phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Naše turnaje

* 30.3. Babolat GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 30. 03. 2019 (297 přečtení)

Osmička s famózní bilancí 5-4-5...!
Zlatí - Láďa, Natka...

...Ondra a Venda.

Našeho Babolat Grand Prix C se zúčastnila dvacítka hráčů ze sedmi klubů/oddílů (BaC Kladno, BK Arion Praha, TJ Chemička Ústí n.L., TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka, Slovan Karlovy Vary a Jiskra Nejdek).

Nás velmi úspěšně reprezentovala osmička - Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Ondřej Šilhan, Veronika Gruberová, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová a doma zůstalo 14 cenných "akrylátových" medailí, nedosáhli jsme jen na chlapecké deblové stříbro a dívčí bronz. Každý vybojoval medaili...

Nejblíže hattricku byl Ondra (2-1-0), Natálka (2-0-1), Láďa (2-0-0), Vendy (1-2-0), Verča (0-1-0), Matěj (0-0-3), Anička a Klárka (obě 0-0-1)!

Matěj a doubravecká Bára.

Ondra a Natka.

Kladenský Vojta Volf a Anna.

Ládík s Verčou.

Kladenský Honza Altera s Vendy.

1. O.Šilhan/N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
2. J.Altera/V.Pazderová (BaC Kladno, Jiskra Nejdek)
3. M.Šilhan/B.Šenfeldová (Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka)
3. V.Bízek/A.Mitrovská (BK Arion Praha)

Matěj

Ondra.

Láďa.

1. L.Lešták (Jiskra Nejdek)
2. O.Šilhan (Jiskra Nejdek)
3. J.Altera (BaC Kladno)
3. M.Šilhan (Jiskra Nejdek)

Verča

Klárka

Anny

Vendy

Naty

1. N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
2. V.Pazderová (Jiskra Nejdek)
3. E.Horová (TJ Bílá Hora Plzeň)
3. A.Mitrovská (BK Arion Praha)

1. L.Lešták/O.Šilhan (Jiskra Nejdek)
2. A.Hájek/O.Volf (Chemička Ústí, BaC Kladno)
3. V.Poláček/M.Salava (Chemička Ústí)
3. M.Šilhan/J.Altera (Jiskra Nejdek, BaC Kladno)

Anička s Adélou Mitrovskou (BK Arion Praha).

Verča a Barča

Klárka a Natka.

Vendy s Evou.

1. V.Pazderová/E.Horová (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
2. V.Nováková/B.Šenfeldová (Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka)
3. A.Gruberová/A.Mitrovská (Jiskra Nejdek, BK Arion Praha)
3. N.Štěříková/K.Košťálová (Jiskra Nejdek)

...naši medailisté!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
27.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
27.4. 28.Thun Cup GPC

27.4. GPC U15 Plzeň

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy

25.5. Memoriál P.Luňáka U11-15 Karlovy Vary

1-2.6. 2.GPB U19 Brno Slatina

1-2.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

1-2.6. 8.Youngster Cup TVA

2.6. 4.Zirbel Cup TVA

8.6. Mistrovství ČR vet. Kladno

8-9.6. 2.GPB U15 Praha Skalka

15-16.6. 2.GPB U17 Pardubice

15-16.6. 21.Int. Youth Tröbitz

17-18.8. IntCh Cup

24-25.8. 26.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz