phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 30.4. 2.GPC U17, Aš

Vydáno dne 30. 04. 2017 (848 přečtení)

Pětice s bilancí 2-2-3...

32 hlapců a dívek se zúčastnilo druhého kvalifikačního turnaje U17tek s vidinou postupu na 2.GPA U17 v Praze.
Nás reprezentovala pětka - Matěj a Ondřej Šilhanovi, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová.

Vendy s doubraveckým Vojtou Havlátem obsadili dělené 5.místo, podlehli Natce s Honzou Horou.

Matěj se svojí parťačkou Bárou Šenfeldovou (Sokol Doubravka) skončili také na děleném 5.místě nestačili ve třech setech na pozdější vítezný pár Š.Mráz/M.Šmídová (Sokol Doubravka, BKV Plzeň) 1:2 (14:21,24:22,6:21).

Ondra s Klárkou vybojovali bronz po prohře s párem J.Hora/N.Štěříková 1:2 (21:16,17:21,16:21).

Natka s Honzou Horou skončili až ve finále na raketách páru Š.Mráz/M.Šmídová po třísetové prohře 1:2 (17:21,21:17,15:21), 2.místo.

Stříbro a bronz do Nejdku.

Matěj nestačil v boji o semi na pozdějšího vítěze Š.Mráze 0:2 (7:21,7:21), v boji o pořadí porazil svého olympijského kolegu J.Mátla z Aše 2:0 (21:14,21:9), tedy 5-6.místo.

Ondra prošel hladce do finále, kde po menší lapálii se "šikovným" divákem podlehl Š.Mrázovi z Doubravky 0:2 (15:21,20:22), 2.místo.

Stříbrný Ondra, bude čekat, zda odřekne někdo z první šestnáctky aby se kvalifikoval do Prahy!

Vendy dokázala po postupu do čtvrtfinále potrápit dvojku turnaje M.Šmídovou (BKV Plzeň), bohužel chybělo pár míčků, 1:2 (18:21,21:19,18:21), 5-8.místo a parádní výkon!

Klárka si poradila s karlovarskou sympaťačkou V.Hoffmanovou (21:12,21:10), pak po dvou předchozích prohrách přejela ve třech setech B.Viktorovou (Sokol Doubravka) 2:1 (21:14,17:21,21:19), v boji o finále pak opět ve třech setech podlehla E.Horové z Bílé Hory 1:2 (21:18,15:21,16:21), škoda, ale pěkné 3.místo.

Naty po postupu do semi porazila M.Šmídovou (BKV Plzeň) 2:0 (21:13,21:12) a ve finále pak E.Horovou (TJ Bílá Hora) 2:0 (21:10,23:21), první zlato pro Jiskru Witte Nejdek!

Zlatá Natka a bronzová Klárka.

Bratrské duo Matěj s Ondrou si přijelo pro stříbro a to si také odvezlo...

Stříbrní sourozenci Šilhanovi.

Venda a její nová spoluhráčka Bára Šenfeldová ze Sokola Doubravka si dokráčely pro první společný bronz.

Nejdecké trio na stupních vítězů...

Klárka s Natkou se zlatem na hrudi, po finálové bitvě s plzeňským párem A.Krupičková/M.Šmídová 2:1 (18:21,21:14,21:18).
Zlato a postup na 2.Celostátní GPA do Prahy.

Naši medailisté.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
30.3. GPC U19

27-(28).4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.3. GPB U17 Dobřany

23-24.3. GPB dosp. Pohár Akademie LK Most

24.3. GPC U13 dvouher Aš

30.3. GPC U15 Aš

30.3. GPC U19 Nejdek

6.4. GPC U17 Mattoni Cup Karlovy Vary

7.4. 14.MEK Cup BVM

13.4. GPC U13 Plzeň

18-21.4. YJC Berlin

27-28.4. 28.Thun Cup GPC

4-5.5. 2.GPA U13 Most

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz