17.3. 20.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Witte cup, Vydáno dne: 17. 03. 2018

Vítězové jubilejního ročníku :
DCH - Michal Morávek (BaC Kladno)
DD - Veronika Nováková (Jiskra Witte Nejdek)
ČCH - Ladislav Lešták/Matěj Šilhan (Jiskra Witte Nejdek)
ČD - Veronika Nováková/Magdalena Tyrmerová (Jiskra Witte Nejdek, TJ Sokol Nový Knín)
MIX - Matěj Šilhan/Bára Šenfeldová (Jiskra Witte Nejdek, Sokol Doubravka)

Devítka s bilancí 4-3-4.

Jubilejního ročníku se zúčastnila i naše devítka - Hynek Veselík, Michal Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Natálie Lutsaková, Emma Ann Murray, Adéla Dvořáčková, Veronika Nováková a Anna Gruberová.
Doma zůstaly čtyři z pěti zlatých kovů, nejúspěšnější bylo naše duo Verča s bilancí 2-1-0 a Matěj také s bilancí 2-1-0.

Míša s Aničkou.

Adélka a Michal Morávek z Kladna.

Hynek.

Láďa.

Natálka.

Emča.

Anička.

Verča.

Zlatí chlapci - Láďa a Matěj.

Zlaté dívky - Verča a Magdalena Tyrmerová (TJ Sokol Nový Knín).

Finálové zápasy :
DCH - M.Morávek vs. M.Šilhan 2:0 (21:6,21:19)
DD - V.Nováková vs. B.Viktorová 2:0 (21:16,21:9)
ČCH - Ladislav Lešták/Matěj Šilhan vs. M.Morávek/M.Bršťák 2:0 (21:13,21:16)
ČD - Veronika Nováková/Magdalena Tyrmerová vs. B.Šenfeldová/B.Viktorová 2:1 (18:21,21:13,21:16)
MIX - Matěj Šilhan/Bára Šenfeldová vs. L.Lešták/V.Nováková 2:1 (22:20,11:21,21:9)

1. M.Šilhan/B.Šenfeldová - Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka
2. L.Lešták/V.Nováková - Jiskra Nejdek
3. M.Morávek/A.Dvořáčková - BaC Kladno, Jiskra Nejdek
3. L.Bado/B.Viktorová - Badminton VK Aš, Sokol Doubravka

1. M.Morávek - BaC Kladno
2. M.Šilhan - Jiskra Nejdek
3. L.Lešták - Jiskra Nejdek
3. A.Wágner - Badminton VK Aš

1. V.Nováková - Jiskra Nejdek
2. B.Viktorová - Sokol Doubravka
3. B.Šenfeldová - Sokol Doubravka
3. M.Tyrmerová - TJ Sokol Nový Knín

1. L.Lešták/M.Šilhan - Jiskra Nejdek
2. M.Bršťák/M.Morávek - Jiskra Nejdek, BaC Kladno
3. H.Veselík/D.Kováč - Jiskra Nejdek, Badminton VK Aš
3. A.Wágner/L.Bado - Badminton VK Aš

1. V.Nováková/M.Tyrmerová - Jiskra Nejdek, TJ Sokol Nový Knín
2. B.Viktorová/B.Šenfeldová - Sokol Doubravka
3. A.Gruberová/A.Dvořáčková - Jiskra Nejdek
3. T.Korčmarošová/V.Hoffmanová - TJ Slovan Karlovy Vary

Vítězové dvouher...