phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 24-25.3. 1.Celostátní GPB U17, MU Brno

Vydáno dne 25. 03. 2018 (268 přečtení)

Trio dvakrát ve čtvrtfinále...

Celostátního turnaje GPB se zúčastnilo 88 hráčů a hráček ČR. Na turnaji nás reprezentovalo trio Ladislav Lešták, Veronika Nováková a Natalie Štěříková.

Láďa nastoupil prvně s Katkou Pokornou (BK 73 Deltacar Benátky n.J.) a mile překvapili :
- M.Chumchal/A.Všetečková (BK Omega Olomouc, TJ Sokol Pardubice Polabiny) 2:1 (21:18,18:21,21:16)
- V.Bízek/P.Klailová (BK Arion Praha) 2:1 (21:16,8:21,22:20)
- J.Reichman/Z.Kolesárová (Badminton FSpS MU Brno, TJ Orlová-Lutyně) 1:2 (10:21,21:19,10:21), slušné 9-16.místo!

Verča s Danem Dvořákem (Sokol České Budějovice):
- J.Müller/Z.Kramešová (BK 73 Deltacar Benátky n.J.) 2:0 (22:20,21:18)
- A.Ječmínek/L.Šmikmátorová (SKB Český Krumlov) 2:1 (21:12,16:21,21:14)
- D.Slíva/K.Petrušková (TJ Sokol Klimkovice) 0:2 (11:21,16:21), 9-16.místo.

Natka s Danem Fürstem (Sokol Meteor Praha Radotín) po volném 1.kole :
- Š.Prek/S.Schafferová (Badminton FSpS Brno) 2:0 (21:12,21:14)
- T.Pospíšil/A.Kohoutová (Super Stars Most) 2:0 (21:13,21:10)
- A.Šulc/K.Šilhavá (SK Prosek Praha, SK Hamr Praha) 1:2 (21:7,15:21,15:21), škoda dobře rozjetého čtvrtfinále, 5-8.místo.

Láďa bohužel nestačil v 1.kole na D.Kostrhuna[3/4] (Slavoj Podivín)

Verča si ve 2.kole opět poradila s "žebříčkovou" Západočeskou jedničkou M.Šmídovou (BKV Plzeň) v utkání jako na houpačce 2:1 (21:9,9:21,21:13).
Pak bohužel podlehla M.Říhové (T-Club Berušky Ústí n.L.) 0:2 (12:21,19:21), škoda.

Natka měla také 1.kolo volné:
- B.Březinová (Sokol Meteor Praha Radotín) 2:0 (21:14,21:11)
- K.Valentová[1] (TJ Sokol Pardubice Polabiny) 1:2 (20:22,21:19,16:21), Natálka předvedla solidní výkon, chyběl kousek, i tak potrápila pozdější turnajovou vítězku!

Láďa s Honzou Horou (TJ Bílá Hora) bohužel těsně podlehli domácímu páru J.Derka/J.Lipka 0:2 (16:21,19:21), škoda.

Verča s Natkou, ...první zápas na nich ležela deka po prohrách v singlech, přesto dokázaly porazit "nažhavený" pár A.Brejchová/P.Klailová (TJ Sokol Nový Knín, BK Arion Praha) 2:1 (20:22,21:18,21:16).
Pak si celkem jasně poradily s ambicioízním párem "motorových myšek" K.Hejduková/K.Šilhavá (SK Hamr Praha) 2:0 (21:11,21:12).
V boji o semifinále podlehly těsně později vítěznému páru A.Chadimová/K.Valentová[1] (Badminton FSpS MU Brno, Sokol Pardubice Polabiny) 0:2 (18:21,21:23), 5-8.místo...

...parádička.

[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
22-23.9. 2.GPB U17 Ústí n.L.

22.9.GPD dospělých Bílá Hora

23.9.GPC U13, Kladno

29.9. OP družstev U13 Aš

6.10. 1.kolo OP družstev dospělých

7.10. OP družstev U15 Aš

20.10. OP jednotl.U15 Karlovy Vary

20.10 2.BVA

27-28.10. 4.VC Aše

3.11. OP jednotl.U13 Karlovy Vary

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary



10.11. GPC U17 Malesice

10.11. 3.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz