phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 18.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 06. 02. 2016 (1012 přečtení)

Vítězové :
DCH - P.Kokoř (Badminton VK Aš)
DD - P.Janošová (BaC Kladno)
ČCH - O.Šilhan/J.Hora (Jiskra Witte Nejdek, TJ Bílá Hora)
ČD - P.Janošová/A.Srbová (BaC Kladno)
MIX - O.Šilhan/A.Antošová (Jiskra Witte Nejdek, Astra Praha)



Turnaje se zúčastnilo 32 hráčů a hráček z Brna, Olomouce, Prahy, Kladna, Radotína, Mostu, Aše, Plzně, Karlových Varů a Nejdku.
Za Jiskru Witte Nejdek nastoupila třináctka - Anička Gruberová, Verča Nováková, Natálka Štěříková, Venda Pazderová, Klárka Košťálová, Matěj Šilhan, Láďa Lešták, Pavel Bršťák, Martin Lutsak, Matěj Cingroš, Tomáš Novák, Ondra Šilhan a Pepa Kozák s bilancí 2-2-2.

Pořadatelský team - děkujeme!

Klára a Dominik Flachs z Aše.

Naty a Pavel.

Ondra a Adéla Antošová z Astry ZM Praha.

1.O.Šilhan/A.Antošová (Jiskra Witte Nejdek, Astra ZM Praha)
2.J.Hora/E.Staňková (TJ Bílá Hora, Sokol Meteor Praha Radotín)
3.M.Chumchal/A.Srbová (BK Omega Olomouc, BaC Kladno)
3.V.Dvořák/P.Janošová (BaC Kladno)

První zlatá...

Naty prošla překvapivě až do finále (přes Mátlovou z Aše, Srbovou z Kladna, Horovou z Bílé Hory), kde již nestačila na kladenskou P.Janošovou 0:2 (8,7), krásné stříbro!

1.P.Janošová (BaC Kladno)
2.N.Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.E.Staňková (Sokol Meteor Praha Radotín)
3.E.Horová (TJ Bílá Hora)

Nejdecká děvčata...

Tom...

Ondra s trenérem Milošem K.
Bohužel nestačil na pozdějšího vítěze P.Kokoře 0:2 (12,17).

Usměvavý Miloš.

1.P.Kokoř (Badminton VK Aš)
2.J.Hora (TJ Bílá Hora)
3.O.Šilhan (Jiskra Witte Nejdek)
3.V.Dvořák (BaC Kladno)

Unavený byl i doprovod...

Venda a K.Suchomelová z Baníku Most.

Bronzová Verča a E.Staňková z Radotína.

Překvapivě stříbrné Naty s Klárkou.

1.P.Janošová/A.Srbová (BaC Kladno)
2.K.Košťálová/N.Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.V.Nováková/E.Staňková (Jiskra Witte Nejdek, Sokol Meteor Praha Radotín)
3.A.Antošová/E.Horová (Astra ZM Praha, TJ Bílá Hora)

Ondra s Honzou dokázali obhájit loňské zlato!

1.O.Silhan/J.Hora (Jiskra Witte Nejdek, TJ Bílá Hora)
2.V.Dvořák/M.Chumchal (BaC Kladno, BK Omega Olomouc)
3.Š.Tichý/P.Kokoř (Badminton VK Aš)
3.F.Josefik/O.Smažil (Slovan Karlovy Vary, SKP Kometa Brno)

Mnohonásobné vítězky Witte Cupu Máca a Miri se svým trenérem Standou.

[Akt. známka: 1,14 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :

29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

30.6.-1.7. 2.GPB U15 Pardubice

14-15.7. 7.YCA

5-12.8. L.O.S.

25-26.8. 25.Silberlandpokal

1-2.9. 2.GPB U19 Most

1.9. GPC U13 a U17 Drive Open Aš

8-9.9. 3.GPB U13 Hradec Králové

15-16.9. 3.GPB U15 Radotín

22-23.9. 2.GPB U17 Ústí n.L.

29.9. OP družstev U13

6.10. OP družstev U15

20.10. OP jednotl.U15

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary

17.11. OP jednotl.U17

25.11. OP jednotl.U19 (ne)

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz