29.3-1.4. Yonex Junior Cup U9-22, Berlín

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Německo, Vydáno dne: 03. 04. 2018

Desítka s bilancí 3-4-1 a 2 bramborové...
Vendulčino zlaté double!

Turnaje se zúčastnilo 462 hráčů a hráček z Polska, Dánska, Faerských ostrovů, Slovenska, Ukrajiny, ČR a Německa.

Naše desítka - Hynek Veselík, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adéla Dvořáčková, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová přivezla při sedmém startu parádních 8 medailí.
S naší výpravou cestovalo i trio Plzeňáků - Šimon Mráz, Jan a Eva Horovi.

Páteční mixy:

Adélka s Danem Ickertem (BK Baník Most) obsadili v nabité konkurenci U13A pěkné 5-8.místo.

Matěj s Karolínou Hejdukovou (SK Hamr Praha) přivezli parádní stříbro v U15A!

Ondra s Natkou skončili na 9-16.místě v silné konkurenci dánských párů.

Hynek a Roda Riha z domácího SV Berliner Brauerein obsadili velmi pěkné 5-8.místo v U11B, mrzela jej prohra i jazyková bariéra...

3.místo Láďa a Evča Horová (TJ Bílá Hora), U17B.

V+V.

Pepovi bohužel německá partnerka v U19B nedorazila...

Áaaa Jirkův oslavný kotoul...!

2.místo - Viktor a Vendula, velmi mrzí těsná finálová prohra s párem Asger Feldbaek Nielsen/Esther Feldbaek Nielsen[2] (Herlev/Hjorten Badminton) 1:2 (21:14,20:22,12:21), Vendin (pozdější) hattrick byl blízko.

Sobotní dvouhry :

Adélka jako jediná Češka startovala v U13A, v silné konkurenci skončila na 9-10.místě.

Natka...

Natalie dokázala projít skupinou i pavoukem U15A až do semifinále, kde bohužel podlehla Dánce pozdější vítězce V.Pedersen (Lyngby BK) 2 x 16:21, v boji o 3.místo přišla o bronz se Slovenkou M.Telehaničovou (Lokomotiva Košice) 0:2, bramborová.

Druhou bramborovou přivezla Klárka v U17B.

Venda prošla svoji skupinou, ve vyřazovacích bojích prošla až do semifinále, kde prvně porazila plzeňskou E.Horovou 2:0 (21:17,21:14), ve finále pak přejela Němku S.Kragge (VfL Jesteburg) a turnaj k velké radosti vyhrála, soupeřka prohru neunesla a místo podání rukou odvětila jen "scheisse Ausländer" (i to je sport).

Matěj v nabité konkurenci U15A obsadil 9-16.místo.

Ondra v ještě nabitější konkurenci U17A obsadil také 9-16.místo.

Malý a velký TULIPÁN... (Hyňďo promiň...)

Hyneček skončil ve čtvrtfinále v U11B, škoda.

Láďa...

...prošel skupinou i pavoukem bez ztráty setu, bohužel až ve finále padla kosa na kámen, nestačil na Dána Bertama Engelhardta (Lyngby BK) těsně 0:2 (18:21,17:21), pěkné stříbro!

Pepíno bohužel neprošel sítem své skupiny v U19B a obsadil dělenou devátou příčku.

Viktor vyhrál svoji skupinu a ve vyřazovacích bojích prošel až do finále, kde deklasoval dánského Tobiase Bay Nielsena (Ølstykke Badminton Club) 2:1 (17:21,21:9,21:9).

Radost z druhé zlaté pro Nejdek slavila téměř celá výprava...

Kondiční trenér Libor s peřinou...

Smile trenér...

Nedělní čtyřhry :

Adélka a její hamburská parťačka Alessia Viaccava (VfL Lohbrügge, GER) skončily v silné konkurenci U13A na 7-8.příčce.

Klárka s Natou skončily na 2.místě v U17B.

Venda a Eva Horová (TJ Bílá Hora) vyhrály!!!

Třetí zlato pro Nejdek!

Čtvrtfinálová prohra Matěje s Láďou v silné konkurenci U15A a 5-8.místo.

V U17A byla ještě silnější konkurence, hlavně dánských párů a tak Ondra s doubraveckým Šimonem Mrázem skončili na 13-15.místě (snad se jim ve slovinské Lendavě bude dařit lépe...).

Viktor s Pepou bohužel nepostoupili přes velmi těsné výsledky ze skupiny, škoda postup byl na dosah...

Hyneček s Gustavem Hässnerem (TSV Dresden, GER) obsadili 7-8.místo v U11B.

Oddílový bubeník a Matějův buben...

2009 - (6) - 1-0-1
2013 - (2) - 0-0-1 - (1)
2014 - (5) - 1-0-0 - (2)
2015 - (7) - 1-1-1
2016 - (6) - 2-2-4 - (1)
2017 -(10)- 2-1-3 - (1)
2018 -(10)- 3-4-1 - (2)