phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Německo

* 14-16.4. Yonex Junior Cup, Berlin

Vydáno dne 16. 04. 2017 (733 přečtení)

Desítka s bilancí 2-1-3 a bramborová...

Turnaje se zúčastnilo 464 hráčů a hráček z Polska, Dánska, Faerských ostrovů, Slovenska, ČR a Německa.
Naše desítka - Matěj Šilhan, Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adéla Dvořáčková, Veronika Nováková, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová přivezla 6 medailí.

...prohlídka města.

Páteční smíšená čtyřhra:

Adélka a Daniel Ickert (BK Baník Most) skončili na pěkném 4.místě v U11A.

Verča a Daniel Dvořák (TJ Sokol České Budějovice)...

...turnaj v U13A vyhráli, první placka pro Nejdek.

Matěj a Bára Šenfeldová bohužel nepostoupili ze skupiny (U13A).

Anička s libereckým Fandou Beranem skončili ve čtvrtfinále (5-8.místo), nestačili na dánskoslovenský pár..., v prvním setu 20:22, škoda.

Natka a Tomáš Pospíšil (BK Goram Teplice) skončili ve skupině (U15A), nestačili na dánské páry...

Ondra s Klárkou...

...došli do čtvrtfinále (U17A), první čtyři místa pro dánské páry!

Pepča a Sonja Schořová (BK Králův Dvůr) skončili společný start ve skupině (U17B).

Duo V+V.

Viktor s Vendy uzavřeli svoji pouť ve čtvrtfinále (U17B), bohužel nevyužili mečbol proti pozdějším vítězům dánskoněmeckému S.Pallesen/M.Schmidt (Ølstykke BK, Warendorfer SU) 1:2 (21:16,21:23,13:21), velká škoda...

Večerní hry...


Sobotní dvouhry:

...náš bubeník Řip.

Matěj skončil ve skupině v U13A.

Ondra skončil na 9-16.místě (U17A).

Pepa po postupu ze skupiny skončil také v prvním kole vyřazovacích bojů (U17B).

Viktor (U17B) došel o kolo dál, čtvrtfinále a dělené 5.místo.

Fandíme...

Adélka (U11A) skončila v pavouku na raketě klimkovické K.Osladilové, 5-8.místo.

Verče (U13A) vystavila stopku další klimkovická hráčka L.Metzová také ve čtvrtfinále.

Anička (U13B) nepostoupila ze své skupiny na pavouka.

Natka (U15A) také skončila své učinkování po neproměněném mečbolu proti H.Sempert (TSV Dresden) ve skupině.

Venda (U17B) skončila v osmičce.

Klárka s doslova odřenými koleny vybojovala stříbro, ve finále neproměnila bohužél na Dánku dva setboly a ve druhém setu podlehla, 0:2.

Zatím zlato a stříbro...

Nedělní čtyřhry:

Matěj a Kryštof Pejřimovský (BK Goram Teplice) vybojovali pěkné 3.místo U13B.

Ondra s Filipem Markem (BK TU v Liberci) bohužel po dvou prohrách a jedné výhře nepostoupili do vyřazovacích bojů U17A.

Viktor s Pepíkem (U17B) skončili ve skupině.

Adélka s Natkou Slabou (BK TU v Liberci) v U11A.

Verča s Bárou Šenfeldovou (Sokol Doubravka) vyhrály v U13A.

Anička s Dánkou Iben Winslov Caesar (Herlev/Hjorten BK) vybojovaly parádní bronz U13B.

Anička bez Iben Winslow C. na 3.místě!

Natalie s Adélou Schořovou (BK Králův Dvůr) podlehly velmi těsně v boji o semifinále německému páru č.1 L.Schindler/F.Schöffski (SV Harkenbleck, SG Pennigsehl/Liebenau) 0:2 (20:22,19:21), škoda 5-8.místo.

Venda s Klárkou přivezly krásný bronz, v semi podlehly ve třech setech, v boji o bronz pak vyhrály ve třech napínavých emocí nabitých setech.
...davaj Maša

2009 - (6) - 1-0-1
2013 - (2) - 0-0-1 - (1)
2014 - (5) - 1-0-0 - (2)
2015 - (7) - 1-1-1
2016 - (6) - 2-2-4 - (1)
2017 -(10)- 2-1-3 - (1)

Všem díky za vzornou reprezentaci!!!
...a jedeme domů!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :
17-18.3. 20.Witte Cup GPC U17

28-29.4. 27.Thun Cup GPC

29.02.2008: Co nás čeká :
24.2. Turnaj P.Jurče Nejdek

3-4.3. 1.GPB U13 Brno Slatina

3-4.3. 1.GPA U19 Hradec Králové

4.3. GPC U15 open Kladno

10-11.3. 1.GPB U15 Hradec Králové

17.3. Playoff OPB Plzeň

17.3. 20.Witte Cup GPC U17

24.3. GPC U15 open Aš

24.3. GPC U13 open Kladno

24-25.3. 1.GPB U17 Brno

24-25.3. GPB dosp. S.Most

30.3.-1.4. Yonex Junior Cup Berlin

5-12.8. L.O.S.

    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz