phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 10.2. GPD U13 a U15, Plzeň

Vydáno dne 10. 02. 2019 (251 přečtení)

Naše jedenáctka s bilancí 0-0-3 a dvě bramborové...

Turnaje se zúčastnilo 51 chlapců a dívek, mezi nimi nejdecká jedenáctka - Antonín Bršťák, Daniel Brunn, Hynek Veselík, Miroslav Macháň, Filip Šebek, Eliška Drobilová, Natálie Lutsaková, Adéla Dvořáčková, Bára Krejčiříková a Tereza Schlosserová.

Slavnostní zahájení.

Kategorie U13.

Daniel si odbyl svoji premiéru - 11-12.místo.

Nejmladší člen výpravy Tonda skončil na svém prvním turnaji na 9-10.místě.

Třetí debutant Míra obsadil 8.místo.

Filip skončil na 5-6.místě.

Eliška na 11-12.místě.

Natka na 7-8.místě.

Filip s Mírou přivezli bramborovou...

Osmiletý Tonda nastoupil s Vítkem Tomanem (Zbrklý úder Klatovy) a překvapivě z toho byl bronz.

První turnaj první medaile teprve osmiletého Antonína...

Pár Eliška s Natkou přivezly druhou bramborovou.

Kategorie U15 :

Hynek nastoupil v U15tkách (v U13 nesměl startovat díky postavení na žebříčku - No.19) a bylo z toho 13-14.místo.

Míša vyválčil bronz!

Barča skončila třináctá.

Terka skončila na 11-12.místě.

Áďa došla na 5-6.místo.

Míša s Hynkem na 3.místě

Barča s Adélkou skončily s bramborou, škoda od medaile je dělily dva míčky!

[Akt. známka: 1,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
27.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
27.4. 28.Thun Cup GPC

27.4. GPC U15 Plzeň

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy

25.5. Memoriál P.Luňáka U11-15 Karlovy Vary

1-2.6. 2.GPB U19 Brno Slatina

1-2.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

1-2.6. 8.Youngster Cup TVA

2.6. 4.Zirbel Cup TVA

8.6. Mistrovství ČR vet. Kladno

8-9.6. 2.GPB U15 Praha Skalka

15-16.6. 2.GPB U17 Pardubice

15-16.6. 21.Int. Youth Tröbitz

17-18.8. IntCh Cup

24-25.8. 26.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz