phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 10-11.3. 1.Celostátní GPB U15, Hradec Králové

Vydáno dne 10. 03. 2018 (253 přečtení)

Matěj třikrát bronzový!!!
Veronika zlatá v mixu...

Celostátního turnaje GPB se zúčastnilo 133 hráčů a hráček ČR. Na turnaji nás reprezentovalo duo Matěj Šilhan a Veronika Nováková a vyválčilo 4 medaile...

Matěj s Bárou Šenfeldovou (Sokol Doubravka) po volném prvním kole nastoupili proti:
- D.Diviš/K.Nesňalová (Badminton FSpS MU Brno) 2:0 (21:6,21:6)
- J.Hurtík/K.Hejduková (SK Hamr Praha) 2:0 (21:15,21:19)
- P.Maňásek/P.Maixnerová (Badminton Rychnov n.K.) 2:0 (21:14,21:19)
nedělní semifinále
- D.Dvořák/V.Nováková[1] (Sokol České Budějovice, Jiskra Nejdek) 0:2 (11:21,12:21), pěkné 3.místo.

Nasazené jedničky Verča a Daniel Dvořák (Sokol České Budějovice) svou pozici potvrdili:
- nasazeni do 2.kola
- R.Plánička/T.Šolarová (TJ Montas Hradec Králové) 2:0 (21:11,21:8)
- M.Slavík/B.Králíčková (Sk Hamr Praha) 2:0 (21:4,21:6)
- T.Matula/V.Žurková (BO Chance & Ridera Sport team Ostrava) 2:1 (15:21,21:19,21:19)
- M.Šilhan/B.Šenfeldová (Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka) 2:0 (21:11,21:12)
- A.Šulc/K.Nachtmanová (SK Prosek Praha) 2:1 (20:22,21:14,21:18), 1.místo!

Matěj vybojoval bronz, když dokázal porazit i nasazenou jedničku z Ostravy, po volném 1.kole :
- V.Čupa (SKP Kometa Brno) 2:0 (21:16,21:11)
- J.Müller (BK 73 Deltacar Benátky n.J.) 2:1 (12:21,22:20,21:7)
- T.Matula[1] (BO Chance & Ridera Sport team Ostrava) 2:0 (22:20,21:9)
- D.Dvořák (Sokol České Budějovice) 0:2 (9:21,12:21), 3.místo.

Verča[2], nasazená do 2.kola porazila :
- A.Vašíčková (Sokol Pardubice Polabiny) 2:0 (21:10,21:9)
- E.Bílková (SK Hamr Praha) 1:2 (21:17,18:21,17:21), 9-16.místo.

Matěj s Honzou Alterou (BaC Kladno) dostáli svému nasazení a vydřeli bronz, pro Matěje senzačně třetí:
- volný los
- D.Nyč/D.Ret (Badminton Rychnov n.K.) 2:0 (21:7,21:14)
- D.Běhounek/O.Palinkáš (Chemička Ústí n.L.) 2:0 (21:18,24:22)
- D.Smutný/A.Vojtěch (Badminton FSpS MU Brno, TJ Montas Hradec Králové) 1:2 (21:19,11:21,17:21), 3.místo!

Nasazené jedničky Verča s Valčou Žurkovou z Ostravy skončily po volném 1.kole bohužel již ve čtvrtfinále:
- A.Bártová/A.Vašíčková (Sokol Pardubice Polabiny) 2:0 (21:9,21:15)
- K.Pokorná/M.Tyrmerová (BK 73 Deltacar Benátky n.J, Sokol Nový Knín) 0:2 (17:21,18:21), trpké 5-8.místo.

Veselé V+V.

...večerní HK.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018 :

29.02.2008: Co nás čeká :
26-27.5. 2.GPA U13 Hamr Praha

26.5. 5.Memoriál P.Luňáka U11-U15 K.Vary

26-27.5. GPB dospělých B.Most

2-3.6. 2.GPA U15 Aš

15-17.6. 20.Nachwuchs Cup

23-24.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

30.6.-1.7. 2.GPB U15 Pardubice

14-15.7. 7.YCA

5-12.8. L.O.S.

25-26.8. 25.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz