27.4. 28.Thun Cup GPC dospělých, Nejdek

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Thun cup, Vydáno dne: 27. 04. 2019

Hattrick sourozenců Nesvedových...!
Desítka s neuvěřitelnou bilancí 5-5-5.

Vítězové 28.ročníku :
DM - Adam Nesveda (Jiskra Nejdek)
DŽ - Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)
ČM - Adam Nesveda/Miloš Kamaryt (Jiskra Nejdek)
ČŽ - Marcela Růžička/Tereza Weinerová (Jiskra Nejdek, SKP Kometa Brno)
MIX - Adam Nesveda/Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)

Připraveno a můžeme zahájit.

Zahájení - 28.Thun Cup.

Již 28.ročníku našeho porcelánového turnaje se zúčastnila třicítka hráčů a hráček z jedenácti klubů (Astra ZM Praha, SK Hamr Praha, BaC Kladno, BK 73 Deltacar Benátky n.J., BK Vlaštovka Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň, SK Jupiter Plzeň, Spartak Chrást, SKP Kometa Brno, Slovan Karlovy Vary a Jiskra Witte Nejdek.
Naše desítka - Matěj Šilhan, Ondřej Šilhan, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Miloš Kamaryt, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová, Klára Košťálová a Marcela Růžička - Nesvedová, která vybojovala neskutečných 15 medailových umístění z dvaceti možných!

Ve dvouhře mužů vybojoval svůj první titul Adam Nesveda.
Naopak již svůj šestý titul (2009, 2011, 2012, 2014, 2015, 2019) jeho sestra Marcela, které finále znepříjemňovala o třináct let mladší Natalie, 2:0 (21:18,21:16).
Čtyřhru mužů vyhrál náš matador a hlavní trenér Miloš společně s Adamem, v ženách pak Marcela s brněnskou Terkou Weinerovou.
Mixem dovršili (vlastně začali) svůj hattrick sourozenci Máca a Adam.

Pořadatelský team...

Team - Jiskra Witte Nejdek.

Poháry, medaile i ceny připraceny.

Vše pod dohledem našeho hlavního trenéra.

1. A.Nesveda/M.Růžička (Jiskra Nejdek)
2. M.Kamaryt/V.Pazderová (Jiskra Nejdek)
3. L.Soukup/K.Chmelíčková (BKV Plzeň)
3. O.Šilhan/N.Štěříková (Jiskra Nejdek)

1. Adam Nesveda (Jiskra Nejdek)
2. Ondřej Šilhan (Jiskra Nejdek)
3. Viktor Lutsak (Jiskra Nejdek)
3. Michal Morávek (BaC Kladno)

1. Marcela Růžička-Nesvedová (Jiskra Nejdek)
2. Natalie Štěříková (Jiskra Nejdek)
3. Eva Horová (TJ Bílá Hora)
3. Vendula Pazderová (Jiskra Nejdek)

1. M.Kamaryt/A.Nesveda (Jiskra Nejdek)
2. V.Lutsak/O.Šilhan (Jiskra Nejdek)
3. M.Šilhan/J.Altera (Jiskra Nejdek, BaC Kladno)
3. L.Soukup/P.Odvárka (BKV Plzeň)

1. M.Růžička/T.Weinerová (Jiskra Nejdek, SKP Kometa Brno)
2. K.Košťálová/N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
3. K.Chmelíčková/S.Königsmarková (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora)
3. V.Pazderová/E.Horová (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)

Momentky našich borců :

Matěj a jeho premiéra na dospěláckém turnaji.

Ondra.

Viktor, bohužel dohrál turnaj se zraněním...

Zlatý Adámek.

Miloš, spokojený se zlatem a stříbrem a rád, že přežil...

Anička.

Natálka.

Vendulka se stříbrem a dvěma bronzy, přesto nespokojená.

Klárka.

Máca má již 19 turnajových prvenství (6-8-5).

Adam si prvenství užíval.

Zlaté sourozenecké duo.

Již 28 let s porcelánkou Thun 1794, a.s.
(první tři roky Karlovarský porcelán - závod Bohemia),
díky!!!