phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 173 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-173|

Název článkuDatum vydáníAutorTéma
15.9.Bezirksliga U19 15.09.2018 s Německo
25.Silberlandpokal, BVA 27.08.2018 s Německo
15.7. 3.Zirbel Cup, TV Augsburg 16.07.2018 s Německo
13-15.7. 7.Youngster Cup U11-17, TV Augsburg 1847 16.07.2018 s Německo
15-17.6. 20.Int.Nachwuchsturnier U9-19, Tröbitz 18.06.2018 s Německo
18-20.5. Adria Youth International U13-U15, Opatija (Chorvatsko) 20.05.2018 s Chorvatsko
11-13.5. 51.Int.Bodensee Cup, Friedrichshafen 13.05.2018 s Německo
21.4. 13.M.E.K. Cup, U9-15, BVM 23.04.2018 s Německo
6-8.4. 6.Internationaler Babolat Refrath Cup U15, Bergisch Gladbach 08.04.2018 s Německo
29.3-1.4. Yonex Junior Cup U9-22, Berlín 03.04.2018 s Německo
3.2. Bezirksliga U19 04.02.2018 s Německo
20.1. Bezirksliga U19. 21.01.2018 s Německo
25-26.11. 3.Victor Master Cup U13, Hersbruck 27.11.2017 s Německo
25.11. Bezirksliga U19 27.11.2017 s Německo
20-22.10. LandsBadmintonStævne DGI U9-U19, Vejle. 22.10.2017 s Dánsko
21.10. Bezirksliga U19. 21.10.2017 s Německo
8.10. 19.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2017 s Německo
26-27.8. 24.Silberlandpokal, BVA 28.08.2017 s Německo
22-23.7. 6.Youngster Cup U11-19, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
23.7. 2.Zirbel Cup ve čtyřhrách, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
16-18.6. 19.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2017 s Německo
11.6. 1.Augsburger Youth Open, TSG 1885 Augsburg 11.06.2017 s Německo
9-11.6. 4.Victor Hofsteig Youth International U11-19, Wolfurt (A). 11.06.2017 s Rakousko
26-28.5. 50.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 28.05.2017 s Německo
21-23.4. 12.Srebrna Žogica, Lendava (SLO) 24.04.2017 s Slovinsko
22.4. 12.M.E.K. Cup U9-15, BVM 24.04.2017 s Německo
14-16.4. Yonex Junior Cup, Berlin 16.04.2017 s Německo
1-2.4. SüdOstDeutsche Mannschaftsmeisterschaft U19 2016/17, Annaberg-Buchholz 03.04.2017 s Německo
13-15.1. Nations to Nations International Mixed Team U13 Competition, Pesc (H) 15.01.2017 s Maďarsko
9.10. 18.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2016 s Německo
18-24.9. XII.European Senior Championships, Podcetrtek (SLO) 23.09.2016 s Slovinsko
27-28.8. 23.Silberlandpokal, BVA 28.08.2016 s Německo
9.7. 2.Schuttle Cup, Erdweg 10.07.2016 s Německo
17-19.6. 18.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2016 s Německo
6-8.5. 49.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 06.05.2016 s Německo
17.4. 11.M.E.K. Cup U9-15, BVM. 17.04.2016 s Německo
25-27.3. Yonex Junior Cup kat. U9-U22, Berlin 29.03.2016 s Německo
19.3. SMM U15, Drážďany 19.03.2016 s Německo
19-21.2. Spanish Youth Int. Tournament Asturias TTR U11-U17, Oviedo 22.02.2016 s Španělsko
12-13.12. Victor Master Cup U11, TV Hersbruck 13.12.2015 s Německo
Družstvo BVA U15, 21.11.2015 21.11.2015 s Německo
20-26.9. 7.World Senior Championship, Helsingborg (SWE). 23.09.2015 s Švédsko
29.8. 22.Silberlandpokal, BVA 29.08.2015 s Německo
4-7.6. 2.Victor Hofsteig Youth International, Wolfurt 07.06.2015 s Rakousko
21-24.5. 1.Trinidad & Tobago Int. 27.05.2015 s Trinidad & Tobago
18.4. 10.M.E.K. Cup, BVM 18.04.2015 s Německo
3-5.4. Yonex Junior Cup U11-U26, Berlín 06.04.2015 s Německo
25-26.10. 10.Luxembourg Youngsters International, Luxembourg 26.10.2014 s Lucembursko
5.10. 16.Gummibärchen cup, Wackersdorf 05.10.2014 s Německo
30-31.8. 21.Silberlandpokal, BVA 31.08.2014 s Německo

|0-50|50-100|100-150|150-173|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
29.9. OP družstev U13 Aš

6.10. 1.kolo OP družstev dospělých

7.10. OP družstev U15 Aš

20.10. OP jednotl.U15 Karlovy Vary

20.10 2.BVA

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13 Karlovy Vary

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary



10.11. GPC U17 Malesice

10.11. 3.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz