26-28.10. Mistrovství ČR družstev žáků U15, Brno Slatina

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Výsledky mládeže, Vydáno dne: 29. 10. 2018

Báječné 6.místo!

Mistrovství ČR družstev žáků U15 (2004 a ml.) se zúčastnila osmička družstev z Oblastí/krajů - SK Badminton Český Krumlov, BO Chance & Ridera Sport team Ostrava, BK TU v Liberci, Badminton Rychnov n.K., BK 73 Deltacar Benátky n.J., SK Hamr Praha, téměř domácí Badminton FSpS MU Brno a Jiskra Nejdek.

Naše družstvo nastoupilo ve složení - benjamínek Hynek Veselík (2008), Michal Bršťák (2005), Matěj Šilhan (2004), Adéla Dvořáčková (2006), Veronika Nováková (2005) a Anna Gruberová (2004).

Trenérský dohled.

Náš teprve šestý start vyústil v šesté místo a mohlo být i o stupínek lépe...

Utkání ve skupině A:
Jiskra Nejdek - BO Chance & Ridera Sport team Ostrava 2:5
- bod vybojovala Veronika ve dvouhře a ve čtyřhře společně s Aničkou
Jiskra Nejdek - SK Hamr Praha 1:6
- v utkání s favoritem jsme nechali odpočinout naše opory
Jiskra Nejdek - BK TU v Liberci 5:2
- skvělý výkon celého týmu
o 5.místo:
Jiskra Nejdek - BK 73 Deltacar Benátky n.J. 2:5
- šance na úspěch (sestava postavena na 4 výhry) zhasla bohužel hned v prvním velmi těsném zápase

Vítězný zápas proti Mistrovskému SK Hamr Praha.

Benjamínek Hyneček.

Míša.

Matěj.

Adélka.

Anička.

Verča.


Konečné pořadí MČR smíšených družstev žáků U15:
1. SK Hamr Praha
2. Badminton Rychnov nad Kněžnou
3. Badminton FSpS MU Brno
4. BO Chance & Ridera Sport team Ostrava
5. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou
6. TJ Jiskra Nejdek
7. BK TU v Liberci
8. SK Badminton Český Krumlov

Anička a Verunka (připsaly si slušný sklap s BO Chance).

Řip s Adél.

Naši předchozí účastníci na MČR družstev žáků U15 :

2000, Břeclav, 8.místo
- Karel Fassel, Vojtěch Šťastný, Richard Košek, Jakub Slanina, Miroslava Růžičková, Lenka Kudrnová a Antonie Borčíková.
2001, Český Krumlov, 4.místo
- Karel Fassel, David Petr (Ostrov), Richard Košek, Tomáš Linhart, Miroslava Růžičková, Antonie Borčíková a Lenka Kudrnová.
2013, Český Krumlov, 8.místo
- Ondřej Marek, Ondřej Valter (Teplice), Ondřej Šilhan, Simona Špuláková, Veronika Nová (Teplice) a Mai Nguyen.
2016, Český Krumlov, 8.místo
- Pavel Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Natalie Štěříková, Veronika Nováková a Anna Gruberová
2017, Pardubice, 4.místo
- Jan Hora (Bílá Hora), Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Natalie Štěříková, Veronika Nováková a Anna Gruberová
2018, Brno, 6.místo
- Matěj Šilhan, Michal Bršťák, Hynek Veselík, Veronika Nováková, Anna Gruberová a Adéla Dvořáčková

Děkujeme za podporu našim Partnerům, děkujeme za podporu všech doma.
Dík patří celému týmu resp. celé desetičlenné výpravě.
Alence dík za fotečky.
Zdravíme team pořadatelů - Láďu a Patriku!

JISKRU neuhasíš!!!