phpRS

     Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 3-5.5. 2.Celostátní Li-Ning GPA U19, Brno Slatina

Vydáno dne 05. 05. 2019 (158 přečtení)

Trio urvalo dvě čtvrtfinále...

Celostátního turnaje v Brně se na šesti kurtech zúčastnilo 81 hráčů a hráček z celé ČR, mezi nimi i naše trio - Ondřej Šilhan, Natalie Štěříková a Vendula Pazderová.

Natka s Ondrou skončili již 1.kole...

Venda s Tomášem Pospíšilem (Super Stars Most) prošli do 2.kola.

Vendy nestačila na mosteckou M.Kohoutovou 0:2 (19:21,16:21), škoda.

Natka přešla přes pardubickou A.Všetečkovou 2:0 (21:10,21:11), ve 2.kole ji vystavila stopku E.Staňková z Prahy po vyrovnaném prvním setu, také škoda 0:2 (18:21,14:21).

Ondra s Filipem Markem (BK TU v Liberci) přešli v hektickém zápase přes radonický pár J.Brázda/M.Volf 2:1 (21:23,21:16,24:22) v boji o semifinále bohužel neproměnili mečbol s párem J.Blažek/P.Janoušek (Badminton Rychnov n.K., Sokol Pardubice Polabiny) 1:2 (15:21,21:18,20:22), zamrzí míček od medaile..., 5-8.místo.

Venda s Natkou přešly přes pár K.Hejduková/K.Pokorná (SK Hamr Praha, BK 73 Deltacar Benátky n.J.) 2:0 (21:16,21:15). Ve čtvrtfinále již nestačily na pár V.Sonnková/K.Petrušková (Astra ZM Praha, Sokol Klimkovice) 0:2 (15:21,12:21), slušné dělené 5.místo.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
Hlavní partneři:
witten.gif, 2 kB
nejdek.gif, 3 kB
Partneři:

nenickacerne.jpg, 10 kB




Nesveda 2018.png, 10 kB
















wz.jpg, 9 kB





Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 :

29.02.2008: Co nás čeká :
25.5. Memoriál P.Luňáka U11-15 Karlovy Vary

25.5. GPC U19 Most

26.5. 13.Super Stars Cup U11 Most

1-2.6. 2.GPB U19 Brno Slatina

8.6. Mistrovství ČR vet. Kladno

8-9.6. 2.GPB U17 Pardubice

15-16.6. 21.Int. Youth Tröbitz

20-27.7. 2.LOS Nové Hamry

17-18.8. IntCh Cup

24-25.8. 26.Silberlandpokal


    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2017 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

| |

Techbit.cz | Combofix.cz