phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt
Trenéři odd.

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 1334 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-400|400-450|450-500|500-550|550-600|600-650|650-700|700-750|750-800|800-850|850-900|900-950|950-1000|1000-1050|1050-1100|1100-1150|1150-1200|1200-1250|1250-1300|1300-1334|

Název článkuDatum vydáníAutorTéma
17-18.8. 29.Oliver International Chiemsee Cup, Prien 19.08.2019 s Německo
20-27.7. Letní oddílové soustředění 2.LOS, Nové Hamry 03.08.2019 s Soustředění/školení/odd.akce
Prázdninové tréninky... 14.07.2019 s Soustředění/školení/odd.akce
TOP 20 klubů pečujících o mládež (ČBaS). 08.07.2019 s Aktuality
27.6. Seminář pro trenéry, Nejdek 28.06.2019 s Soustředění/školení/odd.akce
15.6. GPB dospělých, hala BK Baník Most 16.06.2019 s Výsledky dospělých
14.6. Seminář pro trenéry v Plzni 14.06.2019 s Soustředění/školení/odd.akce
8-9.6. 2.Celostátní GPB U17, Pardubice 09.06.2019 s Výsledky mládeže
8.6. Mistrovství ČR veteránů, Kladno 09.06.2019 s Výsledky dospělých
1-2.6. 2.Celostátní GPB U19, Brno Slatina 02.06.2019 s Výsledky mládeže
26.5. 13.Super Stars Cup U11, Most 26.05.2019 s Výsledky mládeže
25.5. 6.Memoriál Pavla Luňáka U11-15, Karlovy Vary 26.05.2019 s Výsledky mládeže
25.5. GPC U19, Super Stars Most 26.05.2019 s Výsledky mládeže
25-26.5. 2. DBV-A-RLT U15, Ilmenau 26.05.2019 s Německo
18-19.5. 2.Celostátní Yonex GPA U17, SK Hamr Praha Štěrboholy 19.05.2019 s Výsledky mládeže
19.5. GPC U19, Kladno 19.05.2019 s Výsledky mládeže
11-12.5. 2.Celostátní Victor GPA U15, Aš 12.05.2019 s Výsledky mládeže
11.5. GPC dospělých, Karlovy Vary 12.05.2019 s Výsledky dospělých
3-5.5. 2.Celostátní Li-Ning GPA U19, Brno Slatina 05.05.2019 s Výsledky mládeže
4.5. GPD U13, U15, Plzeň 05.05.2019 s Výsledky mládeže
27.4. 28.Thun Cup GPC dospělých, Nejdek 27.04.2019 s Thun cup
27.4. GPC U15, Plzeň 27.04.2019 s Výsledky mládeže
27-28.4. 31.Českokrumlovský pohár - regionální výběry U13, Český Krumlov 27.04.2019 s Výsledky mládeže
18-21.4. Yonex Junior Cup kat. U9-U22, Berlin 22.04.2019 s Německo
13.4. 5.Velikonoční turnaj párovek neregistrovaných, Vejprty 18.04.2019 s Výsledky dospělých
Trenéři 16.04.2019 s Soustředění/školení/odd.akce
13.4. GPC U13 6.Memoriál Aleny Wankové, Plzeň 14.04.2019 s Výsledky mládeže
Pořádáme! 10.04.2019 s Thun cup
7.4. 14.M.E.K. Cup, U9-15, BVM 07.04.2019 s Německo
6.4. GPC U17 Mattoni Cup, Karlovy Vary 07.04.2019 s Výsledky mládeže
6.4. GPC dospělých, Plzeň 07.04.2019 s Výsledky dospělých
30.3. Babolat GPC U19, Nejdek 30.03.2019 s Naše turnaje
30.3. GPC U15, Aš 30.03.2019 s Výsledky mládeže
30-31.3. GPB dospělých Jouda Cup, Astra ZM Praha 30.03.2019 s Výsledky dospělých
23-24.3. 1.Celostátní GPB U17, Dobřany 24.03.2019 s Výsledky mládeže
24.3. GPC dvouher U13, Aš 24.03.2019 s Výsledky mládeže
23.3. GPB dospělých, Pohár Akademie LK, Most 24.03.2019 s Výsledky dospělých
17.3. GPC U17, Aš 17.03.2019 s Výsledky mládeže
16-17.3. Vyhlášení Sportovec města Nejdek 2018 při Plesu sportovců 17.03.2019 s Soustředění/školení/odd.akce
16.3. Playoff OPA Plzeňského a Karlovarského kraje družstev dospělých, Plzeň 17.03.2019 s Výsledky dospělých
16.3. GPD U13 a Miniton open U11, Karlovy Vary 17.03.2019 s Výsledky mládeže
16.3. GPC U13, Challenge Cup Super Stars Most 17.03.2019 s Výsledky mládeže
Pořádáme. 12.03.2019 s Naše turnaje
10.3. 9.Lázeňský Švihák neregistrovaných, TJ Sokol Eutit Lázně Kynžvart 11.03.2019 s Výsledky dospělých
9-10. Celostátní 1.GPB U15, Pardubice 10.03.2019 s Výsledky mládeže
9.3. GPC U17, Super Stars Most 10.03.2019 s Výsledky mládeže
8-10.3. 10.Velká Cena Plzně, GPA dospělých 10.03.2019 s Výsledky dospělých
2.3. 21.Witte Cup GPC U17, Nejdek 03.03.2019 s Witte cup
2-3.3. 1.Celostátní GPB U19, Orlová - Lutyně 03.03.2019 s Výsledky mládeže
23.2. 4.kolo OP družstev dospělých, Plzeň 23.02.2019 s Výsledky dospělých

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-300|300-350|350-400|400-450|450-500|500-550|550-600|600-650|650-700|700-750|750-800|800-850|850-900|900-950|950-1000|1000-1050|1050-1100|1100-1150|1150-1200|1200-1250|1250-1300|1300-1334|

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB








Nesveda 2018.png, 10 kB












wz.jpg, 9 kB



Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
7-8.3. GPC U19 22.Witte Cup

25-26.4 GPC 29.Thun Cup


29.02.2008: Co nás čeká :
24-25.8. 26.Silberlandpokal

30.8. Zahájení sezony a táboráček u Šlehubrů

31.8. GPC Aš open Drive U13 a U17

7-8.9. 3.GPB U19 Ivančice

8.9. OP jedn.U15 Aš

14-15.9. 3.GPB U17 Ústí n.L.


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2019 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS