22-23.7. 6.Youngster Cup U11-19, TV Augsburg 1847

Anička, Natka a Vendy s bilancí 3-0-0 a jednou bramborovou…

Mezinárodního turnaje v Augsburgu na devíti kurtech v hale TSV Haunstetten (v sobotu dvouhry U11-15 a v neděli čtyřhry U11-19) se zúčastnilo 139 hráčů a hráček z Maďarska, Rakouska, Slovenska, ČR a Německa (domácí přes 40 klubů), mezi nimi i naše trio – Anna Gruberová (U15), Natalie Štěříková (U15 a U17) a Vendulka Pazderová (U17).

Ubytování v kanoistickém centru a prohlídka tratě/umělého kanálu www.kanu-schwaben-augsburg.de byly milým zpestřením našeho pobytu v Augsburgu.

Tři zlaté a 4.místo byly odměněny pizzou od Pavla von Grubera.

Dvouher se zúčastnily Anička s Natálkou…

Anička vybojovala 4.místo, když prošla ze své skupiny do vyřazovacích bojů, kde porazila V.Futo (SC Regensburg) 3:1 (11:5,11:7,10:11,11:2), v semifinále ji však vystavila stopku S.Dirgova (TV Kempten) 0:3 (2:11,4:11,4:11) a v boji o bronz bohužel podlehla své deblové spoluhráčce J.Titze (TSV Haunstetten) 0:3 (2:11,3:11,8:11), přesto pěkná leč trpká bramborová.

Natka prošla přes skupinu i vyřazovací boje až do finále turnaje, kde narazila na odchovankyni púchovského badmintonu S.A. Dirgovou, kterou přes úvodní zaváhání (prohrávala 8:9, pak však již nápor Slovenky zlomila…) porazila 3:0 (11:9,11:7,11:2) a turnaj k radosti trenérů vyhrála.

1. a 4.místo pro Jiskru Witte Nejdek.

Vodácká nádhera…

Ubytování v Kanuzenter.

Anička s Janou Titze (TSV Haunstetten)…

…s trenérem.

Anna s Janou po skvělém výkonu dokázaly turnaj vyhrát, ve finále porazily pár Ch.Maag/N.Sättler (TSV Diedorf, TSV Haunstetten) 3:0 (11:5,11:8,11:4)!

Vendy s Natkou.

Holky prošly ze skupiny do vyřazovacích bojů, kde se probojovaly až do finále a tam dokázaly porazit (!) pár L.Hart/S.A.Dirgova (TSV Neuhausen-Nymphenburg München, TV Kempten) 3:0 (11:2,11:5,11:10), ve třetím setu měly však již namále.