phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 462 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-462|

Výsledky mládeže

* 23.5.09 Turnaj RODIČ a ŽÁK, Dobřany

Vydáno dne 24. 05. 2009 (1028 přečtení)

4.místo Bernáškových (Otec a syn).

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25-26.4.09, Mistrovství ČR U13, Praha

Vydáno dne 27. 04. 2009 (1040 přečtení)

Adam N. bohužél neprošel sítem 1.kola v singlu ani v deblu s Radkem Pistulkou (USK Plzeň).

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25.4.2009 Krajský přebor U19, Karlovy Vary

Vydáno dne 27. 04. 2009 (1083 přečtení)

Marcela N. vybojovala stříbro v singlu a také nominaci na květnové MČR v Brně...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 28.3.09, Krajský přebor U13, Doubravka

Vydáno dne 29. 03. 2009 (1050 přečtení)

Jiskru reprezentovali : Kačka Kozáková a Adam Nesveda.

Adam s Radkem Pistulkou (USK Plzeň) vybojovali stříbrné medaile a postup na dubnové Mistrovství České republiky v Praze.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 51 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 22.3.09 KP U15, BKV Plzeň

Vydáno dne 22. 03. 2009 (1562 přečtení)

Startoval Marek Bernášek,,,

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 21.2.09 GPA U13 Baník Most

Vydáno dne 21. 02. 2009 (1071 přečtení)

Adam Nesveda obsadil ve dvouhře 9-16.místo.
- 2:0 (21:10,21:14) Gola (Sokol Židlochovice)
- 0:2 (16:21,16:21) Dokládal (SuperStars Most)

Pár Nesveda/Pistulka (USK Plzeň) obsadil 5-8.místo.
- 2:0 (21:14,21:11) Šístek/Štásek (B.Přerov, Sokol Dobruška)
- 0:2 (10:21,15:21) Janota/Novotný (SKB Č.Krumlov)


...+ další fota uvnitř.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8.2.2009, GPC U13, Slovan K.Vary

Vydáno dne 08. 02. 2009 (1159 přečtení)

Sedmičlenná výprava Jiskry.

Adam vybojoval stříbro v singlu a v deblu s Tomášem.

...uvnitř vždy výsledky a další fota.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 24.1.09, 2.kolo družstev U13, Plzeň

Vydáno dne 24. 01. 2009 (1033 přečtení)

7.místo - Karlovarský výběr U13

Ondra Marek a Tomáš Marek - Jiskra NEJDEK
Denisa Antošová a Jana Panochová - Slovan K.VARY

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 12 a 16.12. Vánoční dětský turnaj v Nejdku.

Vydáno dne 16. 12. 2008 (1067 přečtení)

Boje v pěti kategoriích!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 13.12. 1.kolo smíš.družstev U13 v Plzni

Vydáno dne 16. 12. 2008 (1060 přečtení)

Za Karlovarský výběr nastoupili nejdečáci Tomáš a Ondra Markové a trio karlovarského Slovanu: Jana Panochová, Kateřina Vatashchuk a Denisa Antošová.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 6-7.12 Celostátní turnaj U11, Český Krumlov

Vydáno dne 06. 12. 2008 (1122 přečtení)

Výběr Západních Čech obsadil 6.místo, naši s bilancí : na jedničce Ondřej Marek 4-3-1 a na trojce Roland Polášek 4-4-0.

V nedělním turnaji skončili oba na?i borci ve 2.kole, tedy 9-16.místo.
Ondra podlehl 0:1 Fialovi z Astry Praha a Rony 0:1 Lapáčkovi ze Sokola České Budějovice.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 17.11. Junior cup U11, B.Most

Vydáno dne 17. 11. 2008 (1037 přečtení)

Úspě?ný mostecký Junior cup, kterého se zúčastnilo 61 chlapců a dívek ze 13 klubů (Teplice, Ústí n.L., Most, Vesec, Proboštov, Benátky n.J., Praha, Pardubice, Doubravka, Bílá Hora, Nejdek atd..., finále U10 - O.Marek (Jiskra Nejdek) vs. Valter (Goram Teplice) 15:6, finále U11 - R.Polášek vs. Hrbáček (Goram Teplice) 15:3, tedy dvě zlaté!!!

Ríša - 12.místo - U10, (1.místo - U8).
Ondra - 1.místo - U10.
Rony - 1.místo - U11.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 11.11.08 Na úterním tréninku.

Vydáno dne 11. 11. 2008 (1172 přečtení)

2/3 nejdeckých nadějí...
Terka a Kačka doplňují tekutiny.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8-9.11.2008 GPA U19, Liberec

Vydáno dne 08. 11. 2008 (1043 přečtení)

Marcela a Daniel Holec (Astra Praha), v 1.kole porazili pár P.Hampel/K.Kerdová (Sokol Plesná, VSK Slavia TU Liberec) 2:0 (21:17,21:18), ve 2.kole však podlehli páru L.Kurz/K.Tomalová (Astra Praha, Sokol Klimkovice) 0:2 (10:21,6:21), tedy 9-16.místo.

Máca 9-5-9.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8.11.2008 GPC U15, Dobřany

Vydáno dne 08. 11. 2008 (1016 přečtení)

Startovalo trio Marek 9-5-17, Kirill 17 ve dvouhře a Adam 9-5-17.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-462|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

1.12. GPC U13 Aš

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz