phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 551 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

Výsledky mládeže

* 11.10. 1.GPA U13, Baník Most

Vydáno dne 11. 10. 2014 (1343 přečtení)

Pája Bršťák startoval na svém prvním Áčkovém turnaji...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 3-5.10. 1.GPA U15, Hustopeče

Vydáno dne 04. 10. 2014 (1342 přečtení)

Ondra Šilhan, dvě výhry a tři prohry...
Ondrys s Romčou na děleném 9.místě.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 27.9. 1.GPC U13, Aš

Vydáno dne 27. 09. 2014 (1550 přečtení)

Kvarteto s bilancí 0-2-0.
Stříbrný Pavel Bršťák !

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 20.9. 1.GPC U15, Plzeň

Vydáno dne 20. 09. 2014 (1511 přečtení)

Ondra Šilhan dominoval ve dvouhře!
Pětice s bilancí 1-1-1.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 13.9. Turnaj nadějí U9-11, Teplice

Vydáno dne 20. 09. 2014 (1198 přečtení)

Tomáš Bršťák (2007) přivezl bronz v U9.
Trio s bilancí 0-0-1.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 21.6. Poslední smeč U13-17, Aš

Vydáno dne 21. 06. 2014 (1458 přečtení)

Naše devítka s bilancí 3-1-2...
Klárka Košťálová nastoupila po půlroční pauze.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 7.6. Turnaj Rodič a žák & Crazy Cup, Dobřany

Vydáno dne 08. 06. 2014 (1414 přečtení)

Pohodový turnaj s bilancí 3-1-0.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 3.6. Soutěžení ke Dni dětí.

Vydáno dne 03. 06. 2014 (1251 přečtení)

Soutěž - podání na cíl.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 1.6. Dospělý a dítě, Chodov

Vydáno dne 01. 06. 2014 (1239 přečtení)

5.místo - Kamil a Matěj.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 31.5. Babolat Mini Cup U9-11, Astra Praha

Vydáno dne 01. 06. 2014 (1329 přečtení)

Natálka Štěříková (U11) a Matěj Šilhan (U10) přivezli dvě stříbrné!!!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 31.5.-1.6. 22.Falco cup družstev U15, Liberec

Vydáno dne 01. 06. 2014 (1199 přečtení)

Jiskra Witte Nejdek ve složení - Simona Špuláková, Lenka Svobodová, Ondřej Šilhan a Ondřej Valter - 4.místo

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25.5. Junior cup III. TOP10, U9,U10,U11, Kladno

Vydáno dne 25. 05. 2014 (1201 přečtení)

Dvě bronzové Matěje a Natálky.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 24.5. 1.Memoriál Pavla Luňáka U9-U15, Slovan Karlovy Vary

Vydáno dne 24. 05. 2014 (1373 přečtení)

Nejdecká čtrnáctka - s trenérem stojí Pepa, Terka, Simi, Tomáš N., Vendy, Naty, Máťa, dole Tomáš B., Míša, Míra, Adélka, Pája, David a Mates s bilancí 1-3-3.
Zlatá Natálka!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 24-25.5. 26.Českokrumlovský pohár regionálních výběrů U13, Český Krumlov

Vydáno dne 24. 05. 2014 (1371 přečtení)

Výběr Západních Čech obsadil i s naším Ondrou Šilhanem 3.místo!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 18.5. 8.Super Stars cup U9-11, Most

Vydáno dne 18. 05. 2014 (1330 přečtení)

Natálka a Matěj bohužel bez medaile...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB



sourek.jpg, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :

1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13, U15 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15 Aš

26.9. OP jedn. U13 Aš

27.9. GPC U17, U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(2-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

3.10. OP jedn. U15 Aš

10.10. 29.Thun Cup

10.10. GPD U13, U15, U17 Plzeň

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

31.10. GPC KVAL U13 a OP jedn. U17 Plzeň

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

28.11. GPC KVAL U19 Plzeň

5-6.12. MČR U17 B.Most

5.12. Vánoční turnaj nereg. Ostrov

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS