phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt
Trenéři odd.

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Výsledky mládeže

* 8.9. Oblastní přebor jednotlivců U15 Plzeňského a Karlovarského kraje, Aš

Vydáno dne 09. 09. 2019 (156 přečtení)

Sedmička s bilancí 2-2-1...
Míša a Verča oblasními Přeborníky!

Prvního OP se zúčastnila naše sedmička - Hynek, Veselík, Miroslav Macháň, Filip Šebek, Michal Bršťák, Vojtěch Macháň, Adéla Dvořáčková a Veronika Nováková.
Přivezli jsme pět medailí a dva tituly Přeborníka kraje. Veronika nakonec pro nachlazení nenastoupila do dvouhry, Daniel Brunn bohužel pro nemoc do Aše neodcestoval.

Nerozehraný Hynek přijel sbírat zkušenosti, bohužel se moc nedařilo, ve čtyřhře s Michalem ani s Veronikou na podium nedosáhl, škoda.
Jeho čas však přijde v kategorii U13.

Míra taktéž na zkušené...

Filda také sbíral zkušenosti mezi staršími, bohužel v singlu ani v deblu s Mírou to úspěch nepřineslo.

Vojta si odbyl debut s licencí.

Tichý bojovník Michal prošel pavoukem, stanul na stupínku nejvyšším a získal titul Přeborníka kraje.
Ve smíšené čtyřhře přidali s Adélkou stříbro.

Verča podržela tedy "jen" své parťáky, s A.Dvořákovou (Keramika Chlumčany) v turnaji dominovaly, v mixu s benjamínkem Hynďou to nevyšlo.

Stříbrný pár - Míša a Áďa.

Přeborník Michal.

Adéla zastoupila churavou Verču a přivezla solidní stříbro!

Zlato a bronz do Nejdku.

V deblu chlapců jsme bohužel ostrouhali.

Naši medailisté!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB










Nesveda 2018.png, 10 kB












wz.jpg, 9 kB







Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB


Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2019 a 2020 :
30.11. 12.Witte FUN Cup

7-(8).3. GPC U19 22.Witte Cup

25-(26).4 GPC 29.Thun Cup


29.02.2008: Co nás čeká :
26.10. GPD U13 U15 5.VC Aše

26-28.10. SLK

2-3.11. Mistrovství ČR U17 Ostrava

9.11. GPC U19 Bílá Hora

10.11. GPD U13 U15 U17 Plzeň

15-17.11. Slovak Youth U17 Trenčín

16.11. 2.liga Jiho-Západ 2.kolo :
Jiskra Nejdek - Sokol Doubravka
Jiskra Nejdek - USK Plzeň

22-24.11. Mistrovství ČR družstev U19 Brno

30.11. GPC U13 U17 Pohár předsedy ZpčBaS Plzeň

1.12. GPC U15 Pohár předsedy ZpčBaS Plzeň

1.12. GPC KVAL U19 Plzeň
7.12. 16.11. 2.liga Jiho-Západ 3.kolo :
BKV Plzeň - Jiskra Nejdek
USK Plzeň - Jiskra Nejdek

14-15.12. Mistrovství ČR U19 Orlová-Lutyně

4.1. OP dospělých Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2019 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS