phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 10.2. 1.GPC U19, Malesice

Vydáno dne 10. 02. 2018 (449 přečtení)

Šestka s bilancí 3-2-1 a 2 bramborové.

Na třech kurtech Malesického dvora startovala i naše šestice - Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Anna Gruberová, Natalie Štěříková a Vendula Pazderová.

Pepča s Ančou bohužel nestačili na domácí stříbrný pár P.Pohanka/M.Šmídová 0:2 (13:21,12:21).

Viktor s Vendou porazili pár J.Hora/B.Viktorová (TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka) 2:1 (21:18,20:22,21:6), v boji o finále podlehli oddílovým kolegům Ondrovi s Natkou 1:2 (18:21,21:19,15:21) a v boji o bronz deklasovali pár M.Koranda/K.Kabátová (Zbrklý úder Badminton Klatovy, Keramika Chlumčany) 2:0 (21:9,21:10), 3.místo.

Ondra s Natkou turnaj vyhráli a vybojovali si tak postup na 1.Celostátní GPA U19 do Hradce Králové.

Pepík obsadil 7-8.místo.

Viktor potvrdil svoji formu a prošel až do finále, kde bohužel vzdoroval doubraveckému Š.Mrázovi jen v prvním setu, 0:2 (18:21,7:21), přesto krásné 2.místo!

Ondra se po nemoci do dvouhry nepřihlásil...

Aničku svedl los s pozdější vítězkou... 0:2 (14:21,7:21).

Venda bohužel podlehla B.Viktorové z Doubravky 1:2 (17:21,22:20,16:21), nakonec obsadila 7-8.místo.

Natka prošla přes A.Vlasákovou (BKV Plzeň) 2:0, K.Kabátovou (Keramika Chlumčany) 2:1, B.Viktorovou (Sokol Doubravka) 2:0 do finále, kde bohužel nestačila na domácí M.Šmídovou 0:2 (16:21,15:21), 2.místo.

Viktor s Pepčou přivezli bramborovou, bronz měli na dosah.

Ondra s Honzou Horou turnaj jasně vyhráli.

Anička s Markétou Fuchsovou obsadily 4.místo.

Venda s Naty vybojovaly pro Jiskru Witte Nejdek třetí zlatou a taktéž postup na 1.Celostátní GPA U19 do Hradce Králové.

Naši "medailisté"

Statistika postupových GPC :
1.GPC U13 ~ 1-2-0 a 2 bramborové
1.GPC U15 ~ 4-0-1 a 3 bramborové
1.GPC U17 ~ 4-3-2
1.GPC U19 ~ 3-2-1 a 2 bramborové

Dvanáct zlatých z dvaceti možných, vládneme Západočeské oblasti!


[Akt. známka: 1,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
30.3. GPC U19

27-(28).4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.3. GPB U17 Dobřany

23-24.3. GPB dosp. Pohár Akademie LK Most

24.3. GPC U13 dvouher Aš

30.3. GPC U15 Aš

30.3. GPC U19 Nejdek

6.4. GPC U17 Mattoni Cup Karlovy Vary

7.4. 14.MEK Cup BVM

13.4. GPC U13 Plzeň

18-21.4. YJC Berlin

27-28.4. 28.Thun Cup GPC

4-5.5. 2.GPA U13 Most

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz