phpRS

    Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Seznam rubrik
TOP 15 (článků)
Historie
Kontakt

    Seznam rubrikkulatý roh
mínus Aktuality
mínus Informace
plus Naše turnaje
mínus Soustředění/školení/odd.akce
mínus Výsledky dospělých
mínus Výsledky mládeže
plus Zahraniční turnaje

    Info kulatý roh


Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 551 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

Výsledky mládeže

* 12-13.3. Mistrovství ČR U15, Hradec Králové

Vydáno dne 10. 03. 2011 (1322 přečtení)

1.kolo ČCH :
Adam Nesveda/Jan Novák (TJ Bílá Hora) vs. D.Brabec/J.Havlena (SokolMeteor Praha Radotín) 0:2 (18:21,13:21).

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 27.2. 3.GPC U17, BKV Plzeň

Vydáno dne 27. 02. 2011 (1439 přečtení)

Zlatá a stříbrná pro Adama Nesvedu.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 19.2. Krajský přebor U15, Plzeň

Vydáno dne 19. 02. 2011 (1627 přečtení)

Nejdecká pětka s bilancí 0-1-2.
Adam a medaile...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 18.2. Badmintonové soutěžení nejmenších.

Vydáno dne 18. 02. 2011 (1282 přečtení)

Dívky: 1.Denisa, 2.Miriam, 3.Majda.
Chlapci: 1.Nikolas, 2.Jakub, 3.Radim, 4...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 5.2.2011, Českoněmecký turnaj U13 a U15, K.Vary

Vydáno dne 06. 02. 2011 (1755 přečtení)

Nejdecká desítka hráčů a hráček s bilancí 6-4-7.
Adam - trojnásobný vítěz.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 29-30.1. 3.GPA, Břeclav

Vydáno dne 29. 01. 2011 (1354 přečtení)

Na Celostátním turnaji nás reprezentoval Ondra Marek.
Bohužel ve smíšené čtyřhře, dvouhře a čtyřhře neprošel přes první kolo.
Výsledky : ...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 23.1. 3.GPC U13, BKV Plzeň

Vydáno dne 23. 01. 2011 (1786 přečtení)

Nejdecká pětice s bilancí 2-1-0 zásluhou Ondry M.
Ondra Š. a Mai N..

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 15.1. 3.GPC U15, Doubravka

Vydáno dne 15. 01. 2011 (1463 přečtení)

Nejdecká pětice s bilancí 0-0-3.
Bronzový Adam a Denisa.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 11-12.12. 2.GPA U13, Praha - Vinoř

Vydáno dne 11. 12. 2010 (2414 přečtení)

Ondra Marek a Romana Vatashchuk - 9-16.místo.
Ondra Marek a Petr Chalupa - 5-8.místo.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 28.11. 2.GPC U17, BKV Plzeň

Vydáno dne 28. 11. 2010 (1804 přečtení)

Nejdecká minivýprava s bilancí 1-1-2 a Denisa A.
Sabča Š. má senzační zlato z deblu.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 27.11. 2.GPC U13, USK Plzeň

Vydáno dne 27. 11. 2010 (1227 přečtení)

Nejdecký kvartet s bilancí 2-1-1.
Zlato z mixu.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 21.11. Pohár Vlaštovky GPC U15, BKV Plzeň

Vydáno dne 21. 11. 2010 (1628 přečtení)

Žízeň..., ničíme díky - Kofola a Rajec!
Kačka, Ondra a Sabča.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 14.11. 2.GPC U15, TJ Bílá Hora

Vydáno dne 14. 11. 2010 (2272 přečtení)

Kačka K. vybojovala bronz ve čtyřhře, v mixu k němu měla blízko.
Stáňa a Sabča skončily v 1.kolech.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 9.10., 1.GPC U15 Dobřany

Vydáno dne 10. 10. 2010 (2625 přečtení)

3.místo - Adam a Denisa.
Nejdecká šestice s bilancí 0-0-1.

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Výsledky mládeže

* 25-26.9.,1.GPA U13 Baník Most

Vydáno dne 25. 09. 2010 (1274 přečtení)

Ondra Marek (Jiskra Nejdek) na turnaji bojoval, bohužél tři velmi těsné prohry jej (a jeho partnery) nepustili do druhého kola, chuť si spravil v boji o pořadí...

Celý článek... | Autor: s | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-551|

     Naši partneřikulatý roh
nejdek.gif, 3 kB
witten.gif, 2 kB
nenickacerne.jpg, 10 kB















wz.jpg, 9 kB

Nesveda 2018.png, 10 kB









Dami.png, 10 kB

sourek.jpg, 10 kB




Děkujeme za podporu!

    Turnajekulatý roh
17.09.2012: Pořádáme 2020 :
25.4. GPC 29.Thun Cup
PŘELOŽENO - 10.říjen 2020


29.02.2008: Co nás čeká :
1-7.8. 3.LOS Březová

5-6.9. 3.GPA U13 Praha

5.9. 7.Memoriál Pavla Luňáka U11-U15 Karlovy Vary

5-6.9. 27.Silberlandp

5-6.9. 3.GPA U19 Hradec Králové

(12-13.9. 3.GPA U15 Pardubice)

12.9. GPC dosp. Karlovy Vary

12.9. GPD U13, U15 Plzeň

19-20.9. MČR veteránů S.Most

19-20.9. 3.GPA U17 Ústí n.L.

19.9. OP družstev U15 Aš

26.9. OP jedn. U13 Aš

27.9. GPC U17, U19 Bílá Hora

1-3.10. Oliver Czech Int. BEC U17 Český Krumlov

(2-4.10. GPA dospělých Memoriál K.Holobradého, Praha-Vinoř)

3.10. OP jedn. U15 Aš

10.10. 29.Thun Cup

10.10. GPD U13, U15, U17 Plzeň

17.10. GPC KVAL U15 a OP U19 Karlovy Vary

24.10. 2.liga 1.kolo

(31.10.-1.11. MČR U15 Ostrava)

31.10. GPC KVAL U13 a OP jedn. U17 Plzeň

7-8.11. MČR U13 Český Krumlov

7.11. GPC U17, U19 2.Mattoni Cup Karlovy Vary

(13-15.11 MMČR U19 Orlová)

(14-15.11. MČR U11 Třinec)

14.11. GPC Bílá Hora

21-22.11. MČR družstev U19 Dobřany

28.11. GPC KVAL U19 Plzeň

5-6.12. MČR U17 B.Most

5.12. Vánoční turnaj nereg. Ostrov

12-13.12. MČR U19 - Praha-Štěrboholy

19.12. GPC Pohár předsedy U13 a U17 Plzeň

20.12. GPC Pohár předsedy U15 Plzeň


     Podpora dívekkulatý roh







    Archiv 2001 - 2004kulatý roh
Předchozí verze stránek
macek.gif, 5 kB




badminton-nejdek.cz | Copyright © 2001-2011 maestro, 2005-2020 s, všechna práva vyhrazena.

Stránky jsou v provozu od 1.4.2001.

Techbit.cz | ČBaS | ZpčBaS