phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Thun cup

* 30.4. 25.Thun Cup GPC, Nejdek

Vydáno dne 30. 04. 2016 (1601 přečtení)


Přehled vítězů :
DM - Marek Teller (Sokol Meteor Praha)
- Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
ČM - Martin Nevečeřal/Ladislav Oros (TJ Proboštov)
ČZ - Miroslava Růžičková/Soňa Königsmarková (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
MIX - Marek Teller/Soňa Königsmarková (Sokol Meteor Praha, TJ Bílá Hora)

Domácí "dvanáctka" badmintonistů s bilancí 1-1-3.

Turnaje se zúčastnili hráči a hráčky - TJ Sokol Dobruška, BK Goram Teplice, Chemička Ústí n.L., TJ Proboštov, BK Baník Most, Slavoj Český Těšín, BaC Kladno, Sokol Meteor Praha, USK Plzeň, Sokol Doubravka, BK Vlaštovka Plzeň, TJ Bílá Hora, TJ Ostrov, Slovan Karlovy Vary, BC Grün-Weiss Obernzell/Passau a domácí Jiskra Witte Nejdek.

Tucet Nejdečáků - Vendula Pazderová, Klára Košťálová, Tereza Došková, Simona Špuláková, Mai Nguyen, Miroslava Růžičková, Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Jan Klimaj a matador Miloš Kamaryt.

Ceny od hlavního partnera turnaje - Thun 1794 a.s.

...dáreček pro každého účastníka.

Organizační team jubilejního ročníku - čtvrtstoletí.

27 momentek z turnaje...

Miri vybojovala jediné zlato pro Jiskru (ve čtyřhře), své již osmé (doposud 5x ve čtyřhře a 2x v mixu).

1. M.Teller/S.Königsmarková (Sokol Meteor Praha Radotín, TJ Bílá Hora)
2. R.Pistulka/A.Vocelková (USK Plzeň)
3. J.Jirásek/E.Husarová (BaC Kladno, Slavoj Český Těšín)
3. M.Skočdopole/V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)

1. Miroslava Růžičková/Soňa Königsmarková (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
2. A.Vocelková/V.Kubečková (USK Plzeň/TJ Sokol Dobruška)
3. M.Exl/E.Husarová (BC Grün-Weiss Obernzell/Passau, Slavoj Český Těšín)
3. L.Svobodová/K.Srpová (BK Goram Teplice, BK Baník Most)

1. M.Nevečeřal/L.Oros (TJ Proboštov)
2. J.Jirásek/D.Skrčený (BaC Kladno)
3. M.Kamaryt/M.Skočdopole (Jiskra Nejdek, TJ Sokol Dobruška)
3. R.Pistulka/J.Viktora (USK Plzeň, TJ Sokol Doubravka)

1. V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
2. M.Exl (BC Grün-Weiss Obernzell/Passau)
3. S.Špuláková (Jiskra Nejdek)
3. E.Husarová (Slavoj Český Těšín)

Vloni stříbrná, letos zlatá Veronika Kubečková.

1. M.Teller (Sokol Meteor Praha Radotín)
2. J.Klimaj (Jiskra Nejdek)
3. A.Nesveda (Jiskra Nejdek)
3. M.Nevečeřal (TJ Proboštov)

Zlatý Marek Teller.

Finálové zápasy :
DM - Marek Teller (Sokol Meteor Praha) - Jan Klimaj (Jiskra Nejdek) 2:0 (21:11,21:13)
- Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška) - Marcela Exl (BC Grün-Weiss Obernzell/Passau) 2:0 (21:13,21:14)
ČM - Martin Nevečeřal/Ladislav Oros (TJ Proboštov) - Jan Jirásek/Daniel Skrčený (BaC Kladno) 2:0 (28:26,21:18)
ČZ - Miroslava Růžičková/Soňa Königsmarková (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora) - Anna Vocelková/Veronika Kubečková (USK Plzeň, TJ Sokol Dobruška) 2:0 (21:13,21:15)
MIX - Marek Teller/Soňa Königsmarková (Sokol Meteor Praha, TJ Bílá Hora) - Radek Pistulka/Anna Vocelková (USK Plzeň) 2:0 (21:15,21:11)

Děkujeme partnerům oddílu a turnaje :
Thun 1794 a.s., Babolat ČR, Prestige Products s.r.o., J & P video, Witte-Automotive v Nejdku, Českomoravský beton, Body ID Praha, A.Nenička - výprava filmů Praha, Nejdecká česárna vlny a.s., Walther & Zierold GmbH, Karlovarský kraj, Vlnap a.s., Malířství písma Blažej, Truhlářství M.Šilhan, hotel Thermal a město Nejdek.

[Akt. známka: 1,06 / Počet hlasů: 17] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

1.12. GPC U13 Aš

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz