phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 16.2.2008, 10.Witte cup GPC U13, Nejdek

Vydáno dne 16. 02. 2008 (5030 přečtení)

Duo Louda, před finále ČCH. (z vítězství měli opravdu radost...)

Stáňa W. a její premiéra.

Před vyhlášením...

Vítězové dvouher, V.Úblová (Sokol Doubravka) a B.Valenta (SuperStars Most)

Dvouhra dívek

Čtyřhra chlapců

Nejdečáci 8+3 (chybí Kačka, Simča a Stáňa)

Semifinále ČD na kurtu č.1 a 2.

10.Witte cup - 10.ročník Mezinárodního turnaje GPC kat.U13.
Turnaje se zúčastnilo 56 hráčů a hráček z 13 klubů a to z Plzně, Bílé Hory, Prahy, K.Varů, Č.Budějovic, Proboštova, Mostu, Ústí n.Labem , německého Plauen a 11 domácích 8 hráčů a 3 hráčky.
Turnaj byl velmi silně obsazen,vždyť v chlapcích startovalo pět z první desítky republikového žebříčku a v dívkách šest z první patnáctky...
Turnaj byl také premiérou pro tři naše hráčky - Kateřinu Kozákovou, Simonu Špulákovou a Stanislavu Wolfovou.
Za nejdeckou Jiskru ještě nastoupili : Marek Bernášek, Adam Nesveda, Tomáš a Ondřej Markovi, Ondřej Löbel, Milan Kladívko, Tomáš Tonyka a Denis Kalivoda.
Vítězství si odvezl B.Valenta z Mostu a V.Úblová z Doubravky, nejlepšího umístění domácích dosáhli M.Bernášek z plzeňským Pistulkou a A.Nesveda se Zychovou (Astra Praha) shodně 5.místa.

DCH :
1. Valenta - SuperStars Most
2. Soukup - BKV Plzeň
3. Louda - TJ Bílá Hora
4. Šíp - Sokol Doubravka
DD :
1. Úblová - Sokol Doubravka
2. Zychová - Astra ZM Praha
3. Křížová - TJ Bílá Hora
4. Brunátová - Astra ZM Praha
ČCH :
1. Louda, Louda - TJ Bílá Hora
2. Valenta, Vodrážka - SuperStars Most
3. Soukup, Marek - BKV Plzeň, Sokol Č.Budějovice
4. Legát, Šíp - Sokol Doubravka
ČD :
1. Křížová, Úblová - TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka
2. Brunátová, Zychová - Astra ZM Praha
3. Hiláková, Čiháková - USK Zentiva Plzeň
4. Matysová, Militká - Chemička Ústí
MIX :
1. Valenta, Salačová - SuperStars Most
2. Soukup, Úblová - BKV Plzeň, Sokol Doubravka
3. Louda Ji, Křížová - TJ Bílá Hora
4. Legát, Štorková - Sokol Doubravka

Děkujeme partnerům turnaje :
Witte-Automotive, Drogerie Macek, Sokolovská uhelná, Malířství písma Blažej, LightGate a.s., Karel Holoubek a.s., Econo-pak CZ, StoraEnso, Štěpánka Beranová, Hotel Anna, CCJaDV, Aleš Nenička, Prodej paliv Nesveda, Phoenix-Zeppelin, Henrik Wappler, G-MAR plus, Rittal CZ a Remopol.

Děkujeme Hance Löbelové za prima občerstvení.

[Akt. známka: 2,62 / Počet hlasů: 13] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :

29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

30.6.-1.7. 2.GPB U15 Pardubice

14-15.7. 7.YCA

5-12.8. L.O.S.

25-26.8. 25.Silberlandpokal

1-2.9. 2.GPB U19 Most

1.9. GPC U13 a U17 Drive Open Aš

8-9.9. 3.GPB U13 Hradec Králové

15-16.9. 3.GPB U15 Radotín

22-23.9. 2.GPB U17 Ústí n.L.

29.9. OP družstev U13

6.10. OP družstev U15

20.10. OP jednotl.U15

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary

17.11. OP jednotl.U17

25.11. OP jednotl.U19 (ne)

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz