phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 17.3. 20.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 17. 03. 2018 (618 přečtení)

Vítězové jubilejního ročníku :
DCH - Michal Morávek (BaC Kladno)
DD - Veronika Nováková (Jiskra Witte Nejdek)
ČCH - Ladislav Lešták/Matěj Šilhan (Jiskra Witte Nejdek)
ČD - Veronika Nováková/Magdalena Tyrmerová (Jiskra Witte Nejdek, TJ Sokol Nový Knín)
MIX - Matěj Šilhan/Bára Šenfeldová (Jiskra Witte Nejdek, Sokol Doubravka)

Devítka s bilancí 4-3-4.

Jubilejního ročníku se zúčastnila i naše devítka - Hynek Veselík, Michal Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Natálie Lutsaková, Emma Ann Murray, Adéla Dvořáčková, Veronika Nováková a Anna Gruberová.
Doma zůstaly čtyři z pěti zlatých kovů, nejúspěšnější bylo naše duo Verča s bilancí 2-1-0 a Matěj také s bilancí 2-1-0.

Míša s Aničkou.

Adélka a Michal Morávek z Kladna.

Hynek.

Láďa.

Natálka.

Emča.

Anička.

Verča.

Zlatí chlapci - Láďa a Matěj.

Zlaté dívky - Verča a Magdalena Tyrmerová (TJ Sokol Nový Knín).

Finálové zápasy :
DCH - M.Morávek vs. M.Šilhan 2:0 (21:6,21:19)
DD - V.Nováková vs. B.Viktorová 2:0 (21:16,21:9)
ČCH - Ladislav Lešták/Matěj Šilhan vs. M.Morávek/M.Bršťák 2:0 (21:13,21:16)
ČD - Veronika Nováková/Magdalena Tyrmerová vs. B.Šenfeldová/B.Viktorová 2:1 (18:21,21:13,21:16)
MIX - Matěj Šilhan/Bára Šenfeldová vs. L.Lešták/V.Nováková 2:1 (22:20,11:21,21:9)

1. M.Šilhan/B.Šenfeldová - Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka
2. L.Lešták/V.Nováková - Jiskra Nejdek
3. M.Morávek/A.Dvořáčková - BaC Kladno, Jiskra Nejdek
3. L.Bado/B.Viktorová - Badminton VK Aš, Sokol Doubravka

1. M.Morávek - BaC Kladno
2. M.Šilhan - Jiskra Nejdek
3. L.Lešták - Jiskra Nejdek
3. A.Wágner - Badminton VK Aš

1. V.Nováková - Jiskra Nejdek
2. B.Viktorová - Sokol Doubravka
3. B.Šenfeldová - Sokol Doubravka
3. M.Tyrmerová - TJ Sokol Nový Knín

1. L.Lešták/M.Šilhan - Jiskra Nejdek
2. M.Bršťák/M.Morávek - Jiskra Nejdek, BaC Kladno
3. H.Veselík/D.Kováč - Jiskra Nejdek, Badminton VK Aš
3. A.Wágner/L.Bado - Badminton VK Aš

1. V.Nováková/M.Tyrmerová - Jiskra Nejdek, TJ Sokol Nový Knín
2. B.Viktorová/B.Šenfeldová - Sokol Doubravka
3. A.Gruberová/A.Dvořáčková - Jiskra Nejdek
3. T.Korčmarošová/V.Hoffmanová - TJ Slovan Karlovy Vary

Vítězové dvouher...


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
27.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
27.4. 28.Thun Cup GPC

27.4. GPC U15 Plzeň

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy

25.5. Memoriál P.Luňáka U11-15 Karlovy Vary

1-2.6. 2.GPB U19 Brno Slatina

1-2.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

1-2.6. 8.Youngster Cup TVA

2.6. 4.Zirbel Cup TVA

8.6. Mistrovství ČR vet. Kladno

8-9.6. 2.GPB U15 Praha Skalka

15-16.6. 2.GPB U17 Pardubice

15-16.6. 21.Int. Youth Tröbitz

17-18.8. IntCh Cup

24-25.8. 26.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz