phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 28.11. 8.WITTE FUN Cup, Nejdek

Vydáno dne 28. 11. 2015 (1212 přečtení)

Dvouhra mužů I.
Radek Bršťák - vítěz dvouhry mužů II.

Turnaje se zúčastnilo 14 mužů a 6 (7) žen.

Dvouhra žen - 1. Ester Schützeová (vloni stříbrná), 2. Martina Poštová, 3. Ivana Linhartová, 4. Magdaléna Hlízová, 5. Petra Kovaříková, 6. Jaroslava Sedláčková.

Dvouhra mužů II. - 1.R.Bršťák, 2.M.Havlík, 3.M.Klesa..., v této kategorii se pouze vyměnil vítěz, Radek "nahradil" Láďu Šlehubra, stříbro a bronz stejně jako při sedmém ročníku v roce 2014.
1. Radek Bršťák, 2. Marek Havlík, 3. Michal Klesa, 4. Ondřej Bauer, 5. Martin Dragoun, 6. Vojta Wolf, 7. Luis Paines.

Dvouhra mužů I. - 1. Tomáš Linhart, 2. Jaroslav Veselík, 3. Robert Franc, 4. Radek Ducháč, 5. Josef Špulák, 6. Karel Prokopec, 7. Richard Janík.

Bronzový Robert Franc, prý držel raketu po 23 letech(?) s manažérem oddílu, který děkuje - Hance, Zdence, Pepovi a Liborovi za uspořádání turnaje a také všem dětem v roli rozhodčích.
(,,,první kontakt s tělocvičnou po rekonstrukci)
Dík také paní Martině Poštové z WITTE Automotive v Nejdku!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
30.3. GPC U19

27-(28).4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.3. GPB U17 Dobřany

23-24.3. GPB dosp. Pohár Akademie LK Most

24.3. GPC U13 dvouher Aš

30.3. GPC U15 Aš

30.3. GPC U19 Nejdek

6.4. GPC U17 Mattoni Cup Karlovy Vary

7.4. 14.MEK Cup BVM

13.4. GPC U13 Plzeň

18-21.4. YJC Berlin

27-28.4. 28.Thun Cup GPC

4-5.5. 2.GPA U13 Most

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz