phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 18.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 06. 02. 2016 (1119 přečtení)

Vítězové :
DCH - P.Kokoř (Badminton VK Aš)
DD - P.Janošová (BaC Kladno)
ČCH - O.Šilhan/J.Hora (Jiskra Witte Nejdek, TJ Bílá Hora)
ČD - P.Janošová/A.Srbová (BaC Kladno)
MIX - O.Šilhan/A.Antošová (Jiskra Witte Nejdek, Astra Praha)



Turnaje se zúčastnilo 32 hráčů a hráček z Brna, Olomouce, Prahy, Kladna, Radotína, Mostu, Aše, Plzně, Karlových Varů a Nejdku.
Za Jiskru Witte Nejdek nastoupila třináctka - Anička Gruberová, Verča Nováková, Natálka Štěříková, Venda Pazderová, Klárka Košťálová, Matěj Šilhan, Láďa Lešták, Pavel Bršťák, Martin Lutsak, Matěj Cingroš, Tomáš Novák, Ondra Šilhan a Pepa Kozák s bilancí 2-2-2.

Pořadatelský team - děkujeme!

Klára a Dominik Flachs z Aše.

Naty a Pavel.

Ondra a Adéla Antošová z Astry ZM Praha.

1.O.Šilhan/A.Antošová (Jiskra Witte Nejdek, Astra ZM Praha)
2.J.Hora/E.Staňková (TJ Bílá Hora, Sokol Meteor Praha Radotín)
3.M.Chumchal/A.Srbová (BK Omega Olomouc, BaC Kladno)
3.V.Dvořák/P.Janošová (BaC Kladno)

První zlatá...

Naty prošla překvapivě až do finále (přes Mátlovou z Aše, Srbovou z Kladna, Horovou z Bílé Hory), kde již nestačila na kladenskou P.Janošovou 0:2 (8,7), krásné stříbro!

1.P.Janošová (BaC Kladno)
2.N.Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.E.Staňková (Sokol Meteor Praha Radotín)
3.E.Horová (TJ Bílá Hora)

Nejdecká děvčata...

Tom...

Ondra s trenérem Milošem K.
Bohužel nestačil na pozdějšího vítěze P.Kokoře 0:2 (12,17).

Usměvavý Miloš.

1.P.Kokoř (Badminton VK Aš)
2.J.Hora (TJ Bílá Hora)
3.O.Šilhan (Jiskra Witte Nejdek)
3.V.Dvořák (BaC Kladno)

Unavený byl i doprovod...

Venda a K.Suchomelová z Baníku Most.

Bronzová Verča a E.Staňková z Radotína.

Překvapivě stříbrné Naty s Klárkou.

1.P.Janošová/A.Srbová (BaC Kladno)
2.K.Košťálová/N.Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.V.Nováková/E.Staňková (Jiskra Witte Nejdek, Sokol Meteor Praha Radotín)
3.A.Antošová/E.Horová (Astra ZM Praha, TJ Bílá Hora)

Ondra s Honzou dokázali obhájit loňské zlato!

1.O.Silhan/J.Hora (Jiskra Witte Nejdek, TJ Bílá Hora)
2.V.Dvořák/M.Chumchal (BaC Kladno, BK Omega Olomouc)
3.Š.Tichý/P.Kokoř (Badminton VK Aš)
3.F.Josefik/O.Smažil (Slovan Karlovy Vary, SKP Kometa Brno)

Mnohonásobné vítězky Witte Cupu Máca a Miri se svým trenérem Standou.

[Akt. známka: 1,14 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

1.12. GPC U13 Aš

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz