phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Německo

* 16-18.6. 19.Nachwuchsturnier U11-19, Tröbitz

Vydáno dne 20. 06. 2017 (905 přečtení)

Dvanáctka s bilancí 5-5-1 a 4 bramborové...

Brandenburského turnaje 80 km od Drážďan se zúčastnilo 130 hráčů a hráček z 23 klubů tří zemí - Polsko, ČR (Liberec, Plzeň, Praha a Nejdek) a Německo.

Také naše dvanáctka - Hynek Veselík, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Adéla Dvořáčková, Veronika Nováková, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová za doprovodu 16ti rodičů a trenérů.

V sobotu se bojovalo ve dvouhrách v neděli ve čtyřhrách.

Hynek nastoupil v U9A a nevedl si vůbec špatně, postoupil vítězně ze své skupiny a ve vyřazovacích bojích došel až do finále, kde mu bohužel vystavil stopku Ben Kliment (SG Gitersee) 0:2 (11:15,13:15), škoda ve skupině jej náš Benjamínek dokázal porazit, přesto krásné 2.místo na prvním velkém turnaji.

Matějovi se turnaj nepovedl podle svých představ a skončil na 7-9.místě v kat. U13A.

Ládík vybojoval neoblíbené 4.místo v U15A.

Ondra skončil před branou semifinále na 5-6.místě v U19A.

Pepča bohužel nepostoupil do vyřazovacích bojů a obsadil 7-9.příčku v U19B.

Viktor dokázal postoupit z druhého místa ze skupiny, nestačil bohužel na pozdějšího vítěze U19B Christiana Haaseho (ASV Bellenberg) a podlehl po třísetové bitvě 1:2 (14:21,21:16,18:21), škoda 5-6.místo.

Adélka prošla v U11A hladce do finále, kde však podlehla své deblové parťačce z Liberce N.Slabé a obsadila 2.příčku.

Verča vybojovala titul v U13A, když ve finále porazila domácí jedničku Emely Weissenborn 2:1 (21:15,15:21,21:16).

Anička si v kategorii U13A přivezla 7-9.místo, po dvou porážkách a jedné výhře bohužel do vyřazovacích bojů nezasáhla.

Natka přidala druhé sobotní zlato v U15A.

Venda dokázala postoupit ze své silné skupiny do vyřazovacích bojů, v utkání o postup mezi čtyřku plném zvratů porazila Charlottu Bögelein (ASV Bellenberg) 2:1 (11:21,27:25, 21:14), v semifinále narazila na Klárku, na kterou nestačila a podlehla 0:2. V zápase o třetí místo, pak dokázala otočit nepřiznivý vývoj v prvním setu a porazit favorizovanou Celin Hantschmann (SSV Brand-Erbisdorf) překvapivě 2:0. Z bronzové a prvního finančního ocenění pak měla radost, kotrmelec byl...

Klárka naopak díky svému nasazení prošla skupinou hladce, přes volný los si pak poradila s unavenou Vendou 2:0 (21:13,21:10) a ve finále svedla tuhý boj plný zvratů s domácí Patricií Pierdel, ve kterém podlehla po třech vyrovnaných setech, 1:2 (22:20,20:22,19:21), škoda promarněných mečbolů, přesto nádherné 2.místo v U19A.

Náš jediný sobotní medailista - stříbrný Hyneček.

Stříbrná smíšek Adélka.

Zlatá Natalie.

Stříbrná Klárka a bronzová Vendy v silně obsazené kat.U19A.

Nedělní párovky, v boji jsme měli 8 párů.

Hynek se svým parťákem Leonardem Spaethe (TSV Dresden) vyválčili 4.místo v U11A.

Matěj s Láďou se po mírném neúspěchu ve dvouhrách prokousali až do finále U15A, kde na ně čekal polský pár Kasper Górniak/Piort Henke (KS Chojnik Jelenia Gora), po třísetové tahanici podlehli v rozhodujícím setu 20:22, stříbro, škoda promarněného náskoku.

Ondra s Filipem Markem (BK TU v Liberci) přivezli stříbro z U19A.

Viktor s Pepíkem obhájili loňskou bramborovou v U19B, škoda mohlo být i lépe...

Adélka s Natálkou Slabou z Liberce ve své kategorii dominovaly, 1.místo.

Veronika s Bárou Šenfeldovou (Sokol Doubravka) vyhrály v U15A.

Čtvrté místo přidaly Anička s Natkou.

Vendy s Klárou vybojovaly páté zlato pro Jiskru Witte i přes jedno klopýtnutí.

Adélka s Natkou Slabou...

Zlaté duo Verča a Barča.

Dulča s Klárkou na nejvyšším stupínku.

Stříbrní klučící - Matěj s Láďou.

A páté stříbro - Ondra s Filipem Markem.

2000   (2) 0-0-?
2016 (10) 6-2-1
2017 (12) 5-5-1


[Akt. známka: 1,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB


















wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
27-28.10. 4.VC Aše

27-28.10. MČR družstev U15 Brno

28.10. 20.Gummibärchen Cup

3.11. OP jednotl.U13 Karlovy Vary

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary



10.11. GPC U17 Malesice

10.11. 3.BVA

17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz