Ohlédnutí za rokem 2019...

Autor: s <badmnejdek(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 30. 12. 2019

...úspěšným rokem!

Malé ohlédnutí za rokem 2019.
Odehráli jsme 101 turnajů všech kategorií s bilancí
2019 - 305 medailí / 96 zlatých 80 stříbrných 131 bronzových.
2018 - 226 medailí / 83 zlatých 66 stříbrných 77 bronzových (90 turnajů).
Máme dvě zlaté a bronzovou z Mistrovství ČR.
14 našich hráčů a hráček se probojovalo na Mistrovství ČR (U13, U15, U17, U19 a dospělých).
Máme 15 Přeborníků kraje (včetně družstva ml.žáků U13).
Proběhla dvě soustředění ~ Nové Hamry (24+6) Lázně Kynžvart (16+5).
Vedeme tabulku 2.ligy Jiho-Západ dospělých 2019/2020.
Hlavní trenér přivezl stříbro z veteránského MČR atd...

Malé historické ohlédnutí.

Statistika medailistů a účastníků MČR resp. MČSR :
Jiří Šťastný             0-0-1 (1979 - dosp.), 1x
Karel Fassel            0-0-3 (1999 - U13, 2001 - U15), 2x
Mirka Růžičková      1-0-3 (2002 - U15, 2005, 2006 - U19), 11x
Marcela Růžička Nesvedová  0-0-1 (2007 - U17), 9x
Veronika Nováková  2-2-5 (2016, 2017 - U13, 2018, 2019 - U15, 2019 - U17), 10x
Natalie Štěříková   0-0-1 (2019 - U17), 9x

Miloš Kamaryt    3-3-2 (2015, 2016, 2017, 2018, 2019 - vet.50+)
Josef Špulák      0-1-1 (2015 - vet.60+)

Čtvrtfinalisté z MČR (jen ti co nejsou uvedeni výš) :
Antonie Borčíková  (2001 - U13), 1x
Tomáš Linhart  (2002 - U13), 2x
Michal Bernášek  (2002 - U13), 1x
Simona Špuláková  (2012 - U13), 1x
Ondřej Šilhan  (2014 - U13, 2015 - U15), 8x
Pavel Bršťák  (2015 - U13), 3x
Matěj Šilhan  (2016 - U13, 2018 - U15), 6x

Účastníci na MČR (jen ti co nejsou uvedeni výš) :
Miluše Machková  (1974 - dorost)
Marie Rapavá  (1978 - dorost)
Zdenek Gonda  (1987 - dorost, 2005, 2006 - dosp.)
Miloš Kulda  (1987, 1991 - dosp.)
Vít Šlehubr  (2005 - U15)
Zdeněk Šlehubr  (2006 - U13)
Stanislav Newiak (2008 - vet.)
Adam Nesveda  (2009 - U13, 2011 - U15, 2013 - U17, 2019 - dosp.)
Jan Klimaj  (2010 - dosp.)
Ondřej Marek  (2010, 2011 - U13)
Tomáš Novák  (2015 - U15)
Klára Košťálová  (2016, 2017 - U17)
Viktor Lutsak  (2016, 2018 - U19)
Josef Kozák  (2016 - U19)
Adéla Dvořáčková  (2017, 2018 - U13)
Michal Bršťák  (2017 - U13, 2019 - U15)
Vendula Pazderová  (2017, 2019 - U19)
Ladislav Lešták  (2018, 2019 - U17, 2018, 2019 - U19)
Natálie Lutsaková (2019 - U13)
Hynek Veselík (2019 - U13)

Účastníci na MČSR/ČR družstev dorostu :
1978, České Budějovice, 4.místo
- Jan Spazierer, Miloš Kulda, Miroslav Frank, Jaroslav Štochl (oba Březová), Jana Machková, Marie Rapavá a Lenka Marková
2019, Brno, dělené 13.místo
- Ladislav Lešták, Matěj Šilhan, Ondřej Šilhan, Natalie Štěříková, Vendula Pazderová a Veronika Nováková

Pohár Vlaštovky Československé televize družstev žáků (...předchůdce MČR družstev žáků pro vítězná družstva z krajů, MČSR od roku 1983) :
1979, Znojmo
- Jan Hajtman, Radek Marek, Jiří Čajka, Hana Kubišová a Martina Krejčová.
1980, Rožnov pod Radhoštěm
- Jan Hajtman, Jiří Čajka, Radek Marek, Vendula Vychytilová a Pavla Jarolímová (obě Slavie PF Plzeň).
1981, Praha
- Radek Marek, Stanislav Jaroš, František Němec, Diana Krejcarová a Hana Jílečková.

Účastníci na MČR družstev žáků U15 :
2000, Břeclav, 8.místo
- Karel Fassel, Vojtěch Šťastný, Richard Košek, Jakub Slanina, Miroslava Růžičková, Lenka Kudrnová a Antonie Borčíková.
2001, Český Krumlov, 4.místo
- Karel Fassel, David Petr (Ostrov), Richard Košek, Tomáš Linhart, Miroslava Růžičková, Antonie Borčíková a Lenka Kudrnová.
2013, Český Krumlov, 8.místo
- Ondřej Marek, Ondřej Valter (Teplice), Ondřej Šilhan, Simona Špuláková, Veronika Nová (Teplice) a Mai Nguyen.
2016, Český Krumlov, 8.místo
- Pavel Bršťák, Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Natalie Štěříková, Veronika Nováková a Anna Gruberová
2017, Pardubice, 4.místo
- Jan Hora (Bílá Hora), Matěj Šilhan, Ladislav Lešták, Natalie Štěříková, Veronika Nováková a Anna Gruberová
2018, Brno, 6.místo
- Matěj Šilhan, Michal Bršťák, Hynek Veselík, Veronika Nováková, Anna Gruberová a Adéla Dvořáčková

Hráči a trenéři startují také v zahraničí – Německo, Itálie, Rakousko, Dánsko, Taiwan, Francie, Vietnam, Slovensko, Finsko, Irsko, Španělsko, Lucembursko, Kypr, USA, Slovinsko, Mauritius, Trinidad & Tobago, Švédsko, Maďarsko, Chorvatsko a Malta.

Děkujeme všem partnerům za podporu!!!