phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Thun cup

* 28.4. 27.Thun Cup, Nejdek

Vydáno dne 29. 04. 2018 (590 přečtení)


Vítězové :
DM - Martin Kural (USK Plzeň)
- Marcela Exl (BC Grün-Weiss 1981 Obernzell)
ČM - Přemysl Voráč/Petr Odvárka (USK Plzeň, BKV Plzeň)
ČŽ - Marcela Růžička/Marcela Exl (Jiskra Nejdek, BC Grün-Weiss 1981 Obernzell)
MIX - Adam Nesveda/Marcela Růžička (Jiskra Nejdek)

Dva tituly zůstaly doma..., osmička s bilancí 2-1-5.

Zahájení turnaje GP...
27.ročníku našeho Thun Cupu se zúčastnilo 33 mužů a žen z 12 oddílů/klubů, Sokol Dobruška, Sokol Meteor Praha, SK Radonice Praha, BK 73 Deltacar Benátky n.J., Super Stars Most, Badminton Proboštov, USK Plzeň, Slovan Karlovy Vary, TJ Bílá Hora, BKV Plzeň, Jiskra Witte Nejdek a BC Grün-Weiß 1981 Obernzell.

Také osmička našich - Ondřej Šilhan, Viktor Lutsak, Adam Nesveda, Jan Klimaj, Miloš Kamaryt, Vendula Pazderová, Klára Košťálová a Marcela Růžička.

Obrovským překvapením bylo semifinálové vyřazení nasazené jedničky turnaje a 13.hráče republikového žebříčku GP Přemysla Voráče extraligové USK Plzeň naším Adamem Nesvedou, který zvítězil po těsné třísetové bitvě 2:1 (22:20,18:21,23:21). Taktéž naše stále se lepšící Vendula Pazderová vyřadila turnajovou jedničku Soňu Königsmarkovou z plzeňské Bílé Hory 2:1 (16:21,21:16,21:17), když i o kolo dříve porazila ve třech setech radonickou naději Magdalenu Čermákovou 2:1 (11:21,21:18,21:19)!
Čtyřhry se staly jasnou záležitostí páru P.Voráč/P.Odvárka a ženského dua Marcel.
Prvenství v mixu si pak připsali sourozenci Nesvedovi, pro Mácu to byl již šestnáctý domácí titul (5-7-4).

MIX:
1. A.Nesveda/M.Růžička (Jiskra Nejdek)
2. P.Odvárka/S.Königsmarková (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora)
3. M.Skočdopole/E.Horová (Sokol Dobruška, TJ Bílá Hora)
3. M.Nevečeřal/E.Dragounová (Badminton Proboštov)

Dvouhra muži:
1. M.Kural (USK Plzeň)
2. A.Nesveda (Jiskra Nejdek)
3. J.Klimaj (Jiskra Nejdek)
3. P.Voráč (USK Plzeň)

Dvouhra ženy:
1. M.Exl (BC GW 1981 Obernzell)
2. V.Štroblová (Super Stars Most)
3. V.Pazderová (Jiskra Nejdek)
3. A.Skuhrová (Super Stars Most)

Čtyřhra muži:
1. P.Voráč/P.Odvárka (USK Plzeň, BKV Plzeň)
2. R.Pistulka/M.Kural (USK Plzeň)
3. A.Nesveda/M.Skočdopole (Jiskra Nejdek, Sokol Dobruška)
3. M.Kamaryt/O.Šilhan (Jiskra Nejdek)

Čtyřhra ženy:
1. M.Exl/M.Růžička (BC GW 1981 Obernzell, Jiskra Nejdek)
2. V.Štroblová/A.Skuhrová (Super Stars Most)
3. V.Pazderová/E.Horová (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
3. E.Dragounová/S.Königsmarková (Badminton Proboštov, TJ Bílá Hora)

Momentky z turnaje...

Gulášovka chutnala...

Finálové zápasy :
DM - M.Kural (USK Plzeň) - A.Nesveda (Jiskra Nejdek) 2:1 (21:13,19:21,21:7)
- M.Exl (BC Grün-Weiss 1981 Obernzell) - V.Štroblová (Super Stars Most) 2:1 (19:21,21:16,21:11)
ČM - P.Voráč/P.Odvárka (USK Plzeň, BKV Plzeň) - R.Pistulka/M.Kural (USK Plzeň) 2:0 (21:11,21:13)
ČŽ - M.Růžička /M.Exl (Jiskra Nejdek, BC Grün-Weiss 1981 Obernzell) - A.Skuhrová/V.Štroblová (Super Stars Most) 2:0 (21:14,21:15)
MIX - A.Nesveda /M.Růžička (Jiskra Nejdek) - P.Odvárka/S.Königsmarková (BKV Plzeň, TJ Bílá Hora) 2:1 (23:21,16:21,21:11)

Všem co se podíleli děkujeme za pomoc!!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
30.3. GPC U19

27-(28).4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
23-24.3. GPB U17 Dobřany

23-24.3. GPB dosp. Pohár Akademie LK Most

24.3. GPC U13 dvouher Aš

30.3. GPC U15 Aš

30.3. GPC U19 Nejdek

6.4. GPC U17 Mattoni Cup Karlovy Vary

7.4. 14.MEK Cup BVM

13.4. GPC U13 Plzeň

18-21.4. YJC Berlin

27-28.4. 28.Thun Cup GPC

4-5.5. 2.GPA U13 Most

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz