phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 125 nalezených)

|0-50|50-100|100-125|

Název článkuDatum vydáníAutorTéma
15-17.6. 20.Int.Nachwuchsturnier U9-19, Tröbitz 18.06.2018 s Německo
11-13.5. 51.Int.Bodensee Cup, Friedrichshafen 13.05.2018 s Německo
21.4. 13.M.E.K. Cup, U9-15, BVM 23.04.2018 s Německo
6-8.4. 6.Internationaler Babolat Refrath Cup U15, Bergisch Gladbach 08.04.2018 s Německo
29.3-1.4. Yonex Junior Cup U9-22, Berlín 03.04.2018 s Německo
3.2. Bezirksliga U19 04.02.2018 s Německo
20.1. Bezirksliga U19. 21.01.2018 s Německo
25-26.11. 3.Victor Master Cup U13, Hersbruck 27.11.2017 s Německo
25.11. Bezirksliga U19 27.11.2017 s Německo
21.10. Bezirksliga U19. 21.10.2017 s Německo
8.10. 19.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2017 s Německo
26-27.8. 24.Silberlandpokal, BVA 28.08.2017 s Německo
22-23.7. 6.Youngster Cup U11-19, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
23.7. 2.Zirbel Cup ve čtyřhrách, TV Augsburg 1847 24.07.2017 s Německo
16-18.6. 19.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2017 s Německo
11.6. 1.Augsburger Youth Open, TSG 1885 Augsburg 11.06.2017 s Německo
26-28.5. 50.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 28.05.2017 s Německo
22.4. 12.M.E.K. Cup U9-15, BVM 24.04.2017 s Německo
14-16.4. Yonex Junior Cup, Berlin 16.04.2017 s Německo
1-2.4. SüdOstDeutsche Mannschaftsmeisterschaft U19 2016/17, Annaberg-Buchholz 03.04.2017 s Německo
9.10. 18.Gummibärchen Cup, Wackersdorf 09.10.2016 s Německo
27-28.8. 23.Silberlandpokal, BVA 28.08.2016 s Německo
9.7. 2.Schuttle Cup, Erdweg 10.07.2016 s Německo
17-19.6. 18.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz 20.06.2016 s Německo
6-8.5. 49.Int.Bodenseeturnier, Friedrichshafen 06.05.2016 s Německo
17.4. 11.M.E.K. Cup U9-15, BVM. 17.04.2016 s Německo
25-27.3. Yonex Junior Cup kat. U9-U22, Berlin 29.03.2016 s Německo
19.3. SMM U15, Drážďany 19.03.2016 s Německo
12-13.12. Victor Master Cup U11, TV Hersbruck 13.12.2015 s Německo
Družstvo BVA U15, 21.11.2015 21.11.2015 s Německo
29.8. 22.Silberlandpokal, BVA 29.08.2015 s Německo
18.4. 10.M.E.K. Cup, BVM 18.04.2015 s Německo
3-5.4. Yonex Junior Cup U11-U26, Berlín 06.04.2015 s Německo
5.10. 16.Gummibärchen cup, Wackersdorf 05.10.2014 s Německo
30-31.8. 21.Silberlandpokal, BVA 31.08.2014 s Německo
12.7. 6.Zwergen cup U11-17, BVA 12.07.2014 s Německo
27-29.6. 33.Obernzellerturnier 30.06.2014 s Německo
31.5. 8.Sparkassen cup, BCSN 01.06.2014 s Německo
26.4. 9.M.E.K. Cup U9-15, BVM 26.04.2014 s Německo
18-20.4. Victor Junior cup U11-26, Berlín 21.04.2014 s Německo
5.10. 15.Gummibärchenturnier, BC Wackersdorf 05.10.2013 s Německo
1.9. 20.Silberlandpokal, BVA 01.09.2013 s Německo
14.7. 10.Offene Nürnberger Stadtmeisterschaften 14.07.2013 s Německo
6.7. 5.Zwergen cup, BVA 06.07.2013 s Německo
22-23.6. Sommerturnier´13 , Uttenreuth / Spardorf 23.06.2013 s Německo
14-16.6. 32.Obernzellerturnier 16.06.2013 s Německo
1.6. 7.Sparkassen cup, BCSN 02.06.2013 s Německo
21.4. 8.M.E.K. Cup, BVM 21.04.2013 s Německo
6.4. 25.Moritbergpokal alias Mužiki. 06.04.2013 s Německo
29-31.3. Victor Junior Cup, Berlin 31.03.2013 s Německo

|0-50|50-100|100-125|

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :

29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

30.6.-1.7. 2.GPB U15 Pardubice

14-15.7. 7.YCA

5-12.8. L.O.S.

25-26.8. 25.Silberlandpokal

1-2.9. 2.GPB U19 Most

1.9. GPC U13 a U17 Drive Open Aš

8-9.9. 3.GPB U13 Hradec Králové

15-16.9. 3.GPB U15 Radotín

22-23.9. 2.GPB U17 Ústí n.L.

29.9. OP družstev U13

6.10. OP družstev U15

20.10. OP jednotl.U15

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary

17.11. OP jednotl.U17

25.11. OP jednotl.U19 (ne)

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz