phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt
Trenéři odd.

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Naše turnaje

* 30.3. Babolat GPC U19, Nejdek

Vydáno dne 30. 03. 2019 (596 přečtení)

Osmička s famózní bilancí 5-4-5...!
Zlatí - Láďa, Natka...

...Ondra a Venda.

Našeho Babolat Grand Prix C se zúčastnila dvacítka hráčů ze sedmi klubů/oddílů (BaC Kladno, BK Arion Praha, TJ Chemička Ústí n.L., TJ Bílá Hora, Sokol Doubravka, Slovan Karlovy Vary a Jiskra Nejdek).

Nás velmi úspěšně reprezentovala osmička - Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Ondřej Šilhan, Veronika Gruberová, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová a doma zůstalo 14 cenných "akrylátových" medailí, nedosáhli jsme jen na chlapecké deblové stříbro a dívčí bronz. Každý vybojoval medaili...

Nejblíže hattricku byl Ondra (2-1-0), Natálka (2-0-1), Láďa (2-0-0), Vendy (1-2-0), Verča (0-1-0), Matěj (0-0-3), Anička a Klárka (obě 0-0-1)!

Matěj a doubravecká Bára.

Ondra a Natka.

Kladenský Vojta Volf a Anna.

Ládík s Verčou.

Kladenský Honza Altera s Vendy.

1. O.Šilhan/N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
2. J.Altera/V.Pazderová (BaC Kladno, Jiskra Nejdek)
3. M.Šilhan/B.Šenfeldová (Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka)
3. V.Bízek/A.Mitrovská (BK Arion Praha)

Matěj

Ondra.

Láďa.

1. L.Lešták (Jiskra Nejdek)
2. O.Šilhan (Jiskra Nejdek)
3. J.Altera (BaC Kladno)
3. M.Šilhan (Jiskra Nejdek)

Verča

Klárka

Anny

Vendy

Naty

1. N.Štěříková (Jiskra Nejdek)
2. V.Pazderová (Jiskra Nejdek)
3. E.Horová (TJ Bílá Hora Plzeň)
3. A.Mitrovská (BK Arion Praha)

1. L.Lešták/O.Šilhan (Jiskra Nejdek)
2. A.Hájek/O.Volf (Chemička Ústí, BaC Kladno)
3. V.Poláček/M.Salava (Chemička Ústí)
3. M.Šilhan/J.Altera (Jiskra Nejdek, BaC Kladno)

Anička s Adélou Mitrovskou (BK Arion Praha).

Verča a Barča

Klárka a Natka.

Vendy s Evou.

1. V.Pazderová/E.Horová (Jiskra Nejdek, TJ Bílá Hora)
2. V.Nováková/B.Šenfeldová (Jiskra Nejdek, Sokol Doubravka)
3. A.Gruberová/A.Mitrovská (Jiskra Nejdek, BK Arion Praha)
3. N.Štěříková/K.Košťálová (Jiskra Nejdek)

...naši medailisté!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB










Nesveda 2018.png, 10 kB












wz.jpg, 9 kB







Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 a 2020 :
30.11. 12.Witte FUN Cup

7-(8).3. GPC U19 22.Witte Cup

25-(26).4 GPC 29.Thun Cup


29.02.2008: Co nás čeká :
22-24.11. Mistrovství ČR družstev U19 Brno

23.11. GPC U13 KVAL Aš

29.11.-1.12. FZ Forza U17 Medvode Cup (SLO) - BEC U17

30.11. GPC U13 U17 Pohár předsedy ZpčBaS Plzeň

1.12. GPC U15 Pohár předsedy ZpčBaS Plzeň

1.12. GPC KVAL U19 Plzeň

7.12. 16.11. 2.liga Jiho-Západ 3.kolo :
BKV Plzeň - Jiskra Nejdek
USK Plzeň - Jiskra Nejdek

14-15.12. Mistrovství ČR U19 Orlová-Lutyně

4.1. OP dospělých Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2019 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS