phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 467 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-467|

Výsledky mládeže

* 6-7.12 Celostátní turnaj U11, Český Krumlov

Vydáno dne 06. 12. 2008 (1138 přečtení)

Výběr Západních Čech obsadil 6.místo, naši s bilancí : na jedničce Ondřej Marek 4-3-1 a na trojce Roland Polášek 4-4-0.

V nedělním turnaji skončili oba na?i borci ve 2.kole, tedy 9-16.místo.
Ondra podlehl 0:1 Fialovi z Astry Praha a Rony 0:1 Lapáčkovi ze Sokola České Budějovice.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 17.11. Junior cup U11, B.Most

Vydáno dne 17. 11. 2008 (1054 přečtení)

Úspě?ný mostecký Junior cup, kterého se zúčastnilo 61 chlapců a dívek ze 13 klubů (Teplice, Ústí n.L., Most, Vesec, Proboštov, Benátky n.J., Praha, Pardubice, Doubravka, Bílá Hora, Nejdek atd..., finále U10 - O.Marek (Jiskra Nejdek) vs. Valter (Goram Teplice) 15:6, finále U11 - R.Polášek vs. Hrbáček (Goram Teplice) 15:3, tedy dvě zlaté!!!

Ríša - 12.místo - U10, (1.místo - U8).
Ondra - 1.místo - U10.
Rony - 1.místo - U11.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 11.11.08 Na úterním tréninku.

Vydáno dne 11. 11. 2008 (1194 přečtení)

2/3 nejdeckých nadějí...
Terka a Kačka doplňují tekutiny.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8-9.11.2008 GPA U19, Liberec

Vydáno dne 08. 11. 2008 (1062 přečtení)

Marcela a Daniel Holec (Astra Praha), v 1.kole porazili pár P.Hampel/K.Kerdová (Sokol Plesná, VSK Slavia TU Liberec) 2:0 (21:17,21:18), ve 2.kole však podlehli páru L.Kurz/K.Tomalová (Astra Praha, Sokol Klimkovice) 0:2 (10:21,6:21), tedy 9-16.místo.

Máca 9-5-9.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8.11.2008 GPC U15, Dobřany

Vydáno dne 08. 11. 2008 (1035 přečtení)

Startovalo trio Marek 9-5-17, Kirill 17 ve dvouhře a Adam 9-5-17.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 1-2.11.2008 GPA U13 Český Krumlov

Vydáno dne 01. 11. 2008 (1602 přečtení)

...tak na koho padne volba?
Adam Nesveda postoupil po výhře nad Z.Paláškem (Sokol Židlochovice) 2:0 (21:17,21:7) do 2.kola, kde se utkal s J.Loudou z TJ Bílá Hora, bohužél podlehl 0:2 (19:21,14:21) a obsadil tak 9-16.místo.

Ve čtyřhře pár Adam Nesveda/Jan Vorlík (SK Prosek Praha) podlehli páru K.Zifčák/M.Šístek (TJ Orlová/Badminton Přerov) 0:2 (10:21,20:22), opět 9-16.místo.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25.10.2008, GPC U13 Dobřany

Vydáno dne 25. 10. 2008 (1144 přečtení)

Trenér Radek M., Ondra M., Ondra L., Tomáš M., Adam N. a chybějící Tomáš T., Katka K.,Tereza D. přivezli dvě stříbra.

Terezka a Kačka.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 28.6.2008, Kids cup U11-17, A-Buchholz

Vydáno dne 29. 06. 2008 (1611 přečtení)

Rony, vítěz kategorie U11.

U11:
1.místo - Ronald Polášek
U13:
2.místo - Adam Nesveda
3.místo - Marek Bernášek
U15:
5-8.místo - Kirill Protasov

Naši medailisté U11 a U13.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 8.6.2008, 2.SuperStars cup U11, Most

Vydáno dne 10. 06. 2008 (1872 přečtení)

Rony Polášek bohužél nepostoupil ze skupiny, obsadil 13.místo.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 10.5.08, Pohár Vlaštovky GPC U13, BKV Plzeň

Vydáno dne 10. 05. 2008 (1291 přečtení)

Ondra, Tomáš, Adam a Marek.
Tomáš Marek a Adam Nesveda vybojovali 4.místo v deblu...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 3.5.08, Kladno Junior cup U11

Vydáno dne 03. 05. 2008 (1153 přečtení)

"Stříbrní" Rony P. a Ondra L.

Ondra a Rony přivezli z Kladna stříbro a dvě bramborové...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 31 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25-27.4.08, Mistrovství ČR U19, Sázava (Motorlet Praha)

Vydáno dne 27. 04. 2008 (1553 přečtení)

Marcela N. a Petr Vacek (So Doubravka) - 9.místo

Marcela - 17.místo, po prohře 1:2 s M.Hobzikovou

Marcela N. a Petra Pilařová (Chemička Ústí) - 5.místo

5.místo, medaile byla příliš vysoko...

Páteční "narozeninová" večeře.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 20.4.08, Junior cup Most

Vydáno dne 20. 04. 2008 (1134 přečtení)

Ronald P. - 1.místo, kategorie U10.

Rony a jeho zarputilá hra....

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 13.4.08, Krajský přebor U19, Doubravka

Vydáno dne 14. 04. 2008 (1130 přečtení)

Máca s bilancí 2-1-0
Michal s bilancí 0-1-1

Zlato ze singlu opět chybí...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 29.3.2008, Krajský přebor U13, TJ Bílá Hora

Vydáno dne 29. 03. 2008 (1307 přečtení)

Zleva : Marek Bernášek, Martin Dragoun, trenér Radek Marek, Denis Kalivoda, Adam Nesveda, zleva dole : Ondra Marek, Ondra Löbel, a Tomáš Marek

Adam Nesveda a Tomáš Marek vybojovali bronz ve čtyřhře!!!

Dr.Martin a jeho první velký turnaj...

Desetiletý Ondra L. konečně prorazil a bylo z toho pěkné 9.místo

MalejBárny urval pěkné 5.místo v deblu, bohužél v singlu se moc nevedlo.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-467|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

30.3?? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
15-16.12. MČR U19 Praha

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

5.1. OP jedn. dospělých Plzeň

12.1. GPC U13 Bílá Hora

12.1. GPC U17 Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

20.1. GPC U15 Aš

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz