phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Německo

* 18-21.4. Yonex Junior Cup kat. U9-U22, Berlin

Vydáno dne 22. 04. 2019 (345 přečtení)

Devítka (Verča, Anča, Natča, Dulča, Klárča, Matěj, Láďa, Ondrys a Vikča) s parádní bilancí 6-4-0 -(4)...!

Turnaje se zúčastnilo 477 hráčů a hráček z Polska, Dánska, Faerských ostrovů, ČR a Německa.

Naše devítka - Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Ondřej Šilhan, Viktor Lutsak, Veronika Nováková, Anna Gruberová, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Klára Košťálová přivezla při osmém startu parádních 14 medailí (4 bramborové).
S naší výpravou cestovala i Bára Šenfeldová z Doubravky.

Čtvrteční sledování fotbalu...

Páteční mixy:

Verča s Danielem Dvořákem (TJ Sokol České Budějovice) nenašli v U15A přemožitele a turnaj parádně vyhráli.

Matěj s Bárou skončili ve čtvrtfinále v U17A.

Láďa s Natkou skončili až na raketách vítězného dánského páru L.Dittmer/V.S.Pedersen (Lyngby BK) 0:2 (17:21,16:21), 2.místo.

Anička s Honzou Portem (Super Stars Most) vyválčili také stříbro v U17B.

2.místo.

Ondra s Katkou Procházkovou z Liberce skončili v U22B na 19-20.místě.

Viktor s Vendulou přivezli bramborou v U22B, avšak medaile byla blízko (!)

Sobotní a nedělní dvouhry:

Matěj bohužel po dvou prohrách ve skupině obsadil v U17A 21-30.místo.

Láďa vyhrál svoji skupinu, bohužel los jej ve 2.kole poslal na pozdějšího vítěze a starého známého z mixu L.Dittmera (Lyngby BK, DEN). Láďa vzdoroval ve třech setech leč bohužel podlehl ve třetím 16:21, tedy 9-16.místo v U17A.

Ondrys se protáhnul až do čtyřky, kde již bohužel nestačil na německé duo v U19B, bramborová.

Stále se lepšící Viktor vyhrál v U22B!
Zlatý Viktor.

Verča odehrála šest vítězných utkání a turnaj vyhrála, ve finále porazila G.Skórkowskou z Polska 2:1 (21:13,17:21,21:14) a připsala si tak již druhou zlatou...

Zlatá Verča v U15A.

Natka vyhrála svoji skupinu a pavoukem prošla až do čtyřky, ta se bohužel pro ni hrála až v neděli, kdy oba své zápasy projela a tak 4.místo v U17A.

Anička skončila před branami semifinále na raketě později zlaté Barči, tedy 5-8.místo v U17B.

Klárka vynechala smíšenou čtyřhru a tak nastoupila až do dvouher, kde se probojovala do čtvrtfinále, 5-8.místo v U19B.

Vendy dokázala obhájit loňské zlato letos ve vyšší kategorii.

Zlatá Vendy v U19B.

Nedělní čtyřhry:

Matěj s Honzou Alterou (BaC Kladno), v silně obsazené kategorii U17A obsadili 5-8.místo.

Láďa s Honzou Portem (Super Stars Most) se museli spokojit s bramborovou v U17A, bohužel těsná prohra s dánským párem ve třetím 18:21 velmi mrzí...

Ondra s Viktorem opanovali kategorii U22B, Viktor tak přivezl stejně jako Verča (U15A) zlaté double!

Verča nastoupila s Barčou v U17A a dokázaly se probojovat až do finále, kde jim opět vystavila stopku (předtím Natce v mixu a singlu) Vilma S.Pedersen tentokrát s S.Paludan (obě Lyngby BK, DEN) 0:2 (19:21,18:21), přesto pěkné stříbro.

Anny s Jennou Kühn (SSV Schafflund, GER) prošly překvapivě až do finále, nakonec krásné stříbro v U17B, stopku jim vystavily až sestry Kobylákovy z Astry ZM Praha.

2.místo - Anny s Jennou Kühn (SSV Schafflund, GER).

Vendy s Nikolou Kubovou (Badminton Sharks Brno) skončily na 5-8.místě v U19/U22B.

Klárka s Naty prošly skupinou i vyřazovacími boji bez porážky a tak mohly také zvednout pohár nad hlavu (U19/U22B), Klárka tak "dooslavila" svoji plnoletost, neskutečné šesté zlato pro Jiskru Witte Nejdek, máme to ale šikovné hráče a hráčky...

2009 - (6) - 1-0-1
2013 - (2) - 0-0-1 - (1)
2014 - (5) - 1-0-0 - (2)
2015 - (7) - 1-1-1
2016 - (6) - 2-2-4 - (1)
2017 -(10)- 2-1-3 - (1)
2018 -(10)- 3-4-1 - (2)
2019 - (9) - 6-4-0 - (4)

V roce 2018 - 4.místo a 106 bodů

V roce 2019 - čekáme na zveřejnění

Viki i Vendy obhájili loňský singlový triumf!!!

[Akt. známka: 1,17 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB
















wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :

29.02.2008: Co nás čeká :
25.5. Memoriál P.Luňáka U11-15 Karlovy Vary

25.5. GPC U19 Most

26.5. 13.Super Stars Cup U11 Most

1-2.6. 2.GPB U19 Brno Slatina

8.6. Mistrovství ČR vet. Kladno

8-9.6. 2.GPB U17 Pardubice

15-16.6. 21.Int. Youth Tröbitz

20-27.7. 2.LOS Nové Hamry

17-18.8. IntCh Cup

24-25.8. 26.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz