29.4. 26.Thun Cup v Nejdku

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Thun cup, Vydáno dne: 30. 04. 2017

Vítězové :
DM - Jiří Král (BK Baník Most)
DŽ - Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
ČM - Jiří Král / Jan Port (BK Baník Most, Super Stars Most)
ČŽ - Marcela Růžička / Jana Panochová (Jiskra Nejdek, Astra ZM Praha)
MIX - Radim Dvořák / Katka Karlíková (BK Králův Dvůr)

Nejdecká devítka s bilancí 1-0-2.

Zahájení turnaje GP...
26.ročníku našeho Thun Cupu se zúčastnilo 35 mužů a 21 žen z 18 oddílů/klubů celé ČR a Německa (Slavoj Český Těšín, BK DDM Holice, Sokol Dobruška, Astra ZM Praha, Sokol Křemže, BK 73 Deltacar Benátky n.J., BaC Kladno, BK Králův Dvůr, Super Stars Most, BK Baník Most, TJ Chemička Ústí n.L., BK Goram Teplice, Badminton VK Aš, TJ Bílá Hora, TJ Sokol Doubravka, BKV Plzeň, Jiskra Witte Nejdek a BC Grün-Weiß Obernzell u Passau).

Také devítka našich - Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Jan Klimaj, Miloš Kamaryt, Vendula Pazderová, Klára Košťálová a Marcela Růžička.

Dan Skrčený a Adéla Srbová z Kladna.

Radim Dvořák a Katka Karlíková (BK Králův Dvůr).

1. R.Dvořák/K.Karlíková (BK Králův Dvůr)
2. D.Skrčený/A.Srbová (BaC Kladno)
3. A.Nesveda/M.Růžička (Jiskra Nejdek)
3. R.Pistulka/A.Vocelková (USK Plzeň)

Adam skončil na raketě pozdějšího vítěze J.Krále ml. 0:2 (16:21,19:21) ve čtvrtfinále po velmi solidním výkonu.

Viktor...

Dan.

Honza vybojoval krásný bronz, když po třech výhrách vydržel vzdorovat set exbrněnskému R.Dvořákovi 1:2 (21:19,12:21,11:21).

Matador Péťa z Králova Dvora...

1. J.Král (BK Baník Most)
2. R.Dvořák (BK Králův Dvůr)
3. J.Klimaj (Jiskra Nejdek)
3. M.Kural (USK Plzeň)

Jiři Král z Baníku Most.

Máca skončila v šestnáctce.

Venda bohužel skončila již o kolo dříve.

Klárka se dostala nejdále skončila ve čtvrtfinále, když porazila teplickou K.Srpovou 2:1 (21:13,18:21, 21:12).

M.Exl z německého Obernzellu.

1. V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
2.V.Ondrášková (Super Stars Most)
3. M.Exl (BC GW Obernzell)
3. J.Panochová (Astra ZM Praha)

Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška) obhájila loňské prvenství, když ve finále porazila mosteckou V.Ondráškovou 2:1 (13:21,21:19,21:5).

Adam a Míra Skočdopole (TJ Sokol Dobruška) skončili ve čtvrtfinále.

Viktor s Pepou narazili v 1.kole na Adama s Mírou...

R.Dvořák/P.Krásný (BK Králův Dvůr) vyřadili našeho Miloše s Ondrou...

Čtvrtfinalisté Ondra s Milošem.

1. J.Král/J.Port (BK Baník Most, Super Stars Most)
2. M.Kural/R.Pistulka (USK Plzeň)
3. R.Dvořák/P.Krásný (BK Králův Dvůr)
3. D.Skrčený/O.Pokorný (BaC Kladno)

Sestry Kubečkovi z Dobrušky vyválčily bronz.

Klárka s Vendy na 5-8.místě.

Čtvrtfinalisty - M.Exl a A.Vocelková.

1. M.Růžička/J.Panochová (Jiskra Nejdek, Astra ZM Praha)
2. K.Karlíková/V.Ondrášková (BK Králův Dvůr, Super Stars Most)
3. K.Chmelíčková/S.Königsmarková (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora)
3. T.Kubečková/V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)

Vítězky...

Máca a Jana s úsměvem...

Pořadatelský team.

Děkujeme všem partnerům turnaje i oddílu!