15.1.2005
Přebor Karlovarského a
Plzeňského kraje,
USK Zentiva Plzeň
DM
5.-8.Marek L.
9.-12.Kamaryt M.
DŽ
2.Růžičková M.
5.-8.Nesvedová M.
ČM
1.Gonda-Červený
3.Kamaryt-Marek
5.-8.Newiak-Přinda
ČŽ
1.Růžičková-Felixová
MIX
1.Gonda-Růžičková
9.-14.Newiak_Nesvedová
Mirka a Zdeněk se kvalifikovali na MČR, blahopřejeme!
8.1.2005
GP C U13 - Bílá Hora-Plzeň
3.místo Klíma-Marešová (Nejdek, Plzeň)
3.místo Zdeněk Šlehubr a 4.Jan Klíma
2.místo Šlehubr-Klíma
8.1.2005
11. Doppelturnier-Drei Könige, Pfaffenhofen
3.místo Z.Gonda-M.Kamaryt
1.místo M.Růžičková-E.Lacinová.
1.místo Z.Gonda-E.Lacinová
2.místo M.Kamaryt-M.Růžičková
---------------------------
1. místo S.Newiak-J.Klimaj,
2. místo S.Newiak-M.Nesvedová
5.12.2004
GP D Podbořany
(Jan Klimaj, Michal Bernášek a Stanislav Newiak)
3.-4. Honza Klimaj
1.Honza Klimaj - Standa Newiak
3. Míša Bernášek - Renata Žatecká (Most)
4.12.2004
2.kolo - družstev žáků U13
- skupina o 4.místo
4. Jiskra Nejdek
5. Sokol Doubravka A
6. Keramika Chlumčany
Jiskra Nejdek vs. Keramika Chlumčany 3:2
Jiskra Nejdek vs. Sokol Doubravka B 3:2
Keramika Chlumčany vs. Sokol Doubravka B 1:4
Sestava: Lucie Hamplová, Veronika Čápová, Simona Némethová, Jan Klíma,
Zdeněk Šlehubr.
27.11.2004 11.
Wanderpokal v Plauenu
Přivezli jsme čtyři tituly
Do 11 let
1.Klíma
2.Juren
Do 14 let
1.Šlehubr V.
3.Šlehubr Z.
Do 14 let
1.Nesvedová
Do 18 let
1.Bernášek
3.Slanina
4.Koupý
20.11.2004 7.Witte cup
U15 - Nejdek
Dvouhra
chlapci |
|
1. Šlehubr V. (Jiskra Nejdek)
2. Václav (Bílá Hora)
3. Steiner (So Doubravka)
5-8. Šlehubr Z. (Jiskra Nejdek)
|
|
Dvouhra
dívky |
|
1. Nesvedová (Jiskra Nejdek)
2. Nováková (Bílá Hora)
3. Fesslová (Bílá Hora)
5. Čápová Jiskra (Nejdek)
|
|
Čtyrhra
chlapci |
|
1. Šlehubr V. - Steiner (Ji Nejdek, So Doubravka)
2. Procházka - Václav (Bílá Hora)
3. Egermaier - Košinár (Bílá Hora)
4. Šlehubr Z. - Fricek (Ji Nejdek, B.Hora)
5.-6. Vukliševič - Melmuka (Slovan K.Vary)
|
|
Čtyrhra dívky |
|
1. Nesvedová - Krejčová (Ji Nejdek, B.Hora)
2. Nováková - Fesslová (Bíla Hora)
3. Čápová - Jeřábková (Ji Nejdek, Slovan K.V.)
|
|
MIX |
|
1. Šlehubr - Nesvedová (Jiskra Nejdek)
2. Steiner - Fesslová (Doubravka, B.Hora)
3. Egermaier - Krejčová (Bílá Hora)
4. Fricek - Nováková (Bílá Hora)
|
|
13.11.2004 GP C U17 Ostrov
3. místo Šlehubr - Bernášek
2. místo Nesvedová - Lepková
BKV Plzeň vs. Jiskra Nejdek A. Po úpravě STK 4:4
6-7.11.2004 Turnaj GP B - Hradecký lev - dospělí
5-8. místo - Gonda - Štika
3. místo - Štika - Růžičková
30.10.2004 GP C Ostrov
1. Mirka Růžičková - Lenka Straková
1. Miloš Kamaryt - Mirka Růžičková
7. Emo open Přeštice
2. Jan Klimaj
1. Jan Klimaj - Stanislav Newiak
5.-8. Stanislav Newiak - Eva Svobodová
Starší články...
>>>