phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 551 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

Výsledky mládeže

* 25.1. Přebor Chodova U10-14, DDM Bludiště Chodov

Vydáno dne 25. 01. 2014 (1320 přečtení)

Sedmička s bilancí 2-1-2.
Matěj, Dulča, Ondra, David, Tomáš, Naty a Pája.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 19.1. Oblastní přebor družstev žactva U13 - Memoriál Aleny Wankové, Plzeň

Vydáno dne 19. 01. 2014 (1340 přečtení)

Družstvo žactva U13 (Ondra, Vendulka, Matěj, Matěj, Natálka a Pavel) skončilo na 4.místě...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 5.1. Novoroční RSL Junior cup, Praha-Radonice.

Vydáno dne 05. 01. 2014 (1488 přečtení)

Nejdecká osmička - Ondra, Klára, Mai, Pepa, Matěj C., Pavel, Natálka a Matěj Š. .
Matěj Šilhan na 4.místě!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 22.12. Vánoční žabka U10-12, Batesta Chodov

Vydáno dne 22. 12. 2013 (1321 přečtení)

Duo Matěj & Matěj přivezlo zlato a bronz...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 7.11. 2.GPA U15, Super Stars Most

Vydáno dne 07. 12. 2013 (1440 přečtení)

Trio - Simona Špuláková, Ondřej Šilhan a Ondřej Marek skončilo v 1.kole...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 30.11. GPC U15 Goram cup Teplice/Žalany

Vydáno dne 30. 11. 2013 (1659 přečtení)

...dvě bronzové ze čtyřher.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 30.11. 2.GPA U13, Baník Most

Vydáno dne 30. 11. 2013 (1436 přečtení)

Ondrys skončil v 1.kolech...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 23-24.11. 8.Czech talent U11, Český Krumlov

Vydáno dne 23. 11. 2013 (1709 přečtení)

Parádní výkon nejdeckého tria - Natálie Štěříková, Matěj Šilhan a Pavel Bršťák v barvách Západočeského šestičlenného výběru na Celostátním turnaji družstev - 3.místo!

Turnaj jednotlivců :
12.místo (29) Pája Bršťák
19.místo (29) Matěj Šilhan
11.místo (26) Natálka Štěříková


Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 40 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 23.11. 2.GPC U15, Aš

Vydáno dne 23. 11. 2013 (1430 přečtení)

Nejdecká šestka - Klára Košťálová, Tomáš Novák, Tereza Došková, Ondřej Šilhan, Simona Špuláková a Ondřej Marek s bilancí 3-1-3.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 16.11. 2.GPC U13, Dobřany

Vydáno dne 16. 11. 2013 (1513 přečtení)

Nejdecké kvarteto (Klára, Ondra, Pavel a Matěj) s bilancí 0-4-1!
Ondrysův stříbrný hattrick.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 10.11. Oblastní kvalifikace U11, 25.ZŠ Plzeň

Vydáno dne 10. 11. 2013 (1358 přečtení)

Nejdecké trio s trenérem...
Stříbro pro Natálku a Páju (foto).

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 27.10. Ašský košíček U11-U15, Aš

Vydáno dne 27. 10. 2013 (1683 přečtení)

14 nejdečáků s bilancí 1-4-0 a 2 bramborové...
Zlatá Simona...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 13.10. 2.GPC U19, 25.ZŠ Plzeň

Vydáno dne 13. 10. 2013 (1855 přečtení)

Adam Nesveda přivezl 4.místo ve dvouhře...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 12-13.10. 1.GPA U13, Břeclav

Vydáno dne 12. 10. 2013 (1997 přečtení)

Ondra Šilhan na svém prvním Áčku..., má tři devátá místa!
Ondra s Evičkou a Honzou.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 6.10. Podzimní žabka U10-U14, TJ Batesta Chodov

Vydáno dne 06. 10. 2013 (2053 přečtení)

Nejdecká osmička (Dominik, Ondra, Pepa, Lucka, dole Pavel, Natálka, Matěj C. a Matěj Š.) zažila předčasné ukončení turnaje pořadatelem...
Medailistům zbyly oči pro pláč!

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :

16.7. Přátelské utkání v 16.00h

1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13, U15 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15 Aš

26.9. OP jedn. U13 Aš

27.9. GPC U17, U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(2-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

3.10. OP jedn. U15 Aš

10.10. 29.Thun Cup

10.10. GPD U13, U15, U17 Plzeň

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

31.10. GPC KVAL U13 a OP jedn. U17 Plzeň

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

28.11. GPC KVAL U19 Plzeň

5-6.12. MČR U17 B.Most

5.12. Vánoční turnaj nereg. Ostrov

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS