phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 29.3. Přebor Karlovarského a Plzeňského kraje jednotlivců U13, Karlovy Vary

Vydáno dne 29. 03. 2014 (983 přečtení)

Devítka s bilancí 0-2-2.

TJ Slovan Karlovy Vary pořádal Oblastní přebor pro Karlovarský a Plzeňský kraj v kategorii do třinácti let. Do Karlových Varů se sjelo 30 chlapců a 26 dívek.

Matěj s Miriam nestačili v 1.kole páru P.Kokoř/D.Dušková (Badminton VK Aš, TJ Bílá Hora).

Matěj s Vendulou porazili v 1.kole domácí pár J.Máhr/L.Panochová, ve 2.kole podlehli páru V.Častorál/A.Krupičková (TJ Bílá Hora, BKV Plzeň) 0:2 (14,10).

Pavel s Naty porazili v 1.kole plzeňský pár L.Svoboda/V.Urbanová, ve druhém podlehli pozdějším vítězům...

Honza s Klárou skončili na pěkném děleném 5.místě.

Ondra s Evou došli po semifinálové bitvě s párem Š.Mráz/E.Zemková (Sokol Doubravka) 2:1 (13:21,21:17,21:14), až do finále, kde bohužel podlehli jako minulý týden páru J.Viktora/N.Hlušičková (Sokol Doubravka, TJ Bílá Hora) 0:2 (8:21,9:21).

Miriam, doplatila na los a ve 2.kole narazila na nasazenou jedničku T.Černou (TJ Dobřany)...

Dulča přešla v 1.kole přes plzeňskou M.Konderovou, ve druhém bohužel nestačila na M.Šmídovou z BKV Plzeň.

Natálka porazila v 1.kole domácí L.Panochovou.

Ve druhém kole podlehla pozdější vítězce N.Hlušičkové (TJ Bílá Hora).

David nestačil ašskému Flachsovi...

Matěj Š. nestačil na plzeňského Špíze...

Matěj M. přešel přes M.Voldřicha, ve druhém kole po boji podlehl V.Soukupovi (BKV Plzeň) 0:2 (18,16).

Pavel prošel do čtvrtfinále...

...tam nestačil na J.Horu (TJ Bílá Hora), pěkné dělené 5.místo!!!

Ondrys skončil třetí, v boji o finále narazil na J.Viktoru (Sokol Doubravka), podlehl po slušném výkonu 0:2 (16,16), bronz pak vybojoval nad deblovým partnerem Honzou Horou 2:1 (9:21,22:20, scr).

Miriam s Vendulou ztroskotaly na raketách ašského páru J.Suchá/M.Kejřová...

Natálka nastoupila prvně s karlovarskou Verčou Novákovou a po "tříseťáku" 1:2 (-14,19,-12) s párem D.Dušková/A.Krupičková (TJ Bílá Hora, BKV Plzeň) bohužel nedosáhly na medaile, pěkné dělené 5.místo.

Klárka nastoupila po nemoci jen v párovkách...

...a s Evou Horovou (TJ Bílá Hora) z toho bylo 3.místo!

Matěj M. s Davidem po třísetové bitvě bohužel skončili v 1.kole.

Matěj Š. s Pavlem také neprošli sítem 1.kola...

Ondra s Honzou přivezli stříbro, po bojovném finálovém utkání podlehli těsně doubraveckému páru Š.Mráz/J.Viktora 0:2 (20:22,18:21).

Ondra a jeho spoluhráči z párovek.

Ondrys a jeho placky...
Ondra vybojoval postup na květnové Mistrovství ČR U13 v Liberci!!!

[Akt. známka: 1,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
27.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
27.4. 28.Thun Cup GPC

27.4. GPC U15 Plzeň

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy

25.5. Memoriál P.Luňáka U11-15 Karlovy Vary

1-2.6. 2.GPB U19 Brno Slatina

1-2.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

1-2.6. 8.Youngster Cup TVA

2.6. 4.Zirbel Cup TVA

8.6. Mistrovství ČR vet. Kladno

8-9.6. 2.GPB U15 Praha Skalka

15-16.6. 2.GPB U17 Pardubice

15-16.6. 21.Int. Youth Tröbitz

17-18.8. IntCh Cup

24-25.8. 26.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz