phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 18.2.2006 8.Witte cup, GP C U13, Nejdek

Vydáno dne 18. 02. 2006 (3970 přečtení)



DCH:
1.Pikl - Mius Teplice
2.Machač - Baník Most
3.Topinka - USK Zentiva Plzeň
4.Matas - USK Zentiva Plzeň
5-8. Marek T. a Šlehubr 9-16.Marek O., Bernášek, Bernard
17.Nesveda všichni Jiskra Nejdek

DD:
1.Pilařová - Chemička Ústí
2.Doušová - Baník Most
3.Jeřichová - Superstars Most
4.Mladá - Superstars Most
9-13.Lajtárová - Jiskra Nejdek

ČCH:
1.Pikl-Valter - Mius Teplice
2.Šlehubr-Machač - Jiskra Nejdek, Baník Most
3.Bílý-Matas - USK Zentiva Plzeň
4.Topinka-Adamec T. - USK Zentiva Plzeň
5-8.Bernášek-Marek T., Nesveda-Marek O. a Bernard-Soukup - BKV Plzeň, ostatní Jiskra Nejdek

ČD:
1.Doušová-Pilařová - Baník Most, Chemička Ústí
2.Jeřichová-Mladá - Superstars Most
3.Rendlová-Kánská - USK Zentiva Plzeň
4.Dvořáková - Bauerová - Mius Teplice, Sokol Doubravka
MIX:

1.Pikl-Pilařová - Mius Teplice, Chemička Ústí
2.Machač-Doušová - Baník Most
3.Šlehubr-Jeřichová - Jiskra Nejdek, Superstars Most
4.Valter-Dvořáková - Mius Teplice
5-8.Bernášek-Mladá - Jiskra Nejdek, Superstars Most
9-13.Bernard-Lajtárová - Jiskra Nejdek

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 942 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
29.9. OP družstev U13 Aš

6.10. 1.kolo OP družstev dospělých

7.10. OP družstev U15 Aš

20.10. OP jednotl.U15 Karlovy Vary

20.10 2.BVA

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13 Karlovy Vary

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary



10.11. GPC U17 Malesice

10.11. 3.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz