phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky dospělých

* 25.3. GPC dospělých, Ostrov

Vydáno dne 26. 03. 2017 (633 přečtení)

Devítka s bilancí 0-2-0.


Přes třicet hráčů a hráček ze šesti krajů se sešlo na tradičním ostrovském GPC.

Nás reprezentovali - Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Jan Klimaj, Miloš Kamaryt, Vendula Pazderová, Klára Košťálová a Marcela Růžička.

Ve smíšené čtyřhře se nám nevedlo..., maximem byla čtvrtfinále (3x).

Pepča s I.Strnadovou (Sokol Dobruška).

Čtvrtfinalisté Ondra s Klárkou.

Viktor s Vendou.

Čvrtfinalisté Adam s Mácou.

Čtvrtfinalisté Honza s T.Weinerovou (BK DDM Holice), podlehli pozdějším vítězům z Proboštova.

Miloš s J.Panochovou (Astra ZM Praha).

Venda.

Klárka.

Máca podlehla v 1.kole pozdější vítězce Janě Panochové z Prahy 0:2 (18:21,22:24).

Ondra.

Pepča.

Adam podlehl ve čtvrtfinále M.Nevečeřalovi z Proboštova, když ve druhém setu nedokázal využít čtyři setboly za stavu 20:16, škoda těsně 0:2 (19:21, 25:27)!

Viktor.

Trenér Miloš.

Honza prošel až do finále, kde bohužel již nestačil na J.Krále ml. z Baníku Most 0:2, pěkné 2.místo.

Viktor a Pepa.

Ondra a Miloš (nejmladší a nejstarší z našich).

Adam s Honzou.
Všechny tři naše páry skončili ve čtvrtfinále.

Bramborové Vendina s Klárkou.

Máca s J.Panochovou (Astra ZM Praha).

Stříbrné holky!
Druhá stříbrná pro Jiskru Witte Nejdek.

[Akt. známka: 1,40 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :
17-18.3. 20.Witte Cup GPC U17

28-29.4. 27.Thun Cup GPC

29.02.2008: Co nás čeká :
24.2. Turnaj P.Jurče Nejdek

3-4.3. 1.GPB U13 Brno Slatina

3-4.3. 1.GPA U19 Hradec Králové

4.3. GPC U15 open Kladno

10-11.3. 1.GPB U15 Hradec Králové

17.3. Playoff OPB Plzeň

17.3. 20.Witte Cup GPC U17

24.3. GPC U15 open Aš

24.3. GPC U13 open Kladno

24-25.3. 1.GPB U17 Brno

24-25.3. GPB dosp. S.Most

30.3.-1.4. Yonex Junior Cup Berlin

5-12.8. L.O.S.

    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz