phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Thun cup

* 17-18.5.2008, 17.Thun cup

Vydáno dne 18. 05. 2008 (5773 přečtení)

Mix - 1.místo D.Skrčený/M.Erbenová (BaC Esiko Kladno, Motorlet Praha)

L.Grimmová/P.Hohenberger (Chemička Ústí, Sokol Č.Budějovice).

Hanka a Rainer vs. Monika a Daneček.

Čtyřhra ženy - 1.místo M.Nesvedová/P.Pilařová (Jiskra Nejdek/Chemička Ústí).

Štěpánka a její mravenčí koncentrace...

Čtyřhra mužů - 1.místo J.Klimaj/J.Vitvera (Jiskra Nejdek, Chemička Ústí).

Dvouhra muži, vítěz J.Vitvera s bilancí 1-0-2.

Pohár předáva Ing.M.Malena, zástupce Witte-Automotive.

Dvouhra ženy, vítězka M.Erbenová s bilancí 2-0-1.

Máca - nejúspěšnější Nejdečanka s bilancí 1-0-2.

Miri - v prvním setu potrápila vítězku.

17.Thun cup GPC - Jiskra Nejdek
43 (26+17) hráčů a hráček z 17 klubů ČR a Německa.

Dvouhra muži:
1.Jan Vitvera - Chemička Ústí
2.Přemysl Voráč - BK Vlaštovka Plzeň
3.Daniel Skrčený - BaC Esiko Kladno
Jan Štika - Spoje Praha

Dvouhra ženy:
1.Monika Erbenová - Motorlet Praha
2.Petra Pilařová - Chemička Ústí
3.Miroslava Růžičková - Jiskra Nejdek
Marcela Nesvedová - Jiskra Nejdek

Čtyřhra muži :
1.Jan Klimaj, Jan Vitvera - Jiskra Nejdek, Chemička Ústí
2.Martin Herout, Zdeněk Gonda - Montas Hradec Králové, Spoje Praha
3.Daniel Skrčený, Štěpán Pulkrábek - BaC Esiko Kladno
Filip Týc, Jan Štika - Spoje Praha

Čtyřhra ženy:
1.Marcela Nesvedová, Petra Pilařová - Jiskra Nejdek, Chemička Ústí
2.Martina Brejchová, Štěpánka Beranová - Slavoj Plzeň, USK Zentiva Plzeň
3.Miroslava Růžičková, Monika Erbenová - Jiskra Nejdek, Motorlet Praha
Lenka Chmelíčková, Kateřina Chmeličková - BK Vlaštovka Plzeň

Mix :
1.Daniel Skrčený, Monika Erbenová - BaC Esiko Kladno
2.Přemysl Voráč, Lenka Chmelíčková - BK Vlaštovka Plzeň
3.Jan Štika, Marcela Nesvedová - Spoje Praha, Jiskra Nejdek
Jan Vitvera, Petra Pilařová - Chemička Ústí

Finálové výsledky:
Vitvera - Voráč 2:0 (21:9,21:19)

Erbenová - Pilařová 2:1 (21:13,15:21,21:15)

Klimaj, Vitvera - Herout, Gonda 2:0 (21:11,21:17)

Marcela Nesvedová, Petra Pilařová - Martina Brejchová, Štěpánka Beranová 2:0 (21:9,21:18)

Daniel Skrčený, Monika Erbenová - Přemysl Voráč, Lenka Chmelíčková 2:0 (21:19,21:11)


[Akt. známka: 1,83 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
30.3. GPC U19

27-(28).4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.3. GPB U17 Dobřany

23-24.3. GPB dosp. Pohár Akademie LK Most

24.3. GPC U13 dvouher Aš

30.3. GPC U15 Aš

30.3. GPC U19 Nejdek

6.4. GPC U17 Mattoni Cup Karlovy Vary

7.4. 14.MEK Cup BVM

13.4. GPC U13 Plzeň

18-21.4. YJC Berlin

27-28.4. 28.Thun Cup GPC

4-5.5. 2.GPA U13 Most

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz