phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


LightGate cup

* 22.3.09, 1.LightGate cup U11, U10, U8

Vydáno dne 22. 03. 2009 (4608 přečtení)

U11 - Annika Schreiber (BC Stollberg) a Petr Beran (Sokol Křemže)
U10 - Pavlína Krpatová (Sokol Pardubice) a Ondřej Marek (Jiskra Nejdek)
U12 a U8 - Kateřina Kozáková (Jiskra Nejdek) a Richard Polášek (Jiskra Nejdek)

U12 - 1.Kozáková, 2.Wolfová, 3.Drobná, 4.Zahálková (v?.Jiskra Nejdek)

U8 - dvouhra chlapců, ceny předával zástupce hl.sponzora turnaje LightGate a.s. p.Luděk Polášek a zástupce sponzora turnaje p.Henrik Wappler.

Pořadí - 1.Polášek, 2.Šilhan, 3.Newiak, 4.Mühlheim (vš.Jiskra Nejdek), 5.Josefík (Slovan K.Vary)

Organizace turnaje.

U11 - 1.Schreiber (BC Stollberg), 2.Slatinská (Slavia TU Liberec), 3.Legátová (Sokol Doubravka), 4.Krasová, 5.Němcová (obě Jiskra Nejdek)

Vítězka U11 - Annika Schreiber (BC Stollberg)

U10 - 1.Krpatová (Sokol Pardubice), 2.Raitmayerová (TJ Bílá Hora), 3.Valová (Slovan Vesec), 4.Nováčková (Slavia TU Liberec), 5-6.Krejčová (Jiskra Nejdek) a Vatashchuk (Slovan K.Vary), 7-8.Špuláková (Jiskra Nejdek) a Walther (BC Stollberg)

Vítězka U10 - Pavlína Krpatová (Sokol Pardubice)

U11 - 1.Beran (Sokol Křemže), 2.Polášek (Jiskra Nejdek), 3.Jirásko (Slovan Vesec), 4.Zischka (Super Stars Most), 5-6.Ryba (Astra Praha) a Škvára (Super Stars Most), 7-8.Dragoun (Jiskra Nejdek) a Tóth (Super Stars Most) a 9.Chalupa (BKV Plzeň).

U10 - 1.Marek (Jiskra Nejdek), 2.Kural (USK Plzeň), 3.Richter (BV Marienberg), 4. Mennig (BV Annaberg), 5.Jírovec (Sokol Křemže), 6.Hurt (BKV Plzeň), 7.Polášek (Jiskra Nejdek), 8.Röhrer (BV Annaberg), 9.Landgráf (BKV Plzeň), 10.Mráček (Slovan Vesec)

BCSN, Slovan Karlovy Vary, Sokol Křemže, BKV Plzeň, BV A-Buchholz, Slovan Vesec, Slavia Liberec, SuperStars Most, Sokol Pardubice-Polabiny, Astra Praha, TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka, USK Plzeň, BV Marienberg a Jiskra Nejdek.

Děkujeme sponzorům turnaje...

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
29.9. OP družstev U13 Aš

6.10. 1.kolo OP družstev dospělých

7.10. OP družstev U15 Aš

20.10. OP jednotl.U15 Karlovy Vary

20.10 2.BVA

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13 Karlovy Vary

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary



10.11. GPC U17 Malesice

10.11. 3.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz