phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 4.3. 19.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 05. 03. 2017 (859 přečtení)

Vítězové :
DCH - Jan Hora (TJ Bílá Hora)
DD - Kateřina Mikelová (Sokol Meteor Praha Radotín)
ČCH - Šimon Mráz/Štěpán Tichý (Sokol Doubravka/Badminton VK Aš)
ČD - Ema Staňková/Soňa Hořínková (Sokol Meteor Praha Radotín, TJ Slovan Vesec)
MIX - Štěpán Tichý/Eva Horová (Badminton VK Aš, TJ Bílá Hora)



19.ročník zahájila místostarosta Nejdku paní Ludmila Vocelková po boku manažéra nejdeckých badmintonistů Stanislava Newiaka.

Turnaje se zúčastnilo 43 hráčů a hráček - TJ Slovan Vesec (Liberec), BK Omega Olomouc, SK Prosek Praha, BK Arion Praha, Sokol Meteor Praha Radotín, Astra ZM Praha, USK Plzeň, Sokol Doubravka Plzeň, TJ Bílá Hora Plzeň, BKV Plzeň, Badminton VK Aš, BaC Kladno a domácí Jiskra Nejdek.

Za Jiskru Witte nastoupili - Michal Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Leťák, Pavel Bršťák, Ondřej Šilhan, Adéla Dvořáčková, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová s bilancí 0-2-2.

Ve dvouhře chlapců překvapivě všem vypálil rybník Honza Hora z líhně Květy Duškové z Bílé Hory, když postupně porazil našeho Pavla Bršťáka 2:0 (21:5,21:10), Daniela Zelinku (SK Prosek Praha) 2:0 (21:9,21:19), Vratislava Erharta (Astra ZM Praha) 2:1 (21:18,14:21,21:13), ve finále plném emocí pak ašského Štěpána Tichého 2:1 (21:11,13:21,21:11). Překvapením byla čtvrtfinálová stopka nasazené jedničky kladenského M.Morávka. Taktéž ve čtvrtfinále skončila naše jednička Ondra Šilhan na raketě Š.Mráze.
Ve dvouhře dívek naopak jasně dominovala pátá hráčka republikového žebříčku Kateřina Mikelová (Sokol Meteor Praha Radotín) a jasně v turnaji kralovala. Těší bronzová příčka Natky Štěříkové (...dala si na vítězku 14 a 15).
ČCH - duo O.Šilhan/J.Hora nestačilo ve finále na ašskodoubravský pár Š.Tíchý/Š.Mráz a loňský titul neobhájilo.
Ve čtyřhře dívek se radoval radotínskovesecký pár nad radotínskoveseckým párem, když pár E.Staňková/S.Hořínková dokázal odvrátit dva mečboly páru K.Mikelová/Š.Líbalová. Opět těší bronz našeho páru Klárky Košťálové s Natkou Štěříkovou.
V mixu mrzí finálová prohra Ondry s Klárkou, ve druhém setu neproměnili setbol, chyběl kousek...

Ondra (dvě stříbrné) a Klárka (stříbro a bronz) byli nejúspěšnějšími Nejdečáky, dvě bronzové přidala ještě Natka.

Vše proběhlo pod dohledem hlavního trenéra Jiskry, Miloše Kamaryta!

Některým se dostalo i hlasitého povzbuzování.

Smíšená čtyřhra :
1.Š.Tichý/E.Horová (Badminton VK Aš, TJ Bílá Hora)
2.O.Šilhan/K.Košťálová (Jiskra Witte Nejdek)
3.V.Erhart/E.Staňková (Astra ZM Praha, Sokol Meteor Praha Radotín)
3.J.Hora/S.Hořínková (TJ Bílá Hora, TJ Slovan Vesec)

Štěpán s Evou...

Trofeje pro nejlepší singlisty.

Dvouhra chlapci :
1.Jan Hora (TJ Bílá Hora)
2.Štěpán Tichý (Badminton VK Aš)
3.Vratislav Erhart (Astra ZM Praha)
3.Šimon Mráz (Sokol Doubravka)

Dvouhra dívky :
1.Kateřina Mikelová (Sokol Meteor Praha Radotín)
2.Soňa Hořínková (TJ Slovan Vesec)
3.Natalie Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.Ema Staňková (Sokol Meteor Praha Radotín)

Čtyřhra chlapci :
1.Š.Mráz/Š.Tichý (Sokol Doubravka/Badminton VK Aš)
2.Ondřej Šilhan/Jan Hora (Jiskra Witte Nejdek, TJ Bílá Hora)
3.M.Chumchal/J.Vajsejtl (BK Omega Olomouc, TJ Slovan Vesec)
3.V.Bízek/D.Zelinka (BK Arion, SK Prosek)

Čtyřhra dívky :
1.E.Staňková/S.Hořínková (Sokol Meteor Praha Radotín, TJ Slovan Vesec)
2.K.Mikelová/Š.Líbalová (Sokol Meteor Praha Radotín, TJ Slovan Vesec)
3.K.Košťálová/N.Štěříková (Jiskra Witte Nejdek)
3.M.Šmídová/A.Krupičková (BKV Plzeň)

Několik momentek z turnaje...

Adélka a Vojta Volf (BaC Kladno).

Favorizovaný pár - M.Morávek/K.Mikelová (BaC Kladno, Sokol Meteor Praha Radotín).

O.Sýkora/S.Štěrbáková (Sokol Doubravka, USK Plzeň).

Ondra s Klárkou.

Anička s V.Ratajem (Sokol Doubravka).

D.Zelinka/P.Klailová (SK Prosek Praha, BK Arion Praha).

J.Hora/S.Hořínková (TJ Bílá Hora, TJ Slovan Vesec).

Pája s A.Krupičkovou (BK Vlaštovka Plzeň).

Natálka s M.Chumchalem (BK Omega Olomouc).

Vítězné gesto mixéra...

V.Erhart (Astra ZM Praha).

Ondrys.

Láďa.

B.Viktorová (Sokol Doubravka).

Anička.

Š.Líbalová (TJ Slovan Vesec).

Klárka...

...s trenérem.

E.Staňková (Sokol Meteor Praha Radotín) navštívila náš Witte Cup již třikrát.

Venda.

S.Hořínková (TJ Slovan Vesec).

Adélka s novou raketou FZ Forza...

A.Krupičková (BKV Plzeň).

Natka v akci...

Vítězka - K.Mikelová.

Láďa s Matějem.

Anička s Vendinou.

Klárka s Natkou - ua duo...

Děkujeme partnerům turnaje i oddílu.
Děkujeme všem kteří s turnajem pomáhali...

[Akt. známka: 1,40 / Počet hlasů: 10] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
29.9. OP družstev U13 Aš

6.10. 1.kolo OP družstev dospělých

7.10. OP družstev U15 Aš

20.10. OP jednotl.U15 Karlovy Vary

20.10 2.BVA

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13 Karlovy Vary

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary



10.11. GPC U17 Malesice

10.11. 3.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz