phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ankety
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 9.9. GPC U13 ve dvouhrách, Aš

Vydáno dne 09. 09. 2018 (165 přečtení)

Čtveřice (pětice) našich nejmenších...

Turnaje se zúčastnilo naše kvarteto resp. pětice - Hynek Veselík, Filip Šebek, Eliška Výrutová, Bára Krejčiříková a na zkušené jako divačka také začínající Anežka Plasová. Bohužel ani jeden z našich bojovníků na podium nevystoupal, příště již své zkušenosti určitě zúročí o něco lépe.

Hynek - náš nejmladší účastník s největšími zkušenostmi vyhrál svoji skupinu a postoupil do vyřazovacích bojů, kde bohužel vypadl a obsadil tak 5-8.místo.

Naopak Filip, ten má licenci ještě s nezaschnutým inkoustem...

Bojovnice Eliška vyválčila také 5-8.místo.

Stále se lepšící Barča.

[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB










wz.jpg, 9 kB













Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB

ds2.png, 10 kB






Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádame 2018/19 :
25.11. OP U19 jednotlivců

2-3.3. 21.Witte Cup GPC U17

??? GPC U19

27-28.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
19-21.10. 24.TEM Slovenia Youth International Mokronog

20.10. OP jednotl.U15 Karlovy Vary

20-21.10. GPB dospělých Hradec Králové

20-21.10. Czech Talent U11 Český Krumlov

20.10 2.BVA

27-28.10. 4.VC Aše

27-28.10. MČR družstev U15 Brno

28.10. 20.Gummibärchen Cup

3.11. OP jednotl.U13 Karlovy Vary

10-11.11. MČR U15 Karlovy Vary



10.11. GPC U17 Malesice

10.11. 3.BVA

17.11. 4.BVA

17-18.11. MČR U13 Český Krumlov

17.11. OP jednotl.U17 Doubravka

24.11. 5.BVA

25.11. OP jednotl.U19 (ne) Nejdek

8.12. 2.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka A
Jiskra Nejdek - TJ Bílá Hora

8-9.12. MČR U17 Brno Slatina

15-16.12. MČR U19 Praha

19.1. 3.kolo OP družstev dospělých
Jiskra Nejdek - Badmintonová Akademie Plzeň B

23.2. 4.kolo OP družstev dospělých
So Č.Budějovice - Jiskra Nejdek
SKB Č.Krumlov B - Jiskra Nejdek

16.3. Play OFF OP družstev dospělých Plzeň


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz