phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Witte cup

* 2.3. 21.Witte Cup GPC U17, Nejdek

Vydáno dne 03. 03. 2019 (273 přečtení)

Vítězové 21.ročníku :
DCH - Pavel Maňásek (Badminton Rychnov n.K.)
DD - Veronika Nováková (Jiskra Nejdek)
ČCH - Ladislav Lešták/Pavel Maňásek (Jiskra Nejdek, Badminton Rychnov n.K.)
ČD - Karolína Hejduková, Natálie Soukupová (SK Hamr Praha, Badminton Rychnov n.K.)
MIX - Ladislav Lešták/Natalie Štěříková (Jiskra Nejdek)

Šestka s bilancí 3-3-1.

Již 21.ročníku Witte Cupu se zúčastnilo po odhláškách 19 hráčů a 19 hráček ze 14 klubů/oddílů ČR (BK TU v Liberci, Super Stars Most, BK Baník Most, Chemička Ústí n.L., Badminton VK Aš, Slovan Karlovy Vary, SK Hamr Praha, TJ Sokol Praha XIII, SK Prosek Praha, Sokol Meteor Praha Radotín, Spoje Praha, BK Arion Praha, Badminton Rychnov nad Kněžnou) včetně naší šestky - Michal Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Veronika Nováková, Anna Gruberová a Natalie Štěříková.

Úspěšná nejdecká šestka.

1. L.Lešták/N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
2. J.Rázl/K.Kozempelová (BK TU v Liberci, BK Baník Most)
3. M.Šilhan/K.Hejduková (Jiskra Nejdek, SK Hamr Praha)
3. O.Běhounek/L.Hájková (Chemička Ústí n.L.)

1. P.Maňásek (Badminton Rychnov n.K.)
2. M.Šilhan (Jiskra Nejdek)
3. O.Běhounek (Chemička Ústí n.L.)
3. O.Palinkáš (Chemička Ústí n.L.)

1. Veronika Nováková (Jiskra Nejdek)
2. Natalie Štěříková (Jiskra Nejdek)
3. K.Fišerová (Super Stars Most)
3. K.Hejduková (SK Hamr Praha)

1. L.Lešták/P.Maňásek (Jiskra Nejdek, Badminton Rychnov n.K.)
2. M.Šilhan/J.Rázl (Jiskra Nejdek, BK TU v Liberci)
3. O.Běhounek/O.Palinkáš (Chemička Ústí n.L.)
3. P.Krejčí/T.Orlík (SK Prosek Praha)

1. K.Hejduková/N.Soukupová (Sk Hamr Praha, Badminton Rychnov n.K.)
2. B.Zimová/K.Zimová (Chemička Ústí n.L.)
3. A.Dragounová/K.Křížová (Chemička Ústí n.L.)
3. V.Hoffmanová/T.Korčmarošová (Slovan Karlovy Vary)

...momentky z turnaje.

Stříbrní J.Rázl/K.Kozempelová...

Zlatý nejdecký pár Ládík a Natík.

Zamyšlený Michal.

Láďa skončil překvapivě již ve čtvrtfinále na raketě ústeckého O.Běhounka...

Stříbrný Matěj.

Rychnovská vycházející hvězdička Natálka Soukupová.

Anička v akci.

Natka vybojovala pro sebe i Jiskru stříbro a zlato.

Verča...

...pod dohledem trenéra Miloše K. obhájila loňské vítězství.

Matěj si s libereckým Honzou Rázlem dokráčeli pro stříbro.
Matěj si pověsil na krk dvě stříbrné a bronz...

Láďa s rychnovským Pavlem Maňáskem turnaj vyhráli.
Ládík se tak stal se dvěmi zlatými nejúspěšnějším domácím hráčem!

Anička s ašskou Natálkou Královou skončily ve čtvrtfinále.

Natka s Verčou do debla nastoupit nemohly, jelikož momentálně shodně okupuji pěknou osmou příčku na žebříčku Grand prix ČR ve čtyřhře.

Finálové výsledky:
V.Maňásek - M.Šilhan 2:0 (21:10,21:13)
V.Nováková - N.Štěříková 2:0 (21:19,21:18)
L.Lešták/P.Maňásek - M.Šilhan/J.Rázl 2:1 (25:23, 15:21,21:19)
K.Hejduková/N.Soukupová - B.Zimová/K.Zimová 2:0 (21:18,21:13)
L.Lešták/N.Štěříková - J.Rázl/K.Kozempelová 2:1 (16:21,21:10,24:22)

Pořadatelský team.
Děkujeme za podporu partnerům oddílu.
Velký dík patří Renče, Dáše, Pepovi, Liborovi, Viktorovi, Martinovi, Radkovi, škoda, že se nepřidali i ostatní.


[Akt. známka: 1,17 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
30.3. GPC U19

27-(28).4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
30.3. GPC U15 Aš

30.3. GPC U19 Nejdek

6.4. GPC U17 Mattoni Cup Karlovy Vary

7.4. 14.MEK Cup BVM

13.4. GPC U13 Plzeň

18-21.4. YJC Berlin

27-28.4. 28.Thun Cup GPC

4-5.5. 2.GPA U13 Most

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz