phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 10.2. 1.GPC U19, Malesice

Vydáno dne 10. 02. 2018 (231 přečtení)

Šestka s bilancí 3-2-1 a 2 bramborové.

Na třech kurtech Malesického dvora startovala i naše šestice - Ondřej Šilhan, Josef Kozák, Viktor Lutsak, Anna Gruberová, Natalie Štěříková a Vendula Pazderová.

Pepča s Ančou bohužel nestačili na domácí stříbrný pár P.Pohanka/M.Šmídová 0:2 (13:21,12:21).

Viktor s Vendou porazili pár J.Hora/B.Viktorová (TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka) 2:1 (21:18,20:22,21:6), v boji o finále podlehli oddílovým kolegům Ondrovi s Natkou 1:2 (18:21,21:19,15:21) a v boji o bronz deklasovali pár M.Koranda/K.Kabátová (Zbrklý úder Badminton Klatovy, Keramika Chlumčany) 2:0 (21:9,21:10), 3.místo.

Ondra s Natkou turnaj vyhráli a vybojovali si tak postup na 1.Celostátní GPA U19 do Hradce Králové.

Pepík obsadil 7-8.místo.

Viktor potvrdil svoji formu a prošel až do finále, kde bohužel vzdoroval doubraveckému Š.Mrázovi jen v prvním setu, 0:2 (18:21,7:21), přesto krásné 2.místo!

Ondra se po nemoci do dvouhry nepřihlásil...

Aničku svedl los s pozdější vítězkou... 0:2 (14:21,7:21).

Venda bohužel podlehla B.Viktorové z Doubravky 1:2 (17:21,22:20,16:21), nakonec obsadila 7-8.místo.

Natka prošla přes A.Vlasákovou (BKV Plzeň) 2:0, K.Kabátovou (Keramika Chlumčany) 2:1, B.Viktorovou (Sokol Doubravka) 2:0 do finále, kde bohužel nestačila na domácí M.Šmídovou 0:2 (16:21,15:21), 2.místo.

Viktor s Pepčou přivezli bramborovou, bronz měli na dosah.

Ondra s Honzou Horou turnaj jasně vyhráli.

Anička s Markétou Fuchsovou obsadily 4.místo.

Venda s Naty vybojovaly pro Jiskru Witte Nejdek třetí zlatou a taktéž postup na 1.Celostátní GPA U19 do Hradce Králové.

Naši "medailisté"

Statistika postupových GPC :
1.GPC U13 ~ 1-2-0 a 2 bramborové
1.GPC U15 ~ 4-0-1 a 3 bramborové
1.GPC U17 ~ 4-3-2
1.GPC U19 ~ 3-2-1 a 2 bramborové

Dvanáct zlatých z dvaceti možných, vládneme Západočeské oblasti!


[Akt. známka: 1,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :
28-29.4. 27.Thun Cup GPC


29.02.2008: Co nás čeká :
28.4. 2.GPC U17 Bílá Hora

28-29.4. 27.Thun Cup

5-6.5. Falco Cup výběry U15, Liberec

11-13.5. 51.Bodensee Int. Friedrichshafen

12.5. 2.GPC U13 Karlovy Vary

12-13.5. 2.GPA U17 Orlová

19.5. 2.GPC U15 Aš

19.5. 2.GPC U19 Plzeň

20.5. 3.Kladno Junior Cup

26-27.5. 2.GPA U13 Radonice

2-3.6. 2.GPA U15 Aš

15-17.6. 20.Nachwuchs Cup

23-24.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

30.6.-1.7. 2.GPB U15 Pardubice

5-12.8. L.O.S.


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz