phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt
Trenéři odd.

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 10.2. GPD U13 a U15, Plzeň

Vydáno dne 10. 02. 2019 (364 přečtení)

Naše jedenáctka s bilancí 0-0-3 a dvě bramborové...

Turnaje se zúčastnilo 51 chlapců a dívek, mezi nimi nejdecká jedenáctka - Antonín Bršťák, Daniel Brunn, Hynek Veselík, Miroslav Macháň, Filip Šebek, Eliška Drobilová, Natálie Lutsaková, Adéla Dvořáčková, Bára Krejčiříková a Tereza Schlosserová.

Slavnostní zahájení.

Kategorie U13.

Daniel si odbyl svoji premiéru - 11-12.místo.

Nejmladší člen výpravy Tonda skončil na svém prvním turnaji na 9-10.místě.

Třetí debutant Míra obsadil 8.místo.

Filip skončil na 5-6.místě.

Eliška na 11-12.místě.

Natka na 7-8.místě.

Filip s Mírou přivezli bramborovou...

Osmiletý Tonda nastoupil s Vítkem Tomanem (Zbrklý úder Klatovy) a překvapivě z toho byl bronz.

První turnaj první medaile teprve osmiletého Antonína...

Pár Eliška s Natkou přivezly druhou bramborovou.

Kategorie U15 :

Hynek nastoupil v U15tkách (v U13 nesměl startovat díky postavení na žebříčku - No.19) a bylo z toho 13-14.místo.

Míša vyválčil bronz!

Barča skončila třináctá.

Terka skončila na 11-12.místě.

Áďa došla na 5-6.místo.

Míša s Hynkem na 3.místě

Barča s Adélkou skončily s bramborou, škoda od medaile je dělily dva míčky!

[Akt. známka: 1,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB








Nesveda 2018.png, 10 kB












wz.jpg, 9 kB



Dami.png, 10 kB







sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
7-8.3. GPC U19 22.Witte Cup

25-26.4 GPC 29.Thun Cup


29.02.2008: Co nás čeká :
20-27.7. 2.LOS Nové Hamry

17-18.8. 29.ICC 2019

24-25.8. 26.Silberlandpokal

7-8.9. 3.GPB U19 Ivančice

8.9. OP jedn.U15 Aš

14-15.9. 3.GPB U17 Ústí n.L.


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2019 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS