phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 7.1. 7.Ašský košíček U10-17

Vydáno dne 07. 01. 2018 (440 přečtení)

Nejdecká osmička s bilancí 3-1-2.

Turnaje se zúčastnila šedesátka hráčů a hráček, včetně naší osmičky - Hynek Veselík, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Emma Ann Murray, Adéla Dvořáčková, Bára Krejčiříková, Anna Gruberová a Natalie Štěříková.

...s trenérem Jardou.

Bára skončila třetí ve své čtyřčlenné skupině C, obsadila by 7.místo, jelikož z pětičlenných skupin A i B postupovaly první tři, obsadila tak slušné celkové 9.místo (U13), těší vůbec první výhra v turnaji(!)

Emma obsadila 10.místo, také těší výhra ve skupině (U13).

Adélka...

...skončila na 2.místě (U13).

Hynek s o dva roky staršími vyválčil parádní bronz(!)

Matěj ve své kategorii U15, nenašel přemožitele...

Anička si připsala dva velmi cenné skalpy svých soupeřek a přivezla si bronzovou medaili.

Láďa "bohužel" neměl konkurenci v U17.

Natka turnaj (U17) také vyhrála...

1. 2013 ~ 1-4-0 (14)
2. 2014 ~ 1-3-1 (12)
3. 2014 ~ 2-0-2 (5)
4. 2015 ~ 1-3-3 (13)
5. 2016 ~ 3-5-3 (14)
6. 2017 ~ 5-3-2 (13)
7. 2018 ~ 3-1-2 (8)

...naše holky.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

1.12. 11.Witte FUN Cup

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
24.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

15.12. GPC U13 Pohár předsedy Plzeň

16.12. GPC U15 Pohár předsedy Plzeň

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz