phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Thun cup

* 29.4. 26.Thun Cup v Nejdku

Vydáno dne 30. 04. 2017 (1000 přečtení)

Vítězové :
DM - Jiří Král (BK Baník Most)
DŽ - Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
ČM - Jiří Král / Jan Port (BK Baník Most, Super Stars Most)
ČŽ - Marcela Růžička / Jana Panochová (Jiskra Nejdek, Astra ZM Praha)
MIX - Radim Dvořák / Katka Karlíková (BK Králův Dvůr)

Nejdecká devítka s bilancí 1-0-2.

Zahájení turnaje GP...
26.ročníku našeho Thun Cupu se zúčastnilo 35 mužů a 21 žen z 18 oddílů/klubů celé ČR a Německa (Slavoj Český Těšín, BK DDM Holice, Sokol Dobruška, Astra ZM Praha, Sokol Křemže, BK 73 Deltacar Benátky n.J., BaC Kladno, BK Králův Dvůr, Super Stars Most, BK Baník Most, TJ Chemička Ústí n.L., BK Goram Teplice, Badminton VK Aš, TJ Bílá Hora, TJ Sokol Doubravka, BKV Plzeň, Jiskra Witte Nejdek a BC Grün-Weiß Obernzell u Passau).

Také devítka našich - Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Jan Klimaj, Miloš Kamaryt, Vendula Pazderová, Klára Košťálová a Marcela Růžička.

Dan Skrčený a Adéla Srbová z Kladna.

Radim Dvořák a Katka Karlíková (BK Králův Dvůr).

1. R.Dvořák/K.Karlíková (BK Králův Dvůr)
2. D.Skrčený/A.Srbová (BaC Kladno)
3. A.Nesveda/M.Růžička (Jiskra Nejdek)
3. R.Pistulka/A.Vocelková (USK Plzeň)

Adam skončil na raketě pozdějšího vítěze J.Krále ml. 0:2 (16:21,19:21) ve čtvrtfinále po velmi solidním výkonu.

Viktor...

Dan.

Honza vybojoval krásný bronz, když po třech výhrách vydržel vzdorovat set exbrněnskému R.Dvořákovi 1:2 (21:19,12:21,11:21).

Matador Péťa z Králova Dvora...

1. J.Král (BK Baník Most)
2. R.Dvořák (BK Králův Dvůr)
3. J.Klimaj (Jiskra Nejdek)
3. M.Kural (USK Plzeň)

Jiři Král z Baníku Most.

Máca skončila v šestnáctce.

Venda bohužel skončila již o kolo dříve.

Klárka se dostala nejdále skončila ve čtvrtfinále, když porazila teplickou K.Srpovou 2:1 (21:13,18:21, 21:12).

M.Exl z německého Obernzellu.

1. V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)
2.V.Ondrášková (Super Stars Most)
3. M.Exl (BC GW Obernzell)
3. J.Panochová (Astra ZM Praha)

Veronika Kubečková (TJ Sokol Dobruška) obhájila loňské prvenství, když ve finále porazila mosteckou V.Ondráškovou 2:1 (13:21,21:19,21:5).

Adam a Míra Skočdopole (TJ Sokol Dobruška) skončili ve čtvrtfinále.

Viktor s Pepou narazili v 1.kole na Adama s Mírou...

R.Dvořák/P.Krásný (BK Králův Dvůr) vyřadili našeho Miloše s Ondrou...

Čtvrtfinalisté Ondra s Milošem.

1. J.Král/J.Port (BK Baník Most, Super Stars Most)
2. M.Kural/R.Pistulka (USK Plzeň)
3. R.Dvořák/P.Krásný (BK Králův Dvůr)
3. D.Skrčený/O.Pokorný (BaC Kladno)

Sestry Kubečkovi z Dobrušky vyválčily bronz.

Klárka s Vendy na 5-8.místě.

Čtvrtfinalisty - M.Exl a A.Vocelková.

1. M.Růžička/J.Panochová (Jiskra Nejdek, Astra ZM Praha)
2. K.Karlíková/V.Ondrášková (BK Králův Dvůr, Super Stars Most)
3. K.Chmelíčková/S.Königsmarková (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora)
3. T.Kubečková/V.Kubečková (TJ Sokol Dobruška)

Vítězky...

Máca a Jana s úsměvem...

Pořadatelský team.

Děkujeme všem partnerům turnaje i oddílu!

[Akt. známka: 1,09 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

1.12. GPC U13 Aš

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz