phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 443 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-443|

Výsledky mládeže

* 22.3.09 KP U15, BKV Plzeň

Vydáno dne 22. 03. 2009 (1501 přečtení)

Startoval Marek Bernášek,,,

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 21.2.09 GPA U13 Baník Most

Vydáno dne 21. 02. 2009 (1004 přečtení)

Adam Nesveda obsadil ve dvouhře 9-16.místo.
- 2:0 (21:10,21:14) Gola (Sokol Židlochovice)
- 0:2 (16:21,16:21) Dokládal (SuperStars Most)

Pár Nesveda/Pistulka (USK Plzeň) obsadil 5-8.místo.
- 2:0 (21:14,21:11) Šístek/Štásek (B.Přerov, Sokol Dobruška)
- 0:2 (10:21,15:21) Janota/Novotný (SKB Č.Krumlov)


...+ další fota uvnitř.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8.2.2009, GPC U13, Slovan K.Vary

Vydáno dne 08. 02. 2009 (1105 přečtení)

Sedmičlenná výprava Jiskry.

Adam vybojoval stříbro v singlu a v deblu s Tomášem.

...uvnitř vždy výsledky a další fota.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 24.1.09, 2.kolo družstev U13, Plzeň

Vydáno dne 24. 01. 2009 (982 přečtení)

7.místo - Karlovarský výběr U13

Ondra Marek a Tomáš Marek - Jiskra NEJDEK
Denisa Antošová a Jana Panochová - Slovan K.VARY

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 12 a 16.12. Vánoční dětský turnaj v Nejdku.

Vydáno dne 16. 12. 2008 (1006 přečtení)

Boje v pěti kategoriích!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 13.12. 1.kolo smíš.družstev U13 v Plzni

Vydáno dne 16. 12. 2008 (1000 přečtení)

Za Karlovarský výběr nastoupili nejdečáci Tomáš a Ondra Markové a trio karlovarského Slovanu: Jana Panochová, Kateřina Vatashchuk a Denisa Antošová.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 6-7.12 Celostátní turnaj U11, Český Krumlov

Vydáno dne 06. 12. 2008 (1073 přečtení)

Výběr Západních Čech obsadil 6.místo, naši s bilancí : na jedničce Ondřej Marek 4-3-1 a na trojce Roland Polášek 4-4-0.

V nedělním turnaji skončili oba na?i borci ve 2.kole, tedy 9-16.místo.
Ondra podlehl 0:1 Fialovi z Astry Praha a Rony 0:1 Lapáčkovi ze Sokola České Budějovice.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 17.11. Junior cup U11, B.Most

Vydáno dne 17. 11. 2008 (982 přečtení)

Úspě?ný mostecký Junior cup, kterého se zúčastnilo 61 chlapců a dívek ze 13 klubů (Teplice, Ústí n.L., Most, Vesec, Proboštov, Benátky n.J., Praha, Pardubice, Doubravka, Bílá Hora, Nejdek atd..., finále U10 - O.Marek (Jiskra Nejdek) vs. Valter (Goram Teplice) 15:6, finále U11 - R.Polášek vs. Hrbáček (Goram Teplice) 15:3, tedy dvě zlaté!!!

Ríša - 12.místo - U10, (1.místo - U8).
Ondra - 1.místo - U10.
Rony - 1.místo - U11.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 11.11.08 Na úterním tréninku.

Vydáno dne 11. 11. 2008 (1115 přečtení)

2/3 nejdeckých nadějí...
Terka a Kačka doplňují tekutiny.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8-9.11.2008 GPA U19, Liberec

Vydáno dne 08. 11. 2008 (962 přečtení)

Marcela a Daniel Holec (Astra Praha), v 1.kole porazili pár P.Hampel/K.Kerdová (Sokol Plesná, VSK Slavia TU Liberec) 2:0 (21:17,21:18), ve 2.kole však podlehli páru L.Kurz/K.Tomalová (Astra Praha, Sokol Klimkovice) 0:2 (10:21,6:21), tedy 9-16.místo.

Máca 9-5-9.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8.11.2008 GPC U15, Dobřany

Vydáno dne 08. 11. 2008 (966 přečtení)

Startovalo trio Marek 9-5-17, Kirill 17 ve dvouhře a Adam 9-5-17.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 1-2.11.2008 GPA U13 Český Krumlov

Vydáno dne 01. 11. 2008 (1530 přečtení)

...tak na koho padne volba?
Adam Nesveda postoupil po výhře nad Z.Paláškem (Sokol Židlochovice) 2:0 (21:17,21:7) do 2.kola, kde se utkal s J.Loudou z TJ Bílá Hora, bohužél podlehl 0:2 (19:21,14:21) a obsadil tak 9-16.místo.

Ve čtyřhře pár Adam Nesveda/Jan Vorlík (SK Prosek Praha) podlehli páru K.Zifčák/M.Šístek (TJ Orlová/Badminton Přerov) 0:2 (10:21,20:22), opět 9-16.místo.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25.10.2008, GPC U13 Dobřany

Vydáno dne 25. 10. 2008 (1078 přečtení)

Trenér Radek M., Ondra M., Ondra L., Tomáš M., Adam N. a chybějící Tomáš T., Katka K.,Tereza D. přivezli dvě stříbra.

Terezka a Kačka.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 28.6.2008, Kids cup U11-17, A-Buchholz

Vydáno dne 29. 06. 2008 (1545 přečtení)

Rony, vítěz kategorie U11.

U11:
1.místo - Ronald Polášek
U13:
2.místo - Adam Nesveda
3.místo - Marek Bernášek
U15:
5-8.místo - Kirill Protasov

Naši medailisté U11 a U13.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8.6.2008, 2.SuperStars cup U11, Most

Vydáno dne 10. 06. 2008 (1801 přečtení)

Rony Polášek bohužél nepostoupil ze skupiny, obsadil 13.místo.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-443|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :

29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

30.6.-1.7. 2.GPB U15 Pardubice

14-15.7. 7.YCA

5-12.8. L.O.S.

25-26.8. 25.Silberlandpokal

1-2.9. 2.GPB U19 Most

1.9. GPC U13 a U17 Drive Open Aš

8-9.9. 3.GPB U13 Hradec Králové

15-16.9. 3.GPB U15 Radotín

22-23.9. 2.GPB U17 Ústí n.L.

29.9. OP družstev U13

6.10. OP družstev U15

20.10. OP jednotl.U15

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary

17.11. OP jednotl.U17

25.11. OP jednotl.U19 (ne)

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz