phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 6.4. GPC U17 Mattoni Cup, Karlovy Vary

Vydáno dne 07. 04. 2019 (145 přečtení)

Šestice s bilancí 3-2-3.
Zlatí Láďa a Matěj!

V karlovarské Badminton aréně na Gejzíru se konal Mattoni Cup sedmnáctek a "Mattonka" tekla proudem....
Nás reprezentovala šestice - Michal Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Veronika Nováková, Anna Gruberová a Natalie Štěříková, která přivezla osm medailí!

1.Matěj s Bárou Šenfeldovou (Sokol Doubravka).
3.Michal s Natou
5.-8. Anička s Petrem Jůzou (TJ Spoje Praha)
Láďa v mixu nemohl startovat (drží osmé místo v žebříčku GP)...

1.Láďa, 2.Matěj, 5.Michal

2.Verča, 3.Natka, 5.Anna (všechny tři nám bohužel postupně vyklepla pozdější vítězka K.Kozempelová z Baníku Most).

Matěj s Láďou na nejvyšším stupínku.

Bronzová Anička s Markétou Flachsovou z Aše.
Holky okupují sedmou resp. devátou příčku žebříčku Grand Prix ČR a tak do čtyřhry nastoupit nemohly (prvních dvanáct nesmí)...

[Akt. známka: 1,75 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB














wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :
27.4. 28.Thun Cup GPC dosp.


29.02.2008: Co nás čeká :
27.4. 28.Thun Cup GPC

27.4. GPC U15 Plzeň

4-5.5. 2.GPA U19 Brno Slatina

4.5. GPD U13 Plzeň

4.5. GPD U15 Plzeň

11-12.5. 2.GPA U15 Aš

11.5. GPC dosp. Karlovy Vary

18-19.5. 2.GPA U17 Praha Štěrboholy

25.5. Memoriál P.Luňáka U11-15 Karlovy Vary

1-2.6. 2.GPB U19 Brno Slatina

1-2.6. 2.GPB U13 Praha Radotín

1-2.6. 8.Youngster Cup TVA

2.6. 4.Zirbel Cup TVA

8.6. Mistrovství ČR vet. Kladno

8-9.6. 2.GPB U15 Praha Skalka

15-16.6. 2.GPB U17 Pardubice

15-16.6. 21.Int. Youth Tröbitz

17-18.8. IntCh Cup

24-25.8. 26.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz