sokol Dobruška, BK Goram Teplice, Chemička Ústí n.L., TJ Proboštov, BK Baník Most, Slavoj Český Těšín, BaC Kladno, Sokol Meteor Praha, USK Plzeň, Sokol Doubravka, BK Vlaštovka Plzeň, TJ Bílá Hora, TJ Ostrov, Slovan Karlovy Vary, BC Grün-Weiss Obernzell/Passau a domácí Jiskra Witte Nejdek.

Tucet Nejdečáků - Vendula Pazderová, Klára Košťálová, Tereza Došková, Simona Špuláková, Mai Nguyen, Miroslava Růžičková, Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Jan Klimaj a matador Miloš Kamaryt.

Ceny od hlavního partnera turnaje - Thun 1794 a.s.

...dáreček pro každého účastníka.

Organizační team jubilejního ročníku - čtvrtstoletí.

27 momentek z turnaje...

Miri vybojovala jediné zlato pro Jiskru (ve čtyřhře), své již osmé (doposud 5x ve čtyřhře a 2x v mixu).

1. M.Teller/S.Königsmarková (Sokol Meteor Praha Radotín, TJ Bílá Hora)
2. R.Pistulka/A.Vocelková (USK Plzeň)
3. J.Jirásek/E.Husarová (BaC Kladno, Slavoj Český Těšín)
3. M.Skočdopole/V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)

1. Miroslava Růžičková/Soňa Königsmarková (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
2. A.Vocelková/V.Kubečková (USK Plzeň/TJ Sokol Dobruška)
3. M.Exl/E.Husarová (BC Grün-Weiss Obernzell/Passau, Slavoj Český Těšín)
3. L.Svobodová/K.Srpová (BK Goram Teplice, BK Baník Most)

1. M.Nevečeřal/L.Oros (TJ Proboštov)
2. J.Jirásek/D.Skrčený (BaC Kladno)
3. M.Kamaryt/M.Skočdopole (Jiskra Nejdek, TJ Sokol Dobruška)
3. R.Pistulka/J.Viktora (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka)

1. V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
2. M.Exl (BC Grün-Weiss Obernzell/Passau)
3. S.Špuláková (Jiskra Nejdek)
3. E.Husarová (Slavoj Český Těšín)

Vloni stříbrná, letos zlatá Veronika Kubečková.

1. M.Teller (Sokol Meteor Praha Radotín)
2. J.Klimaj (Jiskra Nejdek)
3. A.Nesveda (Jiskra Nejdek)
3. M.Nevečeřal (TJ Proboštov)

Zlatý Marek Teller.

Finálové zápasy :
DM - Marek Teller (Sokol Meteor Praha) - Jan Klimaj (Jiskra Nejdek) 2:0 (21:11,21:13)
- Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška) - Marcela Exl (BC Grün-Weiss Obernzell/Passau) 2:0 (21:13,21:14)
ČM - Martin Nevečeřal/Ladislav Oros (TJ Proboštov) - Jan Jirásek/Daniel Skrčený (BaC Kladno) 2:0 (28:26,21:18)
ČZ - Miroslava Růžičková/Soňa Königsmarková (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora) - Anna Vocelková/Veronika Kubečková (USK Plzeň, TJ Sokol Dobruška) 2:0 (21:13,21:15)
MIX - Marek Teller/Soňa Königsmarková (Sokol Meteor Praha, TJ Bílá Hora) - Radek Pistulka/Anna Vocelková (USK Plzeň) 2:0 (21:15,21:11)

Děkujeme partnerům oddílu a turnaje :
Thun 1794 a.s., Babolat ČR, Prestige Products s.r.o., J & P video, Witte-Automotive v Nejdku, Českomoravský beton, Body ID Praha, A.Nenička - výprava filmů Praha, Nejdecká česárna vlny a.s., Walther & Zierold GmbH, Karlovarský kraj, Vlnap a.s., Malířství písma Blažej, Truhlářství M.Šilhan, hotel Thermal a město Nejdek.