phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 462 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-462|

Výsledky mládeže

* 12.10. 1.GPC U17, 25.ZŠ Plzeň

Vydáno dne 12. 10. 2014 (820 přečtení)

Simča, Ondra, Mai a Terka s bilancí 0-1-2.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 11.10. 1.GPA U13, Baník Most

Vydáno dne 11. 10. 2014 (878 přečtení)

Pája Bršťák startoval na svém prvním Áčkovém turnaji...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 3-5.10. 1.GPA U15, Hustopeče

Vydáno dne 04. 10. 2014 (854 přečtení)

Ondra Šilhan, dvě výhry a tři prohry...
Ondrys s Romčou na děleném 9.místě.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 27.9. 1.GPC U13, Aš

Vydáno dne 27. 09. 2014 (998 přečtení)

Kvarteto s bilancí 0-2-0.
Stříbrný Pavel Bršťák !

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 20.9. 1.GPC U15, Plzeň

Vydáno dne 20. 09. 2014 (1024 přečtení)

Ondra Šilhan dominoval ve dvouhře!
Pětice s bilancí 1-1-1.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 13.9. Turnaj nadějí U9-11, Teplice

Vydáno dne 20. 09. 2014 (765 přečtení)

Tomáš Bršťák (2007) přivezl bronz v U9.
Trio s bilancí 0-0-1.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 21.6. Poslední smeč U13-17, Aš

Vydáno dne 21. 06. 2014 (988 přečtení)

Naše devítka s bilancí 3-1-2...
Klárka Košťálová nastoupila po půlroční pauze.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 7.6. Turnaj Rodič a žák & Crazy Cup, Dobřany

Vydáno dne 08. 06. 2014 (953 přečtení)

Pohodový turnaj s bilancí 3-1-0.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 3.6. Soutěžení ke Dni dětí.

Vydáno dne 03. 06. 2014 (781 přečtení)

Soutěž - podání na cíl.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 1.6. Dospělý a dítě, Chodov

Vydáno dne 01. 06. 2014 (781 přečtení)

5.místo - Kamil a Matěj.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 31.5. Babolat Mini Cup U9-11, Astra Praha

Vydáno dne 01. 06. 2014 (826 přečtení)

Natálka Štěříková (U11) a Matěj Šilhan (U10) přivezli dvě stříbrné!!!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 31.5.-1.6. 22.Falco cup družstev U15, Liberec

Vydáno dne 01. 06. 2014 (761 přečtení)

Jiskra Witte Nejdek ve složení - Simona Špuláková, Lenka Svobodová, Ondřej Šilhan a Ondřej Valter - 4.místo

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25.5. Junior cup III. TOP10, U9,U10,U11, Kladno

Vydáno dne 25. 05. 2014 (750 přečtení)

Dvě bronzové Matěje a Natálky.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 24.5. 1.Memoriál Pavla Luňáka U9-U15, Slovan Karlovy Vary

Vydáno dne 24. 05. 2014 (921 přečtení)

Nejdecká čtrnáctka - s trenérem stojí Pepa, Terka, Simi, Tomáš N., Vendy, Naty, Máťa, dole Tomáš B., Míša, Míra, Adélka, Pája, David a Mates s bilancí 1-3-3.
Zlatá Natálka!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 24-25.5. 26.Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13, Český Krumlov

Vydáno dne 24. 05. 2014 (903 přečtení)

Výběr Západních Čech obsadil i s naším Ondrou Šilhanem 3.místo!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-462|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

1.12. GPC U13 Aš

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz